aka farba vlasov sa paci muzom najviac ?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e10a4349410fbaac0ef7b4bc7c9bd93Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:43 pm    Předmět: aka farba vlasov sa paci muzom najviac ? Citovat

zaujima ma ktore typy zien sa pacia muzom? blondinky, rusovlasky, hnedovlasky, ciernovlasky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:56 pm    Předmět: Citovat

osobne si myslim ze najviac asi blondinky ale tie s prirodzenou farbou. preto si asi vela zien odfarbuje vlasy peroxidom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

No moji kamarádi moc na blondýnky neletí. Ale možná jen nemají štěstí. Můžu udělat anketu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:07 pm    Předmět: blondýnky Citovat

Minule jsem četla, že 46% mužů upřednostňuje blondýnky.. protože jim připadají víc ženské a mají tendenci je víc ochraňovat. Bylo to v nějakém průzkumu a myslím si, že je to pravda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:08 pm    Předmět: Citovat

mě se líbí hezkovlásky. Shocked

na barvě vlasů přece nezáleží, ale na duši, žejo Wink Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:08 pm    Předmět: Re: blondýnky Citovat

Veronika napsal:
Minule jsem četla, že 46% mužů upřednostňuje blondýnky.. protože jim připadají víc ženské a mají tendenci je víc ochraňovat. Bylo to v nějakém průzkumu a myslím si, že je to pravda Wink

No já si právě myslím, že to tak úplně pravda není, ale možná mám jen špatný vzorek známých.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:10 pm    Předmět: Citovat

Hlasovani na barvu uz tu nekde tusim bylo, doporucuju vyhledat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Hlasovani na barvu uz tu nekde tusim bylo, doporucuju vyhledat Wink

Nojo, ale nebylo to, co se líbí nám všem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:18 pm    Předmět: Re: blondýnky Citovat

dana napsal:
Veronika napsal:
Minule jsem četla, že 46% mužů upřednostňuje blondýnky.. protože jim připadají víc ženské a mají tendenci je víc ochraňovat. Bylo to v nějakém průzkumu a myslím si, že je to pravda Wink

No já si právě myslím, že to tak úplně pravda není, ale možná mám jen špatný vzorek známých.


Tak "úplná pravda" není nikdy nic... ale něco na tom bude. Také jsem četla o průzkumu, že když muž mluví s blondýnkou, tak mu klesá IQ, protože si o ní automaticky myslí, že je hloupější a díky tomu mu mozek dává volno.. zatímco s brunetkou je to jinak. Nojo.. ono když lidem pořád vnucují, že blondýnka je od přírody hloupá, tak potom se není čemu divit, že ostatí na to tak nějak automaticky přistupují i když k tomu nemají sebemenší důvod Wink Nic proti blondýnkám, brunetkám, černovláskám, zrzkám a ani všemu možnému dohromady já osobně nic nemám a myslím si, že každá barva má svoje kouzlo Laughing Laughing ať už se líbí někomu víc ta nebo ta Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:50 pm    Předmět: Citovat

Myslím že na barvě vlasů nezáleží, nebo jen minimálně. Důležitý je celkový vzhled, obličej, postava, a když zůstanem jen u toho obličeje (jakoby u "portrétu"), tak i to jak se k té holce její barva vlasů hodí (proto si myslím že odbarvené blondýnky na to fakt musí být ten správný typ barevně, jinak vznikne spíš katastrofa), jaké má oči, nos, no všechno tohle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.