nadměrné vymývání henny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bc10beade81fd98aa532b881d1aa55e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 5:06 pm    Předmět: nadměrné vymývání henny Citovat

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně vymývání práškové henny od hennecolor. Hennu používám přes 4 roky,dříve jsem si míchala mahagon s hnědou a trochou černé, teď jsem dvakrát aplikovala barvu bordó s černou a barva vyšla nádherně. Jediný problém je, že se velmi rychle a hlavně viditelně vymývá. Barvu si na vlasech nechávám kolem 6 hodin, přidávám šťávu s čerstvého citronu a pečlivě poté barvu vymývám až je voda čistá. Ale při každém dalším mytí vlasů barva dost pouští, voda je pak parevná a většinou dojde i k zabarvení ručníků apod. Při předchozí kombinaci barev se mi to nikdy nestalo a barva mi spíše odrůstala. Je nějaká možnost, jak tento problém vyřešit?Moje přírodní barva je světle hnědá, taková ta typická "myší" Smile) Moc děkuju, jeslti někoho něco napadne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 5:13 pm    Předmět: Re: nadměrné vymývání-hennecolor Citovat

Citron jsi přidávala i do těch předchozích henn?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 5:30 pm    Předmět: Citovat

právě, že přidávala.. stejný množství..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

Arwy Kraft napsal:
právě, že přidávala.. stejný množství..


Aha, to je zvláštní... Ona teda červená obecně pouští vždycky rychleji, ale jestli to do takový míry platí i tady, to netuším...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

Tak to vymývání ti teda závidím , používám hennu asi tak dlouho jako ty , ale vůbec se mi nevymývá. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

tez se mi vymyva - minuly tyden jsem pouzila medenou hennecolor a pri dnesnim myti vlasu jsem neverila svym ocim, jak to poustelo Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 4:30 pm    Předmět: Citovat

heyday napsal:
tez se mi vymyva - minuly tyden jsem pouzila medenou hennecolor a pri dnesnim myti vlasu jsem neverila svym ocim, jak to poustelo Crying or Very sad


to je divný, co?Sad předtim se mi to nestávalo, tak kdo ví, jeslti nějak nezměnili složení..ale to asi těžko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 6:41 pm    Předmět: Citovat

Tak měděná se mi taky hodně vymývala. Líp na tom je u mě ohnivě červená, ta tak nepouští, ale beztak mam vždycky zabarvený ručník (ale né tolik jako u tý měděný). U těch červených odstínů záleží fakt na době působení a taky čim to zalijete.
Arwy čim to zalíváš?
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 10:30 am    Předmět: Citovat

Bittersweet napsal:
Tak měděná se mi taky hodně vymývala. Líp na tom je u mě ohnivě červená, ta tak nepouští, ale beztak mam vždycky zabarvený ručník (ale né tolik jako u tý měděný). U těch červených odstínů záleží fakt na době působení a taky čim to zalijete.
Arwy čim to zalíváš?


Zalívam to zatim jen vodou a přidávam citronovou šťávu, ale teď zkusím asi čaj a postupně ještě pár věcí, které jsem si tu na foru našla a docela mě zaujaly Smile Možná zkusim dát pryč tu černou, psala sem dotaz i na hennecolor a po 3 týdnech mi odepsali, že černá není určená na moje vlasy,ale jen na tmavě hnědé, tak uvidíme Smile každopádně tak do týdne, 14 dnů budu zase hennovat, tak dam vědět, jak to dopadlo Smile


Naposledy upravil Arwy Kraft dne ne duben 20, 2008 10:38 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

celkem me to mrzi, ale pred tim jsem pouzivala jen vitaminovou hennu, takze jsem vlastne bez zkusenosti.

ja zalivala vodou se stavou z pomerance (+ nejake ty oleje). myslis, ze cim dele to je na hlave, tim mene se to vymyva? ja to vydrzela asi 3 hodky, holt jsem byla zvedava jak opice na vysledek Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.