...chci zdravější vlasy...=))
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishlady
41-80
41-80


Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 10:13 am    Předmět: ...chci zdravější vlasy...=)) Citovat


Ahoj, tak se k vám také přidávám a zatím jen čtu a čtu...vaše tipy a postřehy...mám vlasy asi tak pod lopatky, ale hoodně zničené a "vylámané" konečky, prý. Nechala jsem je růst a od září nebyla zastřihnout, a teď jsem se u kadeřnice zděsila... Crying or Very sad Vlasy už od toho září ani nebarvím, gumičky používám jen málo, semtam když si vyčešu cop (vlasy stáhlé jen tak do gumičky u mě nevypadají zrovna moc dobře Very Happy ), a péče je asi taková - šampon Head and shoulders - na mastné vlasy - u kořínků se mi mastí, konečky mám asi suché a křehké, myla jsem to vždy 2x, balzám Schauma regenerace a péče, nebo kondicionér pro vlnité vlasy - od Avonu (no nevím jestli to má nějaké účinky... Confused ). Asi silikonová bomba, co? + přelití kopřivama co nejčastěj, jednou za čas do vlhkých vlasů olivový olej s citronem, nechám to třeba hoďku působit. Hřeben mám obyč plastový a kartáč asi blbý - plastový s gumou a plastovými jehličkami. Asi před dvěma lety jsem použila párkrát hennu, asi se k ní vrátím...Co mě štve, že ještě nevím, jakou kosmetiku a jestli vůbec něco pořádného seženu ve Zlíně! a okolí, není někdo odtud? Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wolfishlady
41-80
41-80


Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 10:17 am    Předmět: Citovat

Ještě bych dodala, že se pokusím sehnat si Alverde šampon, ale nevím jaký pro můj typ vlasů, nemám s přírodní kosmetikou žádné zkušenosti :-X. Když mám "rychle" se mastící vlasy s asi vysušenými a zničenými konečky? Děkuji za případné odpovědi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

ahojky, v DM mají i Weledu a Laveru, ale ty jsou dražší..v lékárnách mívají i Hauschku..jelikož mám stejný problém jako ty, mastný u hlavy, sušší na koncích (když teď už jen teda mastící se u hlavy), volila bych něco na normální vlasy, z Alverde je hodně chválená henna/oliva a alou/ibišek, já je osobně nezkoušela ale...s šampony na mastný vlasy mám špatný zkušenosti..ale holt to trochu dýl potrvá, než se vlásky dají do kupy, chce to trpělivost Smile držím pěsti!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj! Jestli chceš zkusit přírodní kosmetiku, tak v DM již zmíněné Alverde, Lavera a Weleda (ale nevim, jestli mívají i šampony), v některých lékárnách taky Lavera a Dr.Hauska. Jinak ve Zlíně mají přírodní kosmetiku ve zdravé výživě dole v tom obchoďáku....já nevim, jak se to jmenuje, ale snad víš co myslím, je to kousek od autobusáku. Já už tam dlouho nebyla, ale určitě tam mají minimálně Urtekram a Salus Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

wolfishlady napsal:
Ještě bych dodala, že se pokusím sehnat si Alverde šampon, ale nevím jaký pro můj typ vlasů, nemám s přírodní kosmetikou žádné zkušenosti :-X. Když mám "rychle" se mastící vlasy s asi vysušenými a zničenými konečky? Děkuji za případné odpovědi Wink

Ahoj wolfishlady! Z šamponu Alverde by byla asi vhodnější kombinace henna/oliva, i když ten ibiškový je také super . Mám také rychle se mastící vlasy, sušší konečky - používám střídavě oba šampony ( a k tomu ještě Alpecin z lekarny) . Souhlasím s Janii - šampony na mastné vlasy většinou způsobí, že se vlasy mastí ještě rychleji. Osvědčilo se mi nepoužívat šampony, které obsahují hodně silikonů, ale na zničené konce v mém případě silikony naopak pomáhají lépe než přírodní prostředky. Jo a kondicioner od Lavery - s medem a mandlemi - to je taky úžasná záležitost!
Vlasy myji 3x za týden - a šamponuji jen jednou.
Na ty konce - musíš vyzkoušet, zda ti budou víc vyhovovat přírodní oleje - kokosový, olivový.. ( někdo chválí, někomu naopak vysušují ještě víc) zda je dávat do suchých nebo vlhkých vlasů.Pokud by ti tyhle přírodní věci nesedly, je dobrý napřáklad olej od reelle, který obsahuje jak přírodní oleje, tak silikony - prodává se v DM, stejně jako přírodní kosmetika Alverde a Lavera.
Držím pěsti při pátrání a zkoušení! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishlady
41-80
41-80


Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Ahoj! Jestli chceš zkusit přírodní kosmetiku, tak v DM již zmíněné Alverde, Lavera a Weleda (ale nevim, jestli mívají i šampony), v některých lékárnách taky Lavera a Dr.Hauska. Jinak ve Zlíně mají přírodní kosmetiku ve zdravé výživě dole v tom obchoďáku....já nevim, jak se to jmenuje, ale snad víš co myslím, je to kousek od autobusáku. Já už tam dlouho nebyla, ale určitě tam mají minimálně Urtekram a Salus Wink


Aháá, to bude asi Prior...Jo, napadlo mě tam nakouknout, skočím tam hned příští týden, už se na to těším...takže doufám, že seženu co potřebuju a že mi to také sedne =)) THX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 12:35 pm    Předmět: Re: ...chci zdravější vlasy...=)) Citovat

wolfishlady napsal:

Ahoj, tak se k vám také přidávám a zatím jen čtu a čtu...vaše tipy a postřehy...mám vlasy asi tak pod lopatky, ale hoodně zničené a "vylámané" konečky, prý. Nechala jsem je růst a od září nebyla zastřihnout, a teď jsem se u kadeřnice zděsila... Crying or Very sad Vlasy už od toho září ani nebarvím, gumičky používám jen málo, semtam když si vyčešu cop (vlasy stáhlé jen tak do gumičky u mě nevypadají zrovna moc dobře Very Happy ), a péče je asi taková - šampon Head and shoulders - na mastné vlasy - u kořínků se mi mastí, konečky mám asi suché a křehké, myla jsem to vždy 2x, balzám Schauma regenerace a péče, nebo kondicionér pro vlnité vlasy - od Avonu (no nevím jestli to má nějaké účinky... Confused ). Asi silikonová bomba, co? + přelití kopřivama co nejčastěj, jednou za čas do vlhkých vlasů olivový olej s citronem, nechám to třeba hoďku působit. Hřeben mám obyč plastový a kartáč asi blbý - plastový s gumou a plastovými jehličkami. Asi před dvěma lety jsem použila párkrát hennu, asi se k ní vrátím...Co mě štve, že ještě nevím, jakou kosmetiku a jestli vůbec něco pořádného seženu ve Zlíně! a okolí, není někdo odtud? Wink Smile


Já mám taky stejný problém, kořínky se mi mastí a konečky jsou suché. Vlasy jsem měla hodně poničené, teď jak používám placentové ampulky, kámoška - kadeřnice mi dělá co dva až tři týdny nějaký bylinkový zábal, který si nějak míchá, tak se mi hodně zlepšily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

zacni zobat nejake vitaminky - treba pangamin, GS Eleden nebo Biosil Wink urcite by sis mela delat kazdy tyden domaci masky na vlasky. Staci i na dve hodinky, ja teda delam zabaly klidne i na 10 hodin Smile ale zalezi podle casu Wink jinak na trepeni konecku se mi vyplatilo pouzivat kokosovy olej pred mytim a taky Gliss Kur bezoplachovy kondis Oil nutrives Wink Musis vyzkouset co ti lip sedne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishlady
41-80
41-80


Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 4:07 pm    Předmět: Citovat

Dík všem za rady Wink Wink Wink , vrhnu se na to a snad se zadaří a nedojde trpělivost...no co mi jiného zbyde, stříhat se nehodlám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 12:02 pm    Předmět: Mléko Citovat

nejlepší je co funguje je, když si mokré nebo vlhké vlasy přeliješ vlažným mlékem. vlasy jsou po něm silnější a lesklý, mléko obsahuje totiž hodně vutamínů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.