Najde se zahraniční členka, co mi pomůže sehnat kosmetiku?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9a446796b48ca442964074eed88c2ec6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 11:14 am    Předmět: Najde se zahraniční členka, co mi pomůže sehnat kosmetiku? Citovat

Ahojky, hledám tady nějakou ochotnou zahraniční členku ( Německo, Rakousko ), která by byla ochotná koupit mi a zaslat kosmetiku John Frieda, pochopitelně ne zadarmo Laughing VPrávě v Německu a Rakousku je běžně k dostání v drogeriích, leč tady bohužel vůbec nikde.
Moc díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 2:32 pm    Předmět: Citovat

To je vlasová kosmetika? Slyším to poprvé. Před rokem jsem byla 4 měsíce v Rakousku a nic mi to neříká, a to docela často prolejzam drogerky Very Happy Možná jsem jen špatně koukala.
Teď ti bohužel nepomůžu, ale jestli budu mít štěstí, pojedu na celý srpen do Německa, tak by nebyl problém, pokud na to nechvátáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 5:25 pm    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
To je vlasová kosmetika? Slyším to poprvé. Před rokem jsem byla 4 měsíce v Rakousku a nic mi to neříká, a to docela často prolejzam drogerky Very Happy Možná jsem jen špatně koukala.
Teď ti bohužel nepomůžu, ale jestli budu mít štěstí, pojedu na celý srpen do Německa, tak by nebyl problém, pokud na to nechvátáš.


Ha, z ničeho nic přítel nabídl, že zajedeme do Žitavy, tak mám nakoupeno Very Happy Aspoň prozatím Smile
Je to úžasná kosmetika, poprvé jsem jí koupila ve Francii a dostala mě Smile
www.johnfrieda.com Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silvi11
41-80
41-80


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 5:44 pm    Předmět: Citovat

ahoj,ja byvam v rakusku(inak vedla ceskych hranic)a tu v DM ju maju,uz som skusila a vcelku fajn.keby si nabuduce potrebovala,daj vediet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 5:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, znám, narazila jsem na ní v Anglii. Měla jsem ten olejík na konečky. Měla jsem ale pocit, že mi nic nedělal, ale mojí kámošce zase vyhovoval náramně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 8:59 pm    Předmět: Citovat

silvi11 napsal:
ahoj,ja byvam v rakusku(inak vedla ceskych hranic)a tu v DM ju maju,uz som skusila a vcelku fajn.keby si nabuduce potrebovala,daj vediet.

Silvi11, díky moc za nabídku, pokud by o šlo, určitě bych se na tebe s prosbou obrátila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 4:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, prosím sehnal byste mi někdo řadu pro brunetky od John Friedy?Samozřejmě zaplatím.Kdyžtak písněte vzkaz.Děkuju mockrát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mak
81-160
81-160


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 5:47 pm    Předmět: Citovat

Nabízím letní zásilkovou službu z Anglie... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 6:36 pm    Předmět: Citovat

Já z Německa Smile Jestli na to Jani nechvátáš, jedu tam na srpen. Tam by to snad měli mít normálně v drogerce. Mohla bych ti to poslat z Čech, až se koncem srpna vrátim, bylo by levnější poštovný. Třeba někdo pojede na výlet dřív, ale klidně se ozvi, neni problém.
Už jsi něco od Johna Friedy zkoušela? Taky jsem uvažovala, že bych si něco pořídila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 8:33 pm    Předmět: Citovat

Jej, děkuju vám oběma.Maku a ty bys mi to poslal asi z Anglie viď?To by asi bylo drahý poštovný, ale děkuju moc za nabídku Embarassed : ) Asi využiju nabídku slečny poslat to z Čech, abych na tom alespoň trošku ušetřila.
No, já tuhle značku ještě nezkoušela, ale slyšela jsem na ni jenom pozitiva, tak jí musím zkusit.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.