marks & spencer
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 4:00 pm    Předmět: marks & spencer Citovat

myslim, že by stálo za to zmínit tu tuto značku vzhledem k jejich netestování. kosmetiky mají celkem širokou řadu, osobně ráda nakupuju, poněvadž se dají hlavně sehnat hodně levně. na jejich tělové krémy s pumpičkou nedám dopustit. nově mám i šampon s kondišem na suchý vlasy, hezky voní (mléko a med), na vlasech nijaký zázrak, ale ani žádná hrubárna. celkem fajn. až dojdou sprcháče, tak na ně taky zaletim. tak co vy, zkušenosti?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 4:38 pm    Předmět: Citovat

Mamka dostala od kamarádky jako dárek jejich mydýlka. Prý byla docela příjemná a voněla hezky. Já mám zase od nich pro změnu lak na nehty, ale moc jsem ho zatím nepoužívala. Trošku nás akorát odradilo, že je to všechno Made in China, ale tak snad si tahle značka kontroluje kvalitu výrobků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucky1
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 5:46 pm    Předmět: Citovat

Já mám od nich sprchový gel s vůní frézie a za mě teda nic moc. Vůně v tubě a na těle je strašně odlišná a nejhorší je to, že děsně vysušuje a dráždí pokožku. Někdy se mi na hrudníku objeví dokonce červené skvrny Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 6:20 pm    Předmět: Citovat

Lucky1 napsal:
Já mám od nich sprchový gel s vůní frézie a za mě teda nic moc. Vůně v tubě a na těle je strašně odlišná a nejhorší je to, že děsně vysušuje a dráždí pokožku. Někdy se mi na hrudníku objeví dokonce červené skvrny Confused

já vim, že už sem se tu s někým bavila a říkal to samé, tuším, že to možná byla egle, ale střílím hoodně od boku... je to zvláštní, mně ty mléka přijdou výborná, relativně hutná, ale dobře se vsakující a mám po nich opravdu vyživenej dojem bez pocitu ulepenost... vůně, no mám waterlily, white peach a kakao, kakao je neutrální, leknín a broskev voní hezky - i na těle, bohužel ale ta vůně dlouho nevydrží, narozdíl např. od avonu, který ze sebe dlouho cítím a to nemluvím o oblečení, které tou vůní také krásně načáchne. marks rychle vyčáchne. myslim si, že v porovnání s cenou a netestovaností jsou super. škoda, že asi budou i dost alergení.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 8:58 am    Předmět: Citovat

já to nebyla Laughing já sprchové gely nepoužívám Wink takže v tomhle jsem nevinně
ale mám od nich tělový pudr (vanilka a kakaové máslo) a s tím jsem spokojená, pěkně mi voní, tak to na sebe pořád sypu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 2:13 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
já to nebyla Laughing já sprchové gely nepoužívám Wink takže v tomhle jsem nevinně
ale mám od nich tělový pudr (vanilka a kakaové máslo) a s tím jsem spokojená, pěkně mi voní, tak to na sebe pořád sypu Laughing

já dokonce myslela ty tělový mlíka. tak nic, tak trefa nevyšla Very Happy kdo jen to teda byl? Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 2:05 pm    Předmět: Citovat

já do marks&spenceru taky chodím hlavně kvůli netestovaným výrobkům, a hlavně cenově dostupných. šampon odzkoušený nemám, ale mám to v plánu. Vyzkoušené mám sprcháč China Blue, vydží strašně dlouho a krásně voní (m&s přípravky mi fakt hodně voní, nevím který dřív čichat Laughing ), vyhovoval mi. Dále deodorant Růže, také vyhovuje, krásně voní...pak mám kokosovou pěnu do koupele (za 39kč Laughing ) a kokosový krém na ruce (taky za 39 Laughing ), pěna velmi luxusní, pěna jako z filmu, to fakt vyzkoušejte Cool , krém v pohodě, rychle vsákne, takže se hodí na denní použití, nic nepolepíte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
já to nebyla Laughing já sprchové gely nepoužívám Wink takže v tomhle jsem nevinně
ale mám od nich tělový pudr (vanilka a kakaové máslo) a s tím jsem spokojená, pěkně mi voní, tak to na sebe pořád sypu Laughing


tělové pudry? to jsem myslím neviděla, musím vyzkoušet Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 5:44 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
egle napsal:
já to nebyla Laughing já sprchové gely nepoužívám Wink takže v tomhle jsem nevinně
ale mám od nich tělový pudr (vanilka a kakaové máslo) a s tím jsem spokojená, pěkně mi voní, tak to na sebe pořád sypu Laughing


tělové pudry? to jsem myslím neviděla, musím vyzkoušet Smile Cool


Pardon, že se mísím, ale k čemu je dobrý tělový pudr, už jsem ho viděl v Oriflame, ale nějak nevím k čemu slouží.

Díky za odpověď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 6:21 pm    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
porcelainswan napsal:
egle napsal:
já to nebyla Laughing já sprchové gely nepoužívám Wink takže v tomhle jsem nevinně
ale mám od nich tělový pudr (vanilka a kakaové máslo) a s tím jsem spokojená, pěkně mi voní, tak to na sebe pořád sypu Laughing


tělové pudry? to jsem myslím neviděla, musím vyzkoušet Smile Cool


Pardon, že se mísím, ale k čemu je dobrý tělový pudr, už jsem ho viděl v Oriflame, ale nějak nevím k čemu slouží.

Díky za odpověď Wink


taky nevím Laughing řekla bych, že to slouží místo tělového mléka? třeba? Shocked ale počkáme na odborníky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.