Emise a vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1108cbbb7924e0d4081ed204d327e0ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 2:44 pm    Předmět: Emise a vlasy Citovat

Nevím, jak u vás, ale tady na ostravsku jsou více než dvojnásobně překročeny emisní limity. Tak by mě zajímalo, jestli má současná situace nějaký viditelný vliv na vaše vlasy Wink Já třeba každé ráno vlasy umyju, nechám uschnout a valím do školy, a už po příchodu do ústavu mám vlasy takové totálně připláclé, načichlé a na dotek jako peří a hlavně - parádně zamaštěné Evil or Very Mad Nevím, jestli se to tak děje jenom mě, protože mám citlivější pokožku hlavy, ale už jsem na to slyšela nadávat víc lidí. Holt emise jsou sviňa Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 3:55 pm    Předmět: Citovat

ani mi nemluv, já teď třetí týden bydlím v Ostravě a jsem šokována tím, že občas ráno vyjdu ven a mám problém se nadechnout, a to nemám problémy s dýcháním Very Happy no a jaký to bude mít dopad na vlasy a atopák netuším...ale když tu lidi normálně žijou, tak to asi taková hrůza nebude Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
ani mi nemluv, já teď třetí týden bydlím v Ostravě a jsem šokována tím, že občas ráno vyjdu ven a mám problém se nadechnout, a to nemám problémy s dýcháním Very Happy no a jaký to bude mít dopad na vlasy a atopák netuším...ale když tu lidi normálně žijou, tak to asi taková hrůza nebude Very Happy


Třetí týden? Tak to musel být drsný přechod ovzduší Smile já tu bydlím odjakživa a s dýcháním problémy nemám, asi zvyk Very Happy ale ty vlasy a pleť... hruza Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 8:21 pm    Předmět: Citovat

no šok pořádný, já vesnické dítě z Podbeskyd (i když je fakt, že celý náš kraj je dost zamořený díky ově) Very Happy strašně mě tu deptá, že je tu věčně šedo..no pokud budu mít děti, tak rozhodně nechci aby tady bydleli..možná to přeháním, ale je to tady pro mě fakt děsný šok Very Happy když jsem tu občas jezdívala na nákupy, tak mi to tak nepřišlo. až teď. uf. to je výlev Very Happy v Zábřehu je to prý nejhorší..co se týče znečištění..v jaké části bydlíš, smím-li se ptáti?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 8:36 am    Předmět: Citovat

Já jsem se před 14 dny přestěhovala do Ostravy a hned si "užívám" tohle počasí. Evil or Very Mad Jezdívala jsem tu skoro každý den i předtím, tak vím, že normálně to tak hrozné nebývá, ale teď je to síla. A ještě jak vidím ty frajery, co i v inverzi musí do práce autem, bo tahat zadek tramvají je pod jejich úroveň...to mě mory berou.

Navíc nám to sedí přímo v dolíku v Zábřehu, tak asi budu muset na víkend zpátky k našim na vesnici, nebo to nerozdýchám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 11:43 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
no šok pořádný, já vesnické dítě z Podbeskyd (i když je fakt, že celý náš kraj je dost zamořený díky ově) Very Happy strašně mě tu deptá, že je tu věčně šedo..no pokud budu mít děti, tak rozhodně nechci aby tady bydleli..možná to přeháním, ale je to tady pro mě fakt děsný šok Very Happy když jsem tu občas jezdívala na nákupy, tak mi to tak nepřišlo. až teď. uf. to je výlev Very Happy v Zábřehu je to prý nejhorší..co se týče znečištění..v jaké části bydlíš, smím-li se ptáti?Smile


Přehánět ani nepřeháníš, vzhledem k tomu, že je tady prý nejhnusnější ovzduší v celé Evropě Laughing ale já jsem už úplně zvyklá, i když mě to v těch nejhorších dnech inverze taky dost štve... jinak nejsem přímo z Ostravy, ale z Havířova - jenže hned na pomezí, takže když mluvím s někým, kdo není přímo z regionu, tak radši říkám, že jsem z Ostravy, protože když řeknu Havířov, tak ti neznabozi většinou neví, kde to ležíVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Já jsem se před 14 dny přestěhovala do Ostravy a hned si "užívám" tohle počasí. Evil or Very Mad Jezdívala jsem tu skoro každý den i předtím, tak vím, že normálně to tak hrozné nebývá, ale teď je to síla. A ještě jak vidím ty frajery, co i v inverzi musí do práce autem, bo tahat zadek tramvají je pod jejich úroveň...to mě mory berou.

Navíc nám to sedí přímo v dolíku v Zábřehu, tak asi budu muset na víkend zpátky k našim na vesnici, nebo to nerozdýchám.


Můj tatík vždycky říká, že se diví, že v Ostravě přes ty oblaka smogu vůbec pršíVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 11:51 am    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Já jsem se před 14 dny přestěhovala do Ostravy a hned si "užívám" tohle počasí. Evil or Very Mad Jezdívala jsem tu skoro každý den i předtím, tak vím, že normálně to tak hrozné nebývá, ale teď je to síla. A ještě jak vidím ty frajery, co i v inverzi musí do práce autem, bo tahat zadek tramvají je pod jejich úroveň...to mě mory berou.

Navíc nám to sedí přímo v dolíku v Zábřehu, tak asi budu muset na víkend zpátky k našim na vesnici, nebo to nerozdýchám.


jejej, vy vlastně bydlíte v Zábřehu Rolling Eyes tak to ti nezávidím, to musíte být přiotrávení Mad já zasae obdivuju po ránu, jak si jdou lidi s cigaretkou, to už přece nemůžou dýchat vůbec Very Happy Very Happy no a těch miliony aut, to je fakt těm lidem co dýchají?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 11:59 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
porcelainswan napsal:
no šok pořádný, já vesnické dítě z Podbeskyd (i když je fakt, že celý náš kraj je dost zamořený díky ově) Very Happy strašně mě tu deptá, že je tu věčně šedo..no pokud budu mít děti, tak rozhodně nechci aby tady bydleli..možná to přeháním, ale je to tady pro mě fakt děsný šok Very Happy když jsem tu občas jezdívala na nákupy, tak mi to tak nepřišlo. až teď. uf. to je výlev Very Happy v Zábřehu je to prý nejhorší..co se týče znečištění..v jaké části bydlíš, smím-li se ptáti?Smile


Přehánět ani nepřeháníš, vzhledem k tomu, že je tady prý nejhnusnější ovzduší v celé Evropě Laughing ale já jsem už úplně zvyklá, i když mě to v těch nejhorších dnech inverze taky dost štve... jinak nejsem přímo z Ostravy, ale z Havířova - jenže hned na pomezí, takže když mluvím s někým, kdo není přímo z regionu, tak radši říkám, že jsem z Ostravy, protože když řeknu Havířov, tak ti neznabozi většinou neví, kde to ležíVery Happy


Nááhodou, já vím, kde Havířov leží, bydlí tam moje sestra. Very Happy
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 12:49 pm    Předmět: Citovat

Teda, máte to v Ostravě blbý - podle map znečištění je na tom Ostrava pomalu hůř než Praha a to má Praha o dvě třetiny víc obyvatel.
Čím to?

Jinak já jsem asi ropák, ale na mě emise nějak nepůsobí, vlasy stejné všude (hnusné jen u babičky v čistém podkarpatí) a ač jsem astmatik, tak nepozoruju rozdíl mezi pobytem v Praze a na relativně čisté Vysočině.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.