Jujáček zdraví
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jujacek
41-80
41-80


Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 2:50 pm    Předmět: Jujáček zdraví Citovat

Zdravím všechny dlouhovlásky a dlouhovlasce samozřejmě taky Smile

Tak co o sobě napsat... Mám (asi) dlouhé vlasy Laughing (nečekaně Smile Twisted Evil ). No, ale když jsem mrkla na některé, tak oproti nim mám vlastně skoro mikádo Laughing Delší vlasy mám asi odjakživa kromě 4té třídy, kdy jsem měla mikádo (babičku nebavilo česání Very Happy ) Dvakrát jsem si je barvila chemií (viz foto), ale jinak původní je hnědá (na přesnější definici si netroufám Embarassed Confused), jak je na fotce "cca před 3 roky". Až do druháku či nějak tak jsem nosila pěšinku vzorně uprostřed, pak ji hodila na bok. A teď? Tak různě Smile Ale většinou na té jedné straně Rolling Eyes
Stříhám se jak kdy Laughing Většinou od holičky, která chodí až k nám domů. Budu věřit, že nůžky má ostré Exclamation Zrovna v úterý jdu zastříhávat Smile A taky jsem si koupila Hennu na zkoušku Wink Mahagon, tak jsem zvědavá, co to udělá. A taky nevím, jestli si nechat ofinu dlouhou nebo jako původně sestříhat... Hrozné dilema Laughing Confused
Původně jsem sem přišla z potkaního fóra Smile za účelem si přečíst něco o henně, ale když jsem pak uviděla, kolik toho tady je a kolik stránek propsaných, tak mě chytly mdloby Laughing Mám v plánu vyzkoušet i nějaké ty oleje nebo tak. Nikdy jsem to nedělala, tak jsem taky zvědavá Smile
Jinak mi je 20let, chodím na jazykovku a plánuju výšku, tak snad úspešně... Mám logicky potkánky, dokonce tři Smile morčátka a pak tradičně slepice, psa, kočku - bydlíme v domě Very Happy
Jelikož jsem dřív věnovala veškeré úsilí klukům a tak, tak jsem na sebe nijak moc nedbala (teda víc se nezajímala o vlasy apod., abyste si nemysleli, že jsem byla nějaké čuně Laughing ) tedy ani nevěnovala pozornost více koníčkům nebo tak, tak jsem spíš ve fázi objevování Smile neboť život je pes a zasadil mi těžkou rozchodovou ránu Evil or Very Mad Laughing a já mám teď času a času... až jsem z toho přesčasovaná Rolling Eyes Takže jsem začala dělat s korálkama a dost mě to chytlo, je to jako droga Exclamation Embarassed Potom ráda píšu svou prózu, čtu, poslouchám hudbu, koukám na seriály a filmy, chodím ven s kamarády... Taky jsem začala skákat přes švihadlo, což je dobrá kombinace na protrénování těla, fyzičky a naopak netrénuje moc peněženku Cool Laughing No, a dnes jsem si vyzkoušela Squash a taky mě to bavilo, tak do něj se taky asi pustím Smile

Mno, to je asi zatím všechno, jestli jste to dočetli až sem, tak vás chválím! (mně by se nechtělo Laughing Laughing Laughing )

Janča Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 3:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Vítej na DV Smile
Dočetla jsem poctivě celé...
A zvlášť mě pobavila věta, že jsi veškeré své úsilí věnovala klukům Very Happy hezky řečeno
Asi máš na vlásky štěstí a nepotřebujou žádnou extra péči, to je dar Smile
Ale třeba se jim rozmazlování líbit bude!
Tak hodně štěstí při zkoušení vlasotriků Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 4:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na dlouhovlasém serveru. Smile
Pěkný článek, mimochodem. Smile
Ofinu si nech dlouhou, pokud stojíš o „radu“ na úrovni osobní preference. .D
Próza? Co přesně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jujacek
41-80
41-80


Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 4:34 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Wink

Mno, myslím, že by se jim určitě nějaká péče hodila... Co si budeme namlouvat. Do nedávna jsem neřešila šampony a kupovala podle značek, teď přecházím na přírodu, tedy alvedre, jeden šampón moc nesedl, tak uvidíme, jak sedne jiný Smile Chce to jen vyzkoušet... Rolling Eyes
Njn, a taky se mi to úsilí vymstilo Evil or Very Mad Jeden byl (a vlastně ještě je a asi i bude) "hajzlík" a druhej v poho a pak najednou konec Shocked Crying or Very sad Njn, kluci, co chcete... Confused Ale samozřejmě je neháži do jednoho pytle Exclamation (kdyby si to náhodou četlo mužské pohlaví Smile ) A nemám ráda nepřímou úměru. Po tříletým vztahu mi to dlouho netrvalo překolejit, ale teď? Už tři měsíce a pořád jsem nějaká taková... no... škoda mluvit Laughing Ale asi to vyřeší nějakej další princ Cool
Píši hlavně fantasy, ale malinko mám i "ze života"... Zatím mám jen deset děl. Z toho dvě kapitoly jednoho story, pak tuším tři kapitoly dalšího a pak jednodílné povídky... Rolling Eyes
No, asi jo, já nevím. Proč nejde ofina měnit podle libosti? Laughing Ono obojí má výhody a nevýhody... No, budu ještě rozmýšlet, ale jinak díky za radu "na úrovní osobní preference"! Laughing Ale každopádně dlouhé vlasy budu mít tak dlouho, jak to bude možné. Jelikož předpokládám, že mám geny po mamce a babičce, tak si je musím užívat, neboť jednou nebudu mít skoro žádné Laughing Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jujacek
41-80
41-80


Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 4:37 pm    Předmět: Citovat

Abych začla už pročítat ty vlasotriky! Než to pročtu a vyzkouším, tak budu stařena a bez vlasů Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 4:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jančo, vítám tě tady. Smile Hezky ses popsala, taky jsem to dočetla poctivě až do konce. Zvířectvo chválím, já před lety taky měla potkany. Smile Z těch prťavých fotek to nejde moc poznat, ale vypadá to, že ofina ti sluší, tak bych ji nechala. A určitě tady najdeš spoustu rad a triků jak docílit toho, abys měla dlouhé vlasy co nejdéle - co si budeme namlouvat, taky mám "plešatost" v rodině a tak nějak s tím počítám. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

Jujacek napsal:
Děkuji Wink

Mno, myslím, že by se jim určitě nějaká péče hodila... Co si budeme namlouvat. Do nedávna jsem neřešila šampony a kupovala podle značek, teď přecházím na přírodu, tedy alvedre, jeden šampón moc nesedl, tak uvidíme, jak sedne jiný Smile Chce to jen vyzkoušet... Rolling Eyes
Njn, a taky se mi to úsilí vymstilo Evil or Very Mad Jeden byl (a vlastně ještě je a asi i bude) "hajzlík" a druhej v poho a pak najednou konec Shocked Crying or Very sad Njn, kluci, co chcete... Confused Ale samozřejmě je neháži do jednoho pytle Exclamation (kdyby si to náhodou četlo mužské pohlaví Smile ) A nemám ráda nepřímou úměru. Po tříletým vztahu mi to dlouho netrvalo překolejit, ale teď? Už tři měsíce a pořád jsem nějaká taková... no... škoda mluvit Laughing Ale asi to vyřeší nějakej další princ Cool
Píši hlavně fantasy, ale malinko mám i "ze života"... Zatím mám jen deset děl. Z toho dvě kapitoly jednoho story, pak tuším tři kapitoly dalšího a pak jednodílné povídky... Rolling Eyes
No, asi jo, já nevím. Proč nejde ofina měnit podle libosti? Laughing Ono obojí má výhody a nevýhody... No, budu ještě rozmýšlet, ale jinak díky za radu "na úrovní osobní preference"! Laughing Ale každopádně dlouhé vlasy budu mít tak dlouho, jak to bude možné. Jelikož předpokládám, že mám geny po mamce a babičce, tak si je musím užívat, neboť jednou nebudu mít skoro žádné Laughing Surprised


Jo, taky se mi líbilo, jak jsi psala, že jsi veškeré úsilí věnovala klukům. Very Happy Přijde mi to úsměvné, ale v nejlepším slova smyslu.
Kluci asi neví, co chtějí, a pokud to ví, asi to nebude nic valného (aspoň to na mě takhle působí).
Dobře, že neházíš všechny do jednoho pytle, to jsem vždycky miloval.
Řešení rozchodu dalším vztahem je vyhánění čerta ďáblem, aspoň dle mých zkušeností. Navíc, 3 roky je hezky dlouhá doba, nechci být pesimista, ale za 3 měsíce se toho <takového nějakého stavu> nezbavíš.
Něco jsem našel na Tvých <WWW2>, jak máš v profilu. Sice jsem ještě nestihl přečíst, ale kouknu se. Smile
Tak, kdyby šla, tak by to přece bylo jednoduchý, pohodlný, a krásný, už z principu to tak fungovat nemůže. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jujacek
41-80
41-80


Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 4:46 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Ahoj Jančo, vítám tě tady. Smile Hezky ses popsala, taky jsem to dočetla poctivě až do konce. Zvířectvo chválím, já před lety taky měla potkany. Smile Z těch prťavých fotek to nejde moc poznat, ale vypadá to, že ofina ti sluší, tak bych ji nechala. A určitě tady najdeš spoustu rad a triků jak docílit toho, abys měla dlouhé vlasy co nejdéle - co si budeme namlouvat, taky mám "plešatost" v rodině a tak nějak s tím počítám. Laughing


no s těma fotkama jsem to ještě pořádně nepochopila... (jsou upravované v prohlížeči na fotky)... ale to přijde Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jujacek
41-80
41-80


Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Jujacek napsal:
Děkuji Wink

Mno, myslím, že by se jim určitě nějaká péče hodila... Co si budeme namlouvat. Do nedávna jsem neřešila šampony a kupovala podle značek, teď přecházím na přírodu, tedy alvedre, jeden šampón moc nesedl, tak uvidíme, jak sedne jiný Smile Chce to jen vyzkoušet... Rolling Eyes
Njn, a taky se mi to úsilí vymstilo Evil or Very Mad Jeden byl (a vlastně ještě je a asi i bude) "hajzlík" a druhej v poho a pak najednou konec Shocked Crying or Very sad Njn, kluci, co chcete... Confused Ale samozřejmě je neháži do jednoho pytle Exclamation (kdyby si to náhodou četlo mužské pohlaví Smile ) A nemám ráda nepřímou úměru. Po tříletým vztahu mi to dlouho netrvalo překolejit, ale teď? Už tři měsíce a pořád jsem nějaká taková... no... škoda mluvit Laughing Ale asi to vyřeší nějakej další princ Cool
Píši hlavně fantasy, ale malinko mám i "ze života"... Zatím mám jen deset děl. Z toho dvě kapitoly jednoho story, pak tuším tři kapitoly dalšího a pak jednodílné povídky... Rolling Eyes
No, asi jo, já nevím. Proč nejde ofina měnit podle libosti? Laughing Ono obojí má výhody a nevýhody... No, budu ještě rozmýšlet, ale jinak díky za radu "na úrovní osobní preference"! Laughing Ale každopádně dlouhé vlasy budu mít tak dlouho, jak to bude možné. Jelikož předpokládám, že mám geny po mamce a babičce, tak si je musím užívat, neboť jednou nebudu mít skoro žádné Laughing Surprised


Jo, taky se mi líbilo, jak jsi psala, že jsi veškeré úsilí věnovala klukům. Very Happy Přijde mi to úsměvné, ale v nejlepším slova smyslu.
Kluci asi neví, co chtějí, a pokud to ví, asi to nebude nic valného (aspoň to na mě takhle působí).
Dobře, že neházíš všechny do jednoho pytle, to jsem vždycky miloval.
Řešení rozchodu dalším vztahem je vyhánění čerta ďáblem, aspoň dle mých zkušeností. Navíc, 3 roky je hezky dlouhá doba, nechci být pesimista, ale za 3 měsíce se toho <takového nějakého stavu> nezbavíš.
Něco jsem našel na Tvých <WWW2>, jak máš v profilu. Sice jsem ještě nestihl přečíst, ale kouknu se. Smile
Tak, kdyby šla, tak by to přece bylo jednoduchý, pohodlný, a krásný, už z principu to tak fungovat nemůže. Laughing


Teda abys to dobře pochopil, já to blbě napsala Laughing Chtěla jsem říct, že dřív byl tříletý, z kterého jsem se dostala rychle, právě díky jiného vztahu - ano, stojí to za houby, ale to pak nějak přešlo. Horší byla povaha toho člověka Evil or Very Mad A teď půl roční vztah, člověk si řekne to nic ještě není, a já jsem z toho tak dlouho vykolejená no Smile
Njn, principy... Very Happy Oh, tak snad se bude líbit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

Jujacek napsal:
no s těma fotkama jsem to ještě pořádně nepochopila... (jsou upravované v prohlížeči na fotky)... ale to přijde Laughing


Tak si stáhni IrfanView a tam si to v pohodě všechno uprav, je to nejlepší editor obrázků. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.