Taky nenávidíte zkušební kabinky
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=052630b0f1cc54516287bd92d120b636Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 6:56 pm    Předmět: Taky nenávidíte zkušební kabinky Citovat

Popravdě,koho z Vás baví nakupovat oblečení?Dělat ten tělocvik,svléct se pak se zase obléknout popřípadně se do toho nasoukat Laughing a když Vám to není tak se zase oblíkat,vrátit oblečení najít jiné a zase dokmola Rolling Eyes
Já si sice ráda kupuju na sebe nové oblečení,ale nesnáším to zkoušení.
Hlavně ty kabinky Confused Hlavně mě na nich vadí že jsou malých rozměru a kolikrát tak debilně osvetlené a o zrcadlech ani nemluvím..mě přijde jak když ty zrcadla snad zvetšujou a člověk si připadá uplně jinak než normálně doma v zrcadle nebo ve výloze Rolling Eyes
Jaký pocity zažíváte vy při zkoušení oblečení?Nebo jdete na jisto a oblečení nezkoušíte?Nebo stalo jse vám že zaváma prodavačka vešla do kabinky?
Nejhorší jsou ty kabinky s lítajícimi dveřmi kde Vám kouká část nohou a hlava Twisted Evil

Tohle téma jsem tu nenašla,tak pokuď tu už je tak se omlouvám.. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ve zkušebních kabinkách jsem zelená, celulitidová až za krkem a vypadám tak, že bych na sebe nesáhla ani dvoumetrovým klackem.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 7:07 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing

Pokud možno , nakupuji na netu - bohužel některé kousky oděvu je nutné vyzkoušet a kupovat je přes net tudíž nelze, takže souhlasím do puntíku - nesnáším kabinky s tím jejich divným osvětelním, které dělá celulitidu velkou jako obrovské krátery, všechno mi tam podivně přetéká, pokožká má hrozivou,modrošedou barvu ...řeším to tak, že se na sebe podívám až v okamžiku, kdy na sebe narvu nové obečení ... v mezifázi svlékání a oblékání jsem k zrcadlu otočená zády, případně klopím oči do země. Laughing
Prodavačka za mnou chtěla do kabinky jen jednou - ale ton mého hlasu ji odradil. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 7:13 pm    Předmět: Citovat

Neřeším. Oblečení si zkouším abych věděla, jestli mi je. když se chci podívat jak v něm vypadám, vylezu ven a použiju zrcadlo v prostoru prodejny a zeptám se manžela/kamarádky co si o tom myslí. Nikdy jsem to nijak zvlášť neprožívala Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 8:19 pm    Předmět: Citovat

Tak to máš dobrý...taky bych to nechtěla tolik řešit..no ale prostě mě to nejde Rolling Eyes Jinak ty zrcadla jsou děs!Ještě by mě zajímalo jestly u nas v česku jsou ve zkušebních kabinkách nainstalované kamery kvůli krádežím.Myslím teda že u nás to snad ještě neni.Oproti někteým jiným státum?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 8:39 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Tak to máš dobrý...taky bych to nechtěla tolik řešit..no ale prostě mě to nejde Rolling Eyes Jinak ty zrcadla jsou děs!Ještě by mě zajímalo jestly u nas v česku jsou ve zkušebních kabinkách nainstalované kamery kvůli krádežím.Myslím teda že u nás to snad ještě neni.Oproti někteým jiným státum?


V obchodech do kterých chodím já kamery jsou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 8:56 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Pawluška napsal:
Tak to máš dobrý...taky bych to nechtěla tolik řešit..no ale prostě mě to nejde Rolling Eyes Jinak ty zrcadla jsou děs!Ještě by mě zajímalo jestly u nas v česku jsou ve zkušebních kabinkách nainstalované kamery kvůli krádežím.Myslím teda že u nás to snad ještě neni.Oproti někteým jiným státum?


V obchodech do kterých chodím já kamery jsou Smile


Tak to já taky chodim do obchodu kde kamery jsou to je jasný ty jsou všude...ale jde mě přímo jen o kabinku.Je mě jasný že v těch velkých obchodech budou..jen mě je to nepřijemné když si človek zkouši podprsenku Sad Jinak v Praze jsou kamery bohužel všude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 9:12 pm    Předmět: Citovat

Zkušební kabinky! Evil or Very Mad Obraz v jejich zrcadle je neskutečně odpudivá věc, dokonce bych řekla, že vlivem toho si spoustu věcí nekoupim... takže na nich prodejci ještě prodělávají Very Happy
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 10:32 pm    Předmět: Citovat

Nikdy jsem nepochopila, proč obchody tolik vrážejí do různých průzkumů, psychologických studií a předělávek obchodů, když pak člověk vleze do kabinky, v zrcadle na něj vybafne zelenobílá ďolíčkatá velryba, a zkoušené oblečení to nijak nezmění. Co si asi tak koupí?? Rolling Eyes
Znám asi jen dva obchody, kde mají kabinky prostroné s natáčecím zadním zrcadlem a normálním světlem. Tam pak pobývám déle, protože zírám, že zezadu to nevypadá až tak hrozně a že když odmotám vlasovou šálu z krku, sahá až někam, kam jsem netušila Laughing

Obecně mě představa zkoušení často odradí natolik, že odcházím bez nákupu. Nejhorší je, když je v těch kabinách ještě vedro Evil or Very Mad

Zásadně nekupuju bez zkoušení, to jsou vyhozené peníze. Jednak nemám konfekční postavu (nešije se na přesýpací hodiny ale na surfařský prkna) a druhak potkávám na ulicích lidi, co si to oblečení zaručeně nezkusili. ble-e.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 7:09 am    Předmět: Citovat

Myslím, že v ČR je zakázané sledovat zkušební kabinky. Třeba v Tescu mají kabinky takovou mřížku místo stropu, aby to teda větralo, ale nebylo tam vidět(protože tam kde mají i pohyblivý kamery, to musí být přikryté, tam kde mají pevné a nejsou kabinky v zorném poli, tak můžou být nahoře otevřené).
Jinak s fenoménem zlodějů mě štve ještě jedna věc a to jsou ty zabezpečovače na oblečení, hlavně když si chci koupit něco z jemného materiálu, kdo po tý tlustý jehle zůstane díra, protože se ty vlákna potrhaj. Navíc stejně každej druhej zloděj to zvládne sundat (vlastní zkušenost z úklidů kabinek)

Jinak taky jsem obludně velká, zelená a celulózní (a to fakt celu nemám Evil or Very Mad ) a ano, občas kvůli tomu nic nekoupím. Největší gól jsou taková ta kazové zrcadla, co zvětšují různé partie těla, to vždycky přemýšlím, co tím majitel podniku chtěl říct Twisted Evil Z části i proto se poslední dobou snažím nakupovat v obchodech typu CA, HM..z 90% jsou to sice hrozné hadry, ale aspoň mají dobré kabinky, takže když tam něco vyhrábnu, většinou si to i odnesu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.