Sunsilk
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 7:12 pm    Předmět: Citovat

To je pravda, jak jde o vlasy, je peněženka hodně moc přístupná. Moje milá ale nepoužívá nic extra, kupujeme sunsilk šampon i kondicionér a je velmi spokojená. Vlasy vypadají výborně a dobře se rozčesávají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 7:26 pm    Předmět: Citovat

Johny napsal:
To je pravda, jak jde o vlasy, je peněženka hodně moc přístupná. Moje milá ale nepoužívá nic extra, kupujeme sunsilk šampon i kondicionér a je velmi spokojená. Vlasy vypadají výborně a dobře se rozčesávají.




Wogo, jestli je ma 120 cm dlouhy, tak ji peci nadelil pan buh a vy se jen radujte ze sveta krasy Wink moje mila ma tak jemnounky lamavy vlasy, ze je treba taaaaakhle moc preparatu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 2:40 pm    Předmět: Citovat

Mate nekdo zkusenost se sampony Sunsilk? Ja jsem mela kdysi ten modry a o nicem. ale ted uz jsem od vice lidi slysela, jak si chvali ten svetle zeleny, jak na nej bezi reklama. Ze vam vydrzi vlasy poddajne vice dni nebo tak.
Asi si napisu o vzorek, ted nevim, co mam pouzivat za znacku a za typ samponu. Vlasy mam uz svoje komplet, jemne, nebarvene. Kerastase je na narusene vlasy s oslabenou vnitrnií strukturou, to znamena , ze dost silna. Elseve mi vyhovuje tak jeden den, druhy den jsou ty vlasy dost zmastene, pritom ale nemam mastne vlasy, jen jemne. No a kazdy rika, ze mam pouzivat na objem, jenze to ty vlasy vysusi. Potrebovala bych nejaky na normalni, jenze co jsem koukala tak to maji Elseve, Fructis, Pantene. Uvazovala jsem i o pnatene pro normalni, ale na pantene jsem slysela dost negativni reakce. By me zajimalo, jestli Dolezalova fakt ten pantene pouziva. Ja si pamatuju, ze jsme na ni byli kdysi v divadle a ze jsem byla uplne unesena z jejich vlasu. Mela je takove huste, castecne vlnite a anadhernou barvu. A dneska sice ma pekne vlasy, ale nevim, jestli je zehli nebo co se stalo, ale ma jich tak tretinu a jsou takove umele a ty konce jsou znicene, to je videt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 3:04 pm    Předmět: Citovat

Sunsilk jsem také kdysi měla, nevyhovoval mi, dost se mi po něm mastily vlasy ( to mně skoro po každém šamponu z drogerie, kromě GlissKuru).Nevyhovoval ani dceři - a ta má vlasy chemií zatím nezasažené a nepoškozené.Pochybuji, že Doležalová používá šampony Pantene - spíš na ně dělá jen reklamu pro peníze. Před Pantene mě varovala i kadeřnice a neznám nikoho, komu by vyhovovalo dlouhodobé používání (vyjímky určitě jsou).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 3:22 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Mela je takove huste, castecne vlnite a anadhernou barvu. A dneska sice ma pekne vlasy, ale nevim, jestli je zehli nebo co se stalo, ale ma jich tak tretinu a jsou takove umele a ty konce jsou znicene, to je videt.


Asi pouziva ten Pantene Laughing

Sunsilk zeleny jsem mela vzorecek. Po prvnim pouziti nadhera, pak zplihlost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

Sunsilk jsem používala dost dlouho a docela mi vyhovoval. Jen když o tom tak přemýšlím, tak je pravda, že bylo potřeba ho vždycky prostřídat s nějakým jiným, když už jsem ho koupila dvakrát po sobě, tak to nebylo nic moc.
No a jinak teď zrovna se ke mně nějak dostal ten Pantene a zatím dobrý, ale je fakt, že moje vlasy už přežily takovou spoustu šamponu, že nějaký Pantene je nevytrhne:-)
Ale slibuju, že další šampon už nebude chemický Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 9:48 pm    Předmět: Citovat

Sunsilk mi nevyhovoval vůbec žádný, všechny vysoušely, dokonce i ten po slunění, vlasy byly mdlé, zplihlé a suché. Panténe je zase silikonová bomba, ten prý obsahuje silikonů úplně nejvíc. Proto jsem ho na vlásky nikdy nekydala.A Fructis má agresivní parfemaci, jako většina ovocných věcí...
Návrat nahoru
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Sunsilk jsem používal ještě před rokem... myslím, že to nebylo špatné, ale oproti tomu, co používám teď nesrovnatelně horší. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 7:02 am    Předmět: Citovat

Mě Sunsilk ani Fructis nevyhovovali, oba šampony se mi zdály asi nejhorší, co jsem zkusila... ale každému něco jiného Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juice Lee
81-160
81-160


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

já používám zelený sunsilk ten na kudrnaté vlasy, ale ne šampon,jen to mlíko do vlasu...vždycky jak mi uschnou je mám hrozně krepaté a musim je něčím trochu zklidnit...dívala sem se jestli to má silikony ale koncovku cony sem nenašla,jen conol...nevim jestli je to to samé?nevíte ještě o něčem co by mi z krepatých vlasu udělalo hebke pramínky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.