Botanicus
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

Botanicus mám otestovaný.Je výborný myla jsem si s ním vlasy u kamarádky...=)Zkoušela jsem ten s růžovou silicí a pak ještě konopný+konopný balzám pro zlepšení růstu vlasů.=) No já doufám, že to v té kotvě bude...Když ne sjedu ještě na vinohradskou=)
No mně kopřiva nedělá na vlasy bohužel dobře...Strašně mi je vysušuje ale Aloe vera mě docela zajímá =) a s tím růžovým nikdo zkušennost nemáte?=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gregina
21-40
21-40


Založen: 27.8.2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

Mě taky kopřivový šampon vysušuje vlasy asi máme stejnej problém Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 3:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si říkala, že se trochu poučím o této značce a ono tu skoro nic není. Já jsem si před týdnem koupila levandulový botanicus, ale zatím nic moc, dost rychle se mi po něm mastily vlasy. Ale možná to bylo tím, že jsme byli na těch horách, tak mu dám ještě šanci. Používáte někdo tyhle šampony? Jaké? A s jakými výsledky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ereškigal
41-80
41-80


Založen: 30.12.2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 5:54 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Tak jsem si říkala, že se trochu poučím o této značce a ono tu skoro nic není. Já jsem si před týdnem koupila levandulový botanicus, ale zatím nic moc, dost rychle se mi po něm mastily vlasy. Ale možná to bylo tím, že jsme byli na těch horách, tak mu dám ještě šanci. Používáte někdo tyhle šampony? Jaké? A s jakými výsledky?


Já měla hennový s nějakými oleji, ale za tu cenu docela nic moc. Ne, že by byl úplně špatný, ale čekala jsem víc. Navíc se mi to z té skleněné "placatky" špatně dávkovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 8:51 pm    Předmět: Citovat

Tak to já neměla ze skleněné placatky...byla to taková oválná lahvička..trošku to připomínalo sprchový gel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Já mám koupený levandulový botanicus ve skle ale ještě jsem ho nepoužila...to s tím maštěním je mrzuté....sakriš... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

Ereškigal napsal:
dana napsal:
Tak jsem si říkala, že se trochu poučím o této značce a ono tu skoro nic není. Já jsem si před týdnem koupila levandulový botanicus, ale zatím nic moc, dost rychle se mi po něm mastily vlasy. Ale možná to bylo tím, že jsme byli na těch horách, tak mu dám ještě šanci. Používáte někdo tyhle šampony? Jaké? A s jakými výsledky?


Já měla hennový s nějakými oleji, ale za tu cenu docela nic moc. Ne, že by byl úplně špatný, ale čekala jsem víc. Navíc se mi to z té skleněné "placatky" špatně dávkovalo.

Já mám taky oválnou lahvičku jako Awerin. A právě že ani nebyl moc drahý, asi 80 Kč, což je na úrovni drogerkových šamponů (pokud nejsou v akci).

Kopretino, s tím maštěním si vážně nejsem jistá, protože za prvé jsem ho poprvé použila na horách, kde jsme šlapali po kopcích a za druhé mám podobný problém vždycky, když změním šampon, jako by si ty vlasy na něj musely napřed zvyknout. I když se mi zdá, že u tohoto šamponu se mastí trochu víc než obvykle. Ale dám mu ještě šanci, třeba se to ustálí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 8:08 am    Předmět: Citovat

Viděla jsem od této firmy nějaké vlasové vody...použití stejné jako lopušak...a sloužili pro regeneraci. Se solí z mrtvého moře a ještě nějaké jiné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

Děvčata a chlapci, já jsem ale pakůň. Až se mi to nechce přiznávat, ale musím s pravdou ven, abych tady nešířila dezinformace. Levandulový šampon, co mám, není Botanicus, ale Botanico. Embarassed
Nemohl bys mě admine přeřadit z kategorie "guru III. kategorie" do nějaké samostatné kategorie "nepoučitelná lama"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 8:29 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Děvčata a chlapci, já jsem ale pakůň. Až se mi to nechce přiznávat, ale musím s pravdou ven, abych tady nešířila dezinformace. Levandulový šampon, co mám, není Botanicus, ale Botanico. Embarassed
Nemohl bys mě admine přeřadit z kategorie "guru III. kategorie" do nějaké samostatné kategorie "nepoučitelná lama"?
Dani,ty jsi hrozně sebekritická, vždyť o nic nejde Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.