Léčivé přípravky z konopí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e58b4e4148a7cbbfa63fee07b6cf9206Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Jo tak přesně ten jsem měla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem za rady, to se mi to bude radit s takovými poradci! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 10:44 am    Předmět: Citovat

Tak v rámci pomatení smyslů (přečtení článku) jsem se rozhodla, že asi přestanu používat šampon na vlasy a budu si mýt jen vodou. A pak jsem to zvážila a zakoupila mycí olej od cannadermu. Včera jsem si s ním umyla vlásky a dneska mě nesvědí seboroická hlava, mám docela objem a vlásky nejsou mastné....tak to vidím dobře s ním...zatím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonda
0-7
0-7


Založen: 18.6.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 3:27 pm    Předmět: Pro ty které zajímají léčivé účinky konopí Citovat

Hezký den přeji všem. Pro všechny, které zajímají léčivé, posilující, regenerační a výživné účinky konopí doporučuji zhlédnout stránku :

EDIT ADMIN: Skrytá reklama, kontaktujte nás pro podmínky inzerce.

Je zde spousta informací spolu s účinnými konopnými výrobky pro zdraví k krásu včetně špičkové vlasové kosmetiky. Jakékoliv dotazy ráda odpovím. Zájemcům mohu popřípadě zaslat kód se kterým automaticky získáte 3% slevu na každý výrobek.
Sonislava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 4:32 pm    Předmět: KONOPÍ - domácí recepty na vlasy Citovat

Fóra na dv studuju poctivě, a nějak jsem nenarazila na téma konopí - nemyslím přípravky z konopí co si koupíte v obchodě, ale doma vyrobené masti atd.. Včera jsem potkala kamaráda, který mi poradil konopí na vlasy, prý si maže obličej konopnou mastí (vyrábí si sám doma, taky mám doma vzorek své domácí masti) a vousy co mu prý normálně rostou 4 dny měl za dva dny narostlé.. tak mi poradil zkusit trávu naložit do alpy.. Máte někdo s tímto zkušenosti? nebo nějaké jiné konopné domáci recepty? podělte se.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 8:11 pm    Předmět: Re: KONOPÍ - domácí recepty na vlasy Citovat

janula napsal:
Fóra na dv studuju poctivě, a nějak jsem nenarazila na téma konopí - nemyslím přípravky z konopí co si koupíte v obchodě, ale doma vyrobené masti atd.. Včera jsem potkala kamaráda, který mi poradil konopí na vlasy, prý si maže obličej konopnou mastí (vyrábí si sám doma, taky mám doma vzorek své domácí masti) a vousy co mu prý normálně rostou 4 dny měl za dva dny narostlé.. tak mi poradil zkusit trávu naložit do alpy.. Máte někdo s tímto zkušenosti? nebo nějaké jiné konopné domáci recepty? podělte se.. Laughing

S konopnou domacou mastou skusenosti mam, na tvar a na akne je super, ako aj na akekolvek kozne problemy a dokonca aj na jazvy, ale na vlasy som teda neskusala. Takze neviem ani kde by som to konope v alpe zohnala, ale ta mast by teoreticky mohla zabrat na lupiny. Mozno vyskusam, vdaka za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 9:26 pm    Předmět: Citovat

Babička taky vyrábí mast a osvědčila se jí i na klouby, mě dala vzorek a je super na exemy, spáleniny...Jinak je to v čisté vazelíně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 1:51 pm    Předmět: Re: KONOPÍ - domácí recepty na vlasy Citovat

Paola napsal:
neviem ani kde by som to konope v alpe zohnala, ale ta mast by teoreticky mohla zabrat na lupiny. Mozno vyskusam, vdaka za tip.

no asi nezbude než vypěstovat a vyrobit si domácí výluh.. s tou mastí nevim, dát leda přes noc a pak umýt, ono se to dělá z vazelíny, takže nevím. Každopádně tu konopnou alpu zkusím vyrobit, asi až na podzim až něco vyroste.. zkusím někde splašit kytku (samozřejmě na okrasu a k lékařským účelům..) Aby mi povyrostly vlasy jsem ochotná vyzkoušet spoustu věcí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlasenka
81-160
81-160


Založen: 11.5.2011
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 3:22 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Babička taky vyrábí mast a osvědčila se jí i na klouby, mě dala vzorek a je super na exemy, spáleniny...Jinak je to v čisté vazelíně Smile

zdravím všechny, jsem tu nová...
moje mamka si dělá mastě a výluhy, základem u mastí je ale sádlo, které je pro tělo přijatelnější než vazelína, je to samozřejmě hodně mastné, smrad z toho sádla je víceméně potlačen vůní kanabisky. Dělá ji každý rok nově, a tak mám i já něco pro vlastní potřebu. Používám ji hlavně na nějaký ten pupínek pro lepší hojení nebo na suchá místa kdekoliv na těle, na odřeniny atp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2011 6:13 pm    Předmět: Citovat

Já bych to nedala, z toho smradu je mi na blití.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.