Kaolín
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:49 pm    Předmět: Citovat

když tak o tom básníte, myslím taky bych to chtěla zkusit Very Happy na obličej mám od lush takoou zelenou kašičku-peeling, už přesně nvm, co v tom je ptz to složení se už po používání totálně smazalo, ale je to fakt super.. jenom by mě zajímalo, kde se v Brně dá sehnat kaolín.. škody že lush je jenom v Praze.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 6:57 pm    Předmět: Citovat

Kopretino, vim,ze uz to neni aktualni tema,ale zajimalo by me,jak to dopadlo s temi tvymi vlasky a kaolinem?? Nezkousel to nekdo dalsi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
Kopretino, vim,ze uz to neni aktualni tema,ale zajimalo by me,jak to dopadlo s temi tvymi vlasky a kaolinem?? Nezkousel to nekdo dalsi?


Cisty kaolin na vlasy ne - lepsi je ve smesi s bentonitem, ale na myti tela a na masky je bezkonkurencni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 10:28 pm    Předmět: Citovat

Prosím, kde můžu sehnat kaolin? Dá se to koupit např. v Obi nebo tak? A ten bentonit? Obojí nejlépe v množství co nejmenším, 5 kg nepotřebuji. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
Xandy napsal:
Kopretino, vim,ze uz to neni aktualni tema,ale zajimalo by me,jak to dopadlo s temi tvymi vlasky a kaolinem?? Nezkousel to nekdo dalsi?


Cisty kaolin na vlasy ne - lepsi je ve smesi s bentonitem, ale na myti tela a na masky je bezkonkurencni.


Take by me zajimalo, kde se to takhle da sehnat Embarassed jak na plet, tak na vlasky;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 10:21 pm    Předmět: Citovat

ja skúsenosť s čistým kaolínom nemám, mala som ho len v zmesi s lávovkou (už neviem, ako sa to volá, tuším hectorite) od Logony (mala som asi dve balenia).. na pleťové masky super. na vlasy mi nesadla.. zatiaľ čo čistá lávovka áno, aj sa mi zdá, že lepšie čistí pleť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 10:39 pm    Předmět: Citovat

by ma zaujímalo, kde sa dá zohnať čistý kaolín.. ale tak nejak normálne, nechce sa mi objednávať 10kg z nejakého kameňolomu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

bentonit??? Very Happy to se planuje jako tesnici material pri ukladani kontejneru s vyhorelym jadernym odpadem...ale hezkyy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marťa
0-7
0-7


Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 5:13 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
by ma zaujímalo, kde sa dá zohnať čistý kaolín.. ale tak nejak normálne, nechce sa mi objednávať 10kg z nejakého kameňolomu Very Happy


Smile Pro kaolín spíš než do kamenolomu někam, kde prodávají přírodní kosmetiku. Logona Bílá Lavaerde je směs dvou přírodních minerálů tovřená z větší části kaolínem. Můžeš si s ní mýt jak celé tělo včetně obličeje, tak i vlasy. Příjemná je i pro pokožku hlavy. Je k dostání jak ve formě prášku, z kterého si sama troškou vody vytvoříš krém, tak už právě ve formě krému - Mycí krém Lotosový květ Logona. Vlasy dělá pevnější i objemnější, pro lesk a zářivost je dobré krém smíchat v dlani s troškou jojobového oleje Saloos. Taky zbavuje lupů. K dostání je rozhodně ved většině internetových obchodů. Nejlevnějc jsem ji zatím objevila madrenatura.cz . Ale hledej dál a třeba se ti podaří ještě lepší kauf.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 1:40 pm    Předmět: Citovat

marťa napsal:
Karmilla napsal:
by ma zaujímalo, kde sa dá zohnať čistý kaolín.. ale tak nejak normálne, nechce sa mi objednávať 10kg z nejakého kameňolomu Very Happy


Smile Pro kaolín spíš než do kamenolomu někam, kde prodávají přírodní kosmetiku. Logona Bílá Lavaerde je směs dvou přírodních minerálů tovřená z větší části kaolínem. Můžeš si s ní mýt jak celé tělo včetně obličeje, tak i vlasy. Příjemná je i pro pokožku hlavy. Je k dostání jak ve formě prášku, z kterého si sama troškou vody vytvoříš krém, tak už právě ve formě krému - Mycí krém Lotosový květ Logona. Vlasy dělá pevnější i objemnější, pro lesk a zářivost je dobré krém smíchat v dlani s troškou jojobového oleje Saloos. Taky zbavuje lupů. K dostání je rozhodně ved většině internetových obchodů. Nejlevnějc jsem ji zatím objevila madrenatura.cz . Ale hledej dál a třeba se ti podaří ještě lepší kauf.


tú Logonu som pár krát mala, ale myslím, že to je zmes, nie čistý kaolín. na pleťové masky bola dobrá Smile
inak kaolín som už zohnala, vo Francúzsku. kúpila som si tam aj červenú a zelenú hlinu (neviem názvy tých minerálov a oni to volajú takto), tak "maskujem" ostošesť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.