Extravaganja
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e40fdbc3a2487e6575c9ec55a61bf706Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Ale zas moje mama neda dopustit na jejich krem Very Happy, je ji pres padesat, vypada teda normalne mladsi, ale po tomhle kremu rika, ze ma fakt plet jak detskou prdelku Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
*Leontýnka* napsal:
Mám otázečku: Cannaderm i Extravaganja píšou že jsou bez ropných látek a tak,ale nezdálo by se mi že by měli certifikát BDIH. Co teda obsahují,že tento certifikát nemají?


Tak přesně tohle by mě taky zajímalo. Buď obsahují nějaké jiné látky, které se s BDIH neslučují, a nebo - laická úvaha - se o ten certifikát musí nějak složitě žádat nebo za něj něco platit, což se jim nechce. Ale to je asi blbost, protože by se jim to myslím velmi vyplatilo ho mít. Takže asi nemůžou. Confused Z nějakého důvodu.


Já myslím že problém bude ve složení. Nemyslím si že by ten certifikát bylo tak těžké sehnat,jen stačí splnit podmínky. Možná se za něj sice platí ale určitě by se jim to hodně vyplatilo. Chtělo by to aby tady někdo vložil složení šamponu od Extravaganjy a Cannadermu, ať to můžeme na vlastní oči posoudit. Jinak i dmková Alverde už má u některých výrobků certifikát,tak pokud to není problém pro drogerii,tak pro seriózní firmu to taky problém být nemůže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Slunéčko napsal:
*Leontýnka* napsal:
Mám otázečku: Cannaderm i Extravaganja píšou že jsou bez ropných látek a tak,ale nezdálo by se mi že by měli certifikát BDIH. Co teda obsahují,že tento certifikát nemají?


Tak přesně tohle by mě taky zajímalo. Buď obsahují nějaké jiné látky, které se s BDIH neslučují, a nebo - laická úvaha - se o ten certifikát musí nějak složitě žádat nebo za něj něco platit, což se jim nechce. Ale to je asi blbost, protože by se jim to myslím velmi vyplatilo ho mít. Takže asi nemůžou. Confused Z nějakého důvodu.


Já myslím že problém bude ve složení. Nemyslím si že by ten certifikát bylo tak těžké sehnat,jen stačí splnit podmínky. Možná se za něj sice platí ale určitě by se jim to hodně vyplatilo. Chtělo by to aby tady někdo vložil složení šamponu od Extravaganjy a Cannadermu, ať to můžeme na vlastní oči posoudit. Jinak i dmková Alverde už má u některých výrobků certifikát,tak pokud to není problém pro drogerii,tak pro seriózní firmu to taky problém být nemůže


No,jako ta Extravaganja by mohla asi mít těžko certifikát, je tam dost chemie. Jestli budu mít čas, až přijdu z práce, písnu vám to sem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 11:47 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
*Leontýnka* napsal:
Slunéčko napsal:
*Leontýnka* napsal:
Mám otázečku: Cannaderm i Extravaganja píšou že jsou bez ropných látek a tak,ale nezdálo by se mi že by měli certifikát BDIH. Co teda obsahují,že tento certifikát nemají?

Tak přesně tohle by mě taky zajímalo. Buď obsahují nějaké jiné látky, které se s BDIH neslučují, a nebo - laická úvaha - se o ten certifikát musí nějak složitě žádat nebo za něj něco platit, což se jim nechce. Ale to je asi blbost, protože by se jim to myslím velmi vyplatilo ho mít. Takže asi nemůžou. Confused Z nějakého důvodu.

Já myslím že problém bude ve složení. Nemyslím si že by ten certifikát bylo tak těžké sehnat,jen stačí splnit podmínky. Možná se za něj sice platí ale určitě by se jim to hodně vyplatilo. Chtělo by to aby tady někdo vložil složení šamponu od Extravaganjy a Cannadermu, ať to můžeme na vlastní oči posoudit. Jinak i dmková Alverde už má u některých výrobků certifikát,tak pokud to není problém pro drogerii,tak pro seriózní firmu to taky problém být nemůže

No,jako ta Extravaganja by mohla asi mít těžko certifikát, je tam dost chemie. Jestli budu mít čas, až přijdu z práce, písnu vám to sem Wink

To je dobré vědět Wink Aspoň příště nekoupíme nic co nám nebude vyhovovat. Podle mého názoru ti co přejdou na přírodu,tak se kdejaká chemie z šamponu na vlasech velmi rychle projeví. Mi se třeba jen po jednom použití drogerkového šamponu objevily lupy,po dalším umytí přírodou zase zmizely Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 3:38 pm    Předmět: Citovat

Tak tady je to slibované složení: Aqua, Ssodium laureth sulfate (and sodium laureth 8-sulfate (and) magnesium laureth sulfate (and) magnesium laureth 8-sulfate (and) sodium oleth sulfate (and) magnesium oleth sulfate, cocomidopropyl betaine, glycerin, sodium laureth sulfate, cocamide dea, coco-glucoside (and) glycol distearate, magnifera indica (and) alcohol denat., hydrolyzed whaet gluten or hydrolyzed wheat protein, cannabis sativa, parfum, citric acid, methylchloroisothiazolinone (and) methylisothiazolinone (and) benzyl alcohol, d-limonen, citrus dulcis, vanilla, planifora, 2-(4-tert-butylbenzyl)propionaldehid, 3-methalpha-isomethylionone....

Uff, možná je tam nějaká chybka, ale já už to teda opravovat nebudu. Jak se tak dívám, chemie a chemie... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

Cannaderm má složení svých výrobků uvedené na stránkách. Tady je např. složení šamponu pro normální a mastné vlasy:

Aqua, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Cannabis Sativa Seed Oil, Glycerin, Glucose, Xantan Gum, Salvia Officinalis, Leptospermum scoparium, Glucose Oxidase, Lactoperoxidase

Já se ale bohužel v těch názvech moc nevyznám, takže nevím co je co. Confused Je tady na stránkách nebo někde jinde k nalezení seznam všech možných přísad a jejich popis nebo rozdělení do kategorií? Mně by to teda v orientaci moc pomohlo... a zatím jsem nic takového nenašla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 6:35 pm    Předmět: Citovat

TAk už vím že do Extravaganjy nikdy nepůjdu-fakt chemie a jen chemie. No a mají tam nějak moc těch pěnotvorných látek. A konopný olej skoro až na konci.
Cannaderm oproti tomu vypadá daleko lépe.
Tak jsem zase ušetřila jednu nedobrou zkušenost a taky penízky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 12:31 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
TAk už vím že do Extravaganjy nikdy nepůjdu-fakt chemie a jen chemie. No a mají tam nějak moc těch pěnotvorných látek. A konopný olej skoro až na konci.
Cannaderm oproti tomu vypadá daleko lépe.
Tak jsem zase ušetřila jednu nedobrou zkušenost a taky penízky


No tak to díky moc, ten si fakt nekoupím...Teď jsem přešla na přírodu, takže bych to teď nerada porušila. Ještě že jsem si ho minule nekoupila, když jsem byla v DM...asi si koupím místo toho Laveru, která byla hned vedle Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 1:15 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
TAk už vím že do Extravaganjy nikdy nepůjdu-fakt chemie a jen chemie. No a mají tam nějak moc těch pěnotvorných látek. A konopný olej skoro až na konci.
Cannaderm oproti tomu vypadá daleko lépe.
Tak jsem zase ušetřila jednu nedobrou zkušenost a taky penízky


S těmi pěnotvornými látkami je to těžké... Když jsem si koupila Alverde, tak jsem studovala každou látku, kterou obsahuje, a byl to tenzid na tenzidu, a většinou syntetické :-/ A to je to v podstatě (polo)přírodní šampon Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 1:32 pm    Předmět: Citovat

jenže některé látky nejdou nahradit přirodními i šampony označené BDIH nejsou úplně bez syntetiky.Mám Logonu (pivo a med) a některé slova ve složení mi nepříjdou moc přírodní...možná se ale pletu (např.(di)sodium cocoyl glutamate)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.