EVA - medový, aloe šampon a jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b7e04208199fa6275d169e831c9a6cb3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 7:32 pm    Předmět: Citovat

Ten šampon aloe je vynikající, lepší jsem neměla. Je poměrně dost hustý, příjemně voní, dobře pění a myje. Mám jemné vlasy a vůbec nemám dojem, že by je nějak zatěžoval, protože ten kondicioner tam moc není znát, ba naopak vlasy mám pěkně nadýchané. Fakt doporučuji!
I další výrobky této firmy používám a jsou fajn-medový balzám na rty, pudr na zuby (měla jsem pro kuřáky a s mentolem), medový krém na vrásky, olej navlasy s aloe a proteiny (ten jsem zatím použila je jednou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

Já šampon neměla,ale měla jsem balzám na vlasy,krásně voní,ale vypadá spíš jako krém i se tak chová,takže se nejdřív nanese na suchý vlasy nechá se působit asi půl hodiny a pak se musí hlava normálně umýt. Takže je to asi jako když si dáváte olejovou masku. Ale vlasy po něm byly hezký. Jinak jsem ještě měla od EVY medový balzám na rty a medový krém proti vráskám,který jsem tedy používala jako noční,protože je hodně hutný a mastný,ale pleť ráno byla krásná a i hojil.Takže spokojenost,ale vídala a kupovala jsem tuhle značku jen v jedné drogerii,teď už jí tam nemaj a od tý doby jí nemůžu nikde sehnat Embarassed Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 6:37 pm    Předmět: Citovat

.Takže spokojenost,ale vídala a kupovala jsem tuhle značku jen v jedné drogerii,teď už jí tam nemaj a od tý doby jí nemůžu nikde sehnat Embarassed Confused[/quote]

Já si tyto výrobky objednávám na www.lekarna.cz - mají tam tři druhy šamponů, ten vlasový krém, krém proti vráskám, okurkový hydratační krém (ten taky není špatný, ale ten protivráskový je lepčejší Razz ), oleje na vlasy, vlasové tonikum s aloe, pudry na zoubečky i ty balzámy na rty, což je myslím všechno, co se dá v ČR sehnat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 7:19 pm    Předmět: Citovat

Dík,jsi hodná,ale já nerada objednávám přes internet,ale když nikde nenajdu,tak do toho půjdu.Aspoň vim kde. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 7:58 pm    Předmět: Citovat

Ještě můžu poradit, že nějaké výrobky měli ve Schleckeru, tak zkusit tam.
Na lékarně objednávám docela ráda-zboží je do dvou dnů doma, vše je čerstvé (až na jedinou výjimku), od 1100 Kč je poštovné zdarma, takže si většinou udělám objednávku tak, aby mi to vyšlo- nějaký potravinový doplněk přítulovi na klouby, nějakou kosmetiku pro mě a je to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 7:41 pm    Předmět: Eva kúra medová Citovat

Já ji v žádném případě nemohu doporučit, vytvořila mi na hlavě dredy, které ani po čtvrtém umytí šamponem nešly rozčesat a byly šíleně mastné (normálně mám vlasy velmi suché), Výsledkem bylo to, že jsem si dost potrhal konečky pokusy o rozčesání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 10:21 am    Předmět: Citovat

Já jsem sháněla ten šampon a ve schlekrovi mi řekla prodavačka, že ho nemaj, že s ním není spokojenost. Že i ona ho zkoušela a nic moc. Tak jsem si aspoň koupila zubní pudr v růžové krabičce s hřebíčkem.
Ten zubní pudr se dá používat normálně?? Nemůže to ty zuby nějak zničit??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 10:52 am    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Ten zubní pudr se dá používat normálně?? Nemůže to ty zuby nějak zničit??

já mám jakýsi ve žluté krabičce (tuším, že Meswak, nebo tak něco) a moc dlouho jsem ho nepoužívala, na moje citlivé dásně to nebylo úplně ono... a ani se mi nezdálo, že by nějak moc bělil, tak jsem se vrátila k pastě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 8:12 am    Předmět: Citovat

Taky jsem měla ten zubní pudr pro kuřáky (sice nekouřím, ale piju pravidelně kafe), teď mám s mentolem.Ten kuřácký je lepší-účinnější. Nijak zvlášť nebělí, ale perfektně odstraňuje zubní povlak, ale zuby ani dásně mi nijak neponičil Ta krabička vydrží poměrně dlouho, takže ta cena (okolo 85 Kč) se mi zdá přiměřená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marisol
8-20
8-20


Založen: 20.7.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den Very Happy

máte někdo zkušenost se šamponama od EVA cosmetics???

Mají
* Medový šampon 3x1
* Aloe šampon 3x1
* Henna šampon 3x1
* Panthenol šampon 3x1

http://www.eva-cosmetics.cz/vlasove_sampony.php

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.