Domácí masky na ruce
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e2f5c97bb5f66c7a04a94adc86ead7aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

ja mám nechty krehké a ruky stále suché.. takže si ich krémujem skoro stále. nemám síce nejaké špeciálne tipy na masky, ale občas si na ne natriem olivový olej... dosť dobre sa to vsiakne a pomôže viac ako rôzne krémy. hlavne keď v kuchyni niečo robím, umývam riad atď..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

navrhuji program přírodní manikury:
- před péči na mokro nehty zapilujeme, popř. odstraníme zbytky laku
- nejprve peeling udělaný z třtinového cukru a oleje - masírujeme cca 2 minuty
-smyjeme vlažnou vodou a uděláme si lázeň teplá voda + olej LZS a esence, je dobré to rozmixovat na mléko nebo přírodní kondicionér na vlasy smícháme s vodou a použijeme na ruce - ponoříme na 10 minut
- pak namažeme kolem kužičky olejíček a zatlačíme dřívkem
- nastříkáme na ruce květinovou vodu nebo vývar z čaje (rooibos, lapacho, zelený čaj) a aplikuje masku
- maska: kokosový olej, vymačkaná kapsle lecitinu, zelený jíl nebo kosmetický jíl to namícháme na kaši a můžeme přidat esence, rozemleté bylinky, gel z aloe vera i bezbarnou hennu...
- po hodině či více smyjeme , osušíme a namažeme přírodním krémem
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janucha
8-20
8-20


Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 12:02 am    Předmět: Citovat

nenašla by se nekde nejaka maska na zadery? Confused nebo alespon krem Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 9:22 am    Předmět: Citovat

katuska napsal:
navrhuji program přírodní manikury:
- před péči na mokro nehty zapilujeme, popř. odstraníme zbytky laku
- nejprve peeling udělaný z třtinového cukru a oleje - masírujeme cca 2 minuty
-smyjeme vlažnou vodou a uděláme si lázeň teplá voda + olej LZS a esence, je dobré to rozmixovat na mléko nebo přírodní kondicionér na vlasy smícháme s vodou a použijeme na ruce - ponoříme na 10 minut
- pak namažeme kolem kužičky olejíček a zatlačíme dřívkem
- nastříkáme na ruce květinovou vodu nebo vývar z čaje (rooibos, lapacho, zelený čaj) a aplikuje masku
- maska: kokosový olej, vymačkaná kapsle lecitinu, zelený jíl nebo kosmetický jíl to namícháme na kaši a můžeme přidat esence, rozemleté bylinky, gel z aloe vera i bezbarnou hennu...
- po hodině či více smyjeme , osušíme a namažeme přírodním krémem
Very Happy

Teda vypadá to krásně ale nemám doma aloe vera Shocked a prosím co je to olej LZS? Embarassed A taky...může to být rooibos vanilkový?Mám kvalitní vážený z dobré čajovny....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

LZS bude asi lisovaný za studena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 9:58 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:

Teda vypadá to krásně ale nemám doma aloe vera Shocked a prosím co je to olej LZS? Embarassed A taky...může to být rooibos vanilkový?Mám kvalitní vážený z dobré čajovny....


tak aloe vynechej, jinak gel z aloe se dá koupit nebo od kosmetické firmy, ale těžko říct jestli a kolik tam aloe bude...
rooibos je super, má mnoho minerálů, které pokožce prospějí, jen myslím, že není nejvhodnější aromatizovaný-tedy ta vanilka, ale aspoň to bude hezky vonět Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 10:09 am    Předmět: Citovat

janucha napsal:
nenašla by se nekde nejaka maska na zadery? Confused nebo alespon krem Crying or Very sad

tak se záděrky to je dlouhodobý problém, musíš se o ručičky starat stál...tzn. ráno a večer krém na ruce, nějaký hutný ať už přírodní - to doporučuju alverde měsíčkový nebo chemický - pak mi vyhovovala emulze s olivami balea (za málo peněz hodně muziky Razz )
také kolem nehtíku nanášet olejíček - doporučuju zakoupit regenerační olej od salusu Avenia a vždy kápnout kolem nehtu a nechat vsáknout a zbytky otřít
pokud je kůže kolem nehtu oteklá, červená a teplá, tak je tam zánět...doporučuji olej z grepových jadérek, pokud nezabere holt chemicky - framykoin
jinak jednou až dvakrát týdně speciální koupel, ponořit ručičky do teplého(40°C-trochu tepléjší než je lidská kůže)!!! mandlového oleje smíchaného s rakytníkovým a nechat cca 10 minut, omýt teplou vodou, otřít
hodně práce ale určo pomůže, já taky záděrkuju a osvědčilo se mi nenosit úplně krátké nehty, protože jak do něčeho vrazím, tak to místo nehtu odnese práve pokožka a je záděrek na světe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janucha
8-20
8-20


Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 11:36 am    Předmět: Citovat

diiiky za tipy Smile mamka ted nasla ve skrini Garnier -intenzivni pece na velmi suchou pokozku (zase nejaky darek, co nepouziva Laughing ) tak jsem ho zabavila a zkousim to s nim...ale musim rict, ze radeji pouzivam prirodnejsi veci,takze ten alverde pujdu obhlidnout...ty dlouhe nehty nejdou nic pro me Confused hrozne me vadi, kdyz povyrostou jen o kousek Evil or Very Mad ..moc dekuji za ty napady, zkusim a uvidim Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 2:14 pm    Předmět: Citovat

Nejhezčí ruce mám vždycky poté, co zadělávám těsto. Smile Dobrá půlhodinka hnětení těsta, ve kterém je tuk a kvasnice, dělá miminkovskou pokožku na rukou.
A je to úplně echt domácí! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 2:37 pm    Předmět: Citovat

Holky moc vás prosím o radu.Taťka si venku při sekání kamenů ošklivě poranil ruce.Má je popraskané sem tam potrhané vazy a zvnějšku hrubé, s velkými prasklinami.Nevíte někdo co by bylo dobré mu na to namazat?Nejlépe i něco desinfekčního klidně i nějaký krém nebo olej jen problém je v tom, taťka těžko posedí s rukama ve vodě s olejem nebo mě napadlo nějaké zábaly z oleje a omotat to něčím teplým ale to pochybuju že mě taťka nechá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.