Nováček :) Pár slov o mně...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 4:26 pm    Předmět: Citovat

I když se mi líbí vždycky přirozenost, tak ty jsi první, na které se mi ty blond obarvené vlasy líbí. Sama koukám, že měním názor Very Happy Jakoby jsi v nich vynikla. Ale možná je to fotkou? No prostě ti to strašně moc sluší. Ale ty původní jsou taky hezké, ale na té fotce na tebe moc není vidět. Tak možná proto je to trochu zavádějící.
Ale podle zkušeností druhých jim barva vlasy zničila, tak by se možná měla řídit i tím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
I když se mi líbí vždycky přirozenost, tak ty jsi první, na které se mi ty blond obarvené vlasy líbí. Sama koukám, že měním názor Very Happy Jakoby jsi v nich vynikla. Ale možná je to fotkou? No prostě ti to strašně moc sluší. Ale ty původní jsou taky hezké, ale na té fotce na tebe moc není vidět. Tak možná proto je to trochu zavádějící.
Ale podle zkušeností druhých jim barva vlasy zničila, tak by se možná měla řídit i tím...


Tak já už začínám být mírně rozpolcená... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

Ještě bych to řekla tak: holek s takovou barvou a účesem (ty blond) potkáš za den x a aspoň mě osobně moc v paměti neutkví. I ta barva, které říkáš myší, je dost osobitá, protože si právě spousta holek myslí, jak je hrozně nudná a nevýrazná a zbavují se jí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 7:13 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Ještě bych to řekla tak: holek s takovou barvou a účesem (ty blond) potkáš za den x a aspoň mě osobně moc v paměti neutkví. I ta barva, které říkáš myší, je dost osobitá, protože si právě spousta holek myslí, jak je hrozně nudná a nevýrazná a zbavují se jí Wink


ja som tiez poznala vela zien a dievcat, ktore mali presne taku farbu ako ty a teraz vacsina z nich je bud blondynka, zrzka alebo ciernovlaska. vsade kam sa pozriem vidim bud blond alebo uplne cierne vlasy. vsetky mi pripadaju rovnake, a prirodzene hnede vlasky vidiet malokde. tiez si myslim, ze na tej fotke s dlhymi prirodzenymi vlaskami ti vobec nie je vidiet do tvare. si velmi krasna, a myslim si , ze ti bude svedcat aj tvoja farba ako aj blond. mas proste tvaricku, ktorej by pristalo cokolvek. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 8:02 pm    Předmět: Citovat

janullla napsal:
Klarusa napsal:
Ještě bych to řekla tak: holek s takovou barvou a účesem (ty blond) potkáš za den x a aspoň mě osobně moc v paměti neutkví. I ta barva, které říkáš myší, je dost osobitá, protože si právě spousta holek myslí, jak je hrozně nudná a nevýrazná a zbavují se jí Wink


ja som tiez poznala vela zien a dievcat, ktore mali presne taku farbu ako ty a teraz vacsina z nich je bud blondynka, zrzka alebo ciernovlaska. vsade kam sa pozriem vidim bud blond alebo uplne cierne vlasy. vsetky mi pripadaju rovnake, a prirodzene hnede vlasky vidiet malokde. tiez si myslim, ze na tej fotke s dlhymi prirodzenymi vlaskami ti vobec nie je vidiet do tvare. si velmi krasna, a myslim si , ze ti bude svedcat aj tvoja farba ako aj blond. mas proste tvaricku, ktorej by pristalo cokolvek. Wink


Jéé, děkuji moc za tu chválu Smile No, já uvažuju, že to nechám ještě odrůst a pak zkusím tu hennu-zlatou blond-svou barvu mám ráda, ale to bych čekala rok, než by mi to odrostlo..Kromě toho doufám, že mi ta henna ty vlásky trošku vyživí a dá dohromady..co myslíte? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 8:03 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Ještě bych to řekla tak: holek s takovou barvou a účesem (ty blond) potkáš za den x a aspoň mě osobně moc v paměti neutkví. I ta barva, které říkáš myší, je dost osobitá, protože si právě spousta holek myslí, jak je hrozně nudná a nevýrazná a zbavují se jí Wink


Máš naprostou pravdu a také proto už nechci být odbarvená blondýnka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 9:19 pm    Předmět: Citovat

Jenny napsal:

Jéé, děkuji moc za tu chválu Smile No, já uvažuju, že to nechám ještě odrůst a pak zkusím tu hennu-zlatou blond-svou barvu mám ráda, ale to bych čekala rok, než by mi to odrostlo..Kromě toho doufám, že mi ta henna ty vlásky trošku vyživí a dá dohromady..co myslíte? Smile


tu hennu ale radši napřed zkus na nějakém odbarveném pramínku, ať potom třeba nemáš na hlavě nějakou paseku, která by jako naschvál nešla dolů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem pro Tvoji puvodni barvicku Wink Ber to tak, pres leto se odbarvovat/melirovat nemusis, to za Tebe zaridi slunicko Smile a po prazdninach - tedy lete uvidis co jak..nejhorsi je vydrzet ty prvni mesice, kdy si pripadas jak debžotek (pardooooon, lepsi vyraz me nenapadnul) a hlavne do Tebe okoli husti "at si s tou hlavou neco udelas"... Laughing na to pomaha tezka ignorace a jiz zminovana henna a hlavne si jit za svym a nepodlehnout tlakum (zaludneho) okoli Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Jenny napsal:

Jéé, děkuji moc za tu chválu Smile No, já uvažuju, že to nechám ještě odrůst a pak zkusím tu hennu-zlatou blond-svou barvu mám ráda, ale to bych čekala rok, než by mi to odrostlo..Kromě toho doufám, že mi ta henna ty vlásky trošku vyživí a dá dohromady..co myslíte? Smile


tu hennu ale radši napřed zkus na nějakém odbarveném pramínku, ať potom třeba nemáš na hlavě nějakou paseku, která by jako naschvál nešla dolů Wink


Jj, určitě to tak udělám Wink Nejdřív asi vyzkouším tu nebarvící hennu, uvidím, co to s vlásky udělá a pak vyzkouším tu zlatou blond..určitě nejdřív zkusmo na pramínku vlasů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny
81-160
81-160


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 9:47 am    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
Ja jsem pro Tvoji puvodni barvicku Wink Ber to tak, pres leto se odbarvovat/melirovat nemusis, to za Tebe zaridi slunicko Smile a po prazdninach - tedy lete uvidis co jak..nejhorsi je vydrzet ty prvni mesice, kdy si pripadas jak debžotek (pardooooon, lepsi vyraz me nenapadnul) a hlavne do Tebe okoli husti "at si s tou hlavou neco udelas"... Laughing na to pomaha tezka ignorace a jiz zminovana henna a hlavne si jit za svym a nepodlehnout tlakum (zaludneho) okoli Laughing Embarassed


Počkej-jak myslíš vydržet ty první měsíce-jako toho odrůstání, jo? No, já to mám už nějakých 5 cm odrostlé na své vlasy, takže já už divně vypadám teď Laughing Naštěstí ale není tak rapidní rozdíl mezi mými a odbarvenými vlasy, takže se to ještě pořád trochu tváří jako takový melírek Laughing
No,ale plánuju si objednat tu hennu, jak jsem psala výše, i když všude píšou, že není vhodná na chemicky odbarvené vlasy..Čekat rok a víc, až mi to úplně odroste na tuhle délku na to nemám Laughing
Myslíš, že ta henna pomůže? Modlím se, aby chytla dobře Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.