Eubiona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 9:21 am    Předmět: Re: Eubiona Citovat

Soufflet napsal:

máš něco proti surovinám ze živých zvířátek? třeba mléko, včelí vosk, atd.?
(aneb jak psala Slunéčko-to, kvůli čemu není nutné zvíře zabít)

No zrovna proti včelímu vosku v kosmetice něco mám. Jinak proti surovinám za zvířat nemám nic... ani proti surovinám z mrtvých zvířat. Protože třeba získávání takového skvalenu ze živého žraloka by bylo dost brutální, nebo sádla z prasat.
Ale formulace , že nemají nic z mrtvých zvířat mi značně připomněla formulaci jedné dívenky, co znám... že maso mrtvých zvířat nejí. Což také vyznívá stylem, že živé by si dala...
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:47 pm    Předmět: Re: Eubiona Citovat

Valkira napsal:

Ale formulace , že nemají nic z mrtvých zvířat mi značně připomněla formulaci jedné dívenky, co znám... že maso mrtvých zvířat nejí. Což také vyznívá stylem, že živé by si dala...


Laughing Laughing Laughing Docela zajmavá představa Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivcoun
8-20
8-20


Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

Narazila jsem na šamponek Henna - Aloe od této značky a nááááádherně voní. Nezkoušel jste někdo šamponek od této značky???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2009 11:50 pm    Předmět: Citovat

Také jsem měla vzorek šamponu na objem s kiwi, nějak nenadchnul ani neurazil, ale po jednom použití se to nedá odhadnout. Objem se samozřejmě nekonal, to už ani od šamponů na svých vlasech nečekám. Na můj vkus by mohl trochu výrazněji vonět, ale to není podstatné. Byl docela tekutý a pěnil tak normálně, asi jako Lavera. Cena je příznivá, a tak bych ho i někdy zkusila koupit, teď mám ale Laveru a Alverde a jsem spokojená. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2009 11:47 am    Předmět: Citovat

Jak jsme psala já jsem měla Vital-kopřiva+granátové jablko a byl skvělý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 11:49 pm    Předmět: Citovat

Bambi napsal:
Jak jsme psala já jsem měla Vital-kopřiva+granátové jablko a byl skvělý.


Mě zatím sedla na seboroickou hlavu, což je zázrak...takže zatím chválím...teda použila jsem ji teprve podruhé, ale oproti urtekramu cukrovému lahoda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 8:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se dneska našvala, protože když šampon nenaředim, tak mě svědí škecka a když ho pořádně naředím, tak mi vysuší vlasy. Tak jsem si dneska koupila kondicionér od Eubiony. Umyla jsem s ním vlasy a uvidím, jaký bude. Ještě poreferuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 4:42 pm    Předmět: Citovat

Tak referuju.....balzám je fajnový po šamponu i samotný na umytí....ale po šamponu mi z vlasů dřív jakoby vyprchá a zase mám suché konce....
teď asi zkusím nějaký šampon, který bych mohla používat, aby henna dlouho vydržela...a taky mě oslovilo to tělové mléko nebo co myslím, že s medem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 11:19 pm    Předmět: Citovat

Byla jsem v bioobchodě v HK a paní mě potěšila, neb mi dala vzorky 2 šamponů od Eubiony: henna a aloe a ten proti lupům s olivou a něčím a povídala: Dám vám 2 pytlíčky od každého, vy máte dlouhé vlasy.....hodná paní... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2010 1:18 am    Předmět: Citovat

Koukám, že tadydle si píšu akorát sama pro sebe, tak sem přihodím další postřeh.

Vymručela jsem si od brášky eubionu na lupy s břízou a henou tuším že. No a už mě nesvědí hlava od seborei a navíc mi roste ofinka. Je možný, že by potom normálně rostly vlasy. Dneska v zrcadle jsem si všimla, že nad čelem mám tak 5 cm pramínek a vypadá jak ofinka...jinak si to nedovedu vysvětlit, protože z mýho braní biosilu (cca 1 tableta za týden, když si vzpomenu) to přec nemůže být....takže za mě spokojenost. Vlásky jsou ok a mám z nich radost. Kondiš moc nepoužívám, akorát teď jsem použila jednou nějakou masku z rosmanna, protože to vlásky potřebovaly a kus jsem ustřihla, ale připadá mi, jako kdybych ho neustřihla (jako délkou, jinak roztřepenost zmizla).....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.