Přírodně bez aloe
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

ValkiraTakže já nejsem jediný "simulant"?
to mě těší Very Happy
I když pravda, je to nepříjemné a já jí naštědtí potřebuju hodně, aby se to projevilo. Jinak mám měsíčkovou Logonu a tam nejni (nebo aspon mě to nic nedělá)
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
já moc nechápu co považuješ za čistě přírodní.to je vážně tak ta lavaerde nebo ten domácí šampon:)
a jinak urtekram mi přijde dost jednoduchý a dobrý a složení má na svých stránkách vypsané.
a jinak můžu doporučit ten šampon z mrtvého moře.já mám dead sea přírodní minerální šampon,ve vyhledávači ti to najde,ve složení je jenom kokosový,palmový,olivový olej,olea europea, a minerály(z domu to můžu opsat naprosto přesně).ale stojí asi 200,- a nebo ten ajurvédský z najady..


Za čistě přírodní považuji to, co je čistě přírodní... to znamená žádné syntetické konzervanty, barviva, parfémy, ale ani emulgátory, detergenty a podobně. Veškeré látky obsažené ve výrobku musí pocházet z přírodních zdrojů a v ideálním případě musí být bezpečné a nesmí být ani potencionálně rizikové - což jsou například alergeny, lanolín a tak dále.

Na urtekram jsem se dívala zrovna včera, veškeré šampony obsahují aloe vera. Když se podívám na Ingredients, tak atm aloe je. Stejně jako snad ve všem přírodním, co jsem doposavad viděla. Používá se v přírodní kosmetice jako náhrada konzervatů.

On je bohužel rozdíl v tom co se uvádí jako složení a v Ingrediencích. U mnoha kosmetiky není aloe v popisu složení uvedena, ale je v obsahu. Proto mám strach cokoliv objednat z netu, když si nemohu vzít do ruky obal a podívat se na Ingrediants.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.


Naposledy upravil Valkira dne pá srpen 08, 2008 11:24 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
ValkiraTakže já nejsem jediný "simulant"?
to mě těší Very Happy
I když pravda, je to nepříjemné a já jí naštědtí potřebuju hodně, aby se to projevilo. Jinak mám měsíčkovou Logonu a tam nejni (nebo aspon mě to nic nedělá)


Ne, nejsi Cool
Ačkoliv spousta lidí stále nevěří tomu, že alergie na aloe existuje. Alegrie může být de facto na cokoliv. Na jakoukoliv látku se kterou přicházíš do styku. Nemusíš být alergická hned od počátku, přecitlivělost může vniknout postupně.
Nikdy však alergie nezmizí. Stykem s alergenem se naopak ještě posilu, takže něco, co ti dřív vadilo jen málo ti při dalším používání může začít vadit hodně.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

Valkiro - tak buď zkus tu žloutkovo-medovou patlaninu (fakt meje hezky, ač to zní divně), nebo ten ajurvedickej šampon z najady - to jsou jenom drcený byliny, koukala jsem na složení, jednu z těch bylinek teda neznám (ale určo to není aloe), jinak tam je amla, shikakai a mýdlový ořechy. A Luční víla si ho moc pochvaluje. Jenom se ta moučka vždycky před použitím namíchá s vodou, vydrží to takhle namíchaný max. tak tři dni, takže žádný konzervanty tam asi nebudou. Lávová zem je taky fajn. A já teď často meju čistým shikakai, a to je taky paráda, dá se objednat přes net u anglický firmy hennaboy (odzkoušeno, kámoška si u nich objednávala shikakai a amlu, oboje v pořádku došlo a je to fakt senza). Jinak se obávám, že kromě toho ajurvédickýho šamponu (teda vlastně rostlinný moučky) žádnej prodávanej šampon stopro přírodní nebude/nebo tam zas bude ta aloe. Ale třeba ještě někoho něco napadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:43 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Valkiro - tak buď zkus tu žloutkovo-medovou patlaninu (fakt meje hezky, ač to zní divně), nebo ten ajurvedickej šampon z najady - to jsou jenom drcený byliny, koukala jsem na složení, jednu z těch bylinek teda neznám (ale určo to není aloe), jinak tam je amla, shikakai a mýdlový ořechy. A Luční víla si ho moc pochvaluje. Jenom se ta moučka vždycky před použitím namíchá s vodou, vydrží to takhle namíchaný max. tak tři dni, takže žádný konzervanty tam asi nebudou. Lávová zem je taky fajn. A já teď často meju čistým shikakai, a to je taky paráda, dá se objednat přes net u anglický firmy hennaboy (odzkoušeno, kámoška si u nich objednávala shikakai a amlu, oboje v pořádku došlo a je to fakt senza). Jinak se obávám, že kromě toho ajurvédickýho šamponu (teda vlastně rostlinný moučky) žádnej prodávanej šampon stopro přírodní nebude/nebo tam zas bude ta aloe. Ale třeba ještě někoho něco napadne.


Teda nijak si nedokážu představit, že bych si na svole světlé vlásky patlala bahýnko Shocked
O Arjuvédském šamponujsem už přemýšlela. Takže ho nejspíš vyzkouším.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:54 am    Předmět: Citovat

Jo ahá, ty máš světlý, to mi nějak nedošlo. Ale bahýnka z lávovky se bát nemusíš - podle mně vůbec nebarví a dobře se vymejvá (aspoń to od tautropfenu). To spíš bych možná byla opatrná s tím ajurvédickým šamponem - jednak to asi bude taky bahýnkovitý (shikaki teda je, to mám ozkoušený - prostě hnědozelený bahýnko), jednak amla se hodně používá, když člověk chce,aby mu líp chytala henna a indigo (a na kamarádce jsem viděla výsledek- a fakt jí hlavička zhnědla, když to dělala bez amly, mívala šediny čistě zrzavý) i když někde psali, že samotná amla barvicí účinek nemá, tak snad nekecaj. Já teda ten šampn sama nemám (na biosféře mi ho vyprodali před nosem)a pokud jde o přpadný barvení, tak bych Ti jako tmavovláska stejně nebyla nic platná, ale zkus se zeptat Luční víly, šampon si chválí a má vlasy natolik světlý, že by případný barvení asi poznala.
Držím palce, ať najdeš něco, co Ti sedne. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

tak to se omlouvám za ten urtekram..zjevně o tom víš o moc víc Wink já se mrkla na zahraniční stránky a fakt..a v českém o tom ani ťuk.
jinak weleda má nový měsíčkový šampon sice dětský,ale taky netuším jestli se tam aloe někde neskrývá..ale na světlé vlasy by mohl být fajn.
jinak lávovku používá i moje mamka s blond melírem a v pohodě.žádné změny barvy..Smile


Naposledy upravil jitty dne pá srpen 08, 2008 12:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 12:10 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
tak to se omlouvám za ten urtekram..zjevně o tom víš o moc víc Wink
jinak weleda má nový měsíčkový šampon sice dětský,ale taky netuším jestli se tam aloe někde neskrývá..


Nemusíš se omlouvat, jsem ráda za každý nápad.
Bohužl Crying or Very sad zkušenosti mě naučily, že se musím dívat na chemické složení výrobku. Nechce se mi vyhodit peníze za něco, co nakonec nebudu moci používat.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

Valkira: já se doma podívám na tu logonu, ju?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 2:54 pm    Předmět: Citovat

Valkira: tak jsem dvakrát přečetla ingredints a aloe vera v měsíčkové logoně skutečně není a byla mi v natur krámku doporučena jako přírodní šampon. Mám to sem opsat?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.