Zdraví Vás číslo 3005
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ea183a11e09ddcc2fe1a7d54b19aa9aaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: so září 13, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

Ahojki, taky Tě tady vítám...já jsem hrozně nerozhodná a to ve všem..to s těmi vlasy, to mám představu, ale nikdy to tak nedopadne, jaké bylo mé očekávání, asi jsou očekávání moc vysoká. A co se délky týče, tak se se od mých 12 let pohybuju v délkách od krku do lopatek a ted doufám díky objevení této stránky, že se mi podaří aspon do půli zad. Jo a když máš vlásky po lopatky, tak zkus tady hodně oblíbený ponožkový drdol, je tu i vlákno o něm. A jinak se kukni na videjka na stream.cz od BlaHo, mají tam dobré nápady na účesy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sweet
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 5:52 am    Předmět: Citovat

Simeek napsal:
Ahojki, taky Tě tady vítám...já jsem hrozně nerozhodná a to ve všem..to s těmi vlasy, to mám představu, ale nikdy to tak nedopadne, jaké bylo mé očekávání, asi jsou očekávání moc vysoká. A co se délky týče, tak se se od mých 12 let pohybuju v délkách od krku do lopatek a ted doufám díky objevení této stránky, že se mi podaří aspon do půli zad. Jo a když máš vlásky po lopatky, tak zkus tady hodně oblíbený ponožkový drdol, je tu i vlákno o něm. A jinak se kukni na videjka na stream.cz od BlaHo, mají tam dobré nápady na účesy.


ahoj, na ponožku zatím nemám vlasy, jsou sice k lopatkám( přibližně), ale setříhaný, zatím se mi povedl jen takovej ten kroucenej kulatej drdůlek, zatím je dost malinkej, ale vypadá to docela roztomile.....i když si nejsem jistá, zda vypadat ve 30roztomila je to pravý ořechový Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

Ahoj sweet. Přeju hodně štěstí s vlásky. Ja začala u uší a dnes jsem v půlce zad Wink

Takže huráááá do tohoooo!!!! Very Happy Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sweet
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 10:22 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Ahoj sweet. Přeju hodně štěstí s vlásky. Ja začala u uší a dnes jsem v půlce zad Wink

Takže huráááá do tohoooo!!!! Very Happy Wink


Laughing jednu dobu jsem měla i 9mm...ale to byla pohoda a taky mi bylo sladkých 16 - 17 let a mohla jsem si to dovolit

jinak všem děkuju za milé přivítání Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

sweet napsal:
Simeek napsal:
Ahojki, taky Tě tady vítám...já jsem hrozně nerozhodná a to ve všem..to s těmi vlasy, to mám představu, ale nikdy to tak nedopadne, jaké bylo mé očekávání, asi jsou očekávání moc vysoká. A co se délky týče, tak se se od mých 12 let pohybuju v délkách od krku do lopatek a ted doufám díky objevení této stránky, že se mi podaří aspon do půli zad. Jo a když máš vlásky po lopatky, tak zkus tady hodně oblíbený ponožkový drdol, je tu i vlákno o něm. A jinak se kukni na videjka na stream.cz od BlaHo, mají tam dobré nápady na účesy.


ahoj, na ponožku zatím nemám vlasy, jsou sice k lopatkám( přibližně), ale setříhaný, zatím se mi povedl jen takovej ten kroucenej kulatej drdůlek, zatím je dost malinkej, ale vypadá to docela roztomile.....i když si nejsem jistá, zda vypadat ve 30roztomila je to pravý ořechový Laughing Laughing Laughing


Tak třeba já ráda něčím vybočuju, ale musí to být zas v nějakých normách. Když jednou pršelo a fest, tak jsem si vzala bílé kratasy pod ně silonky protože nebylo moc teplo a k tomu barevné kytičkové gumáky....ale to jsem se teda divila kolik lidí se za mnou otáčelo a říkalo "ty brďo ona má fakt gumáky" a paní v tramvaji mě oslovila, že kde jsem je koupila, že by se jí takové líbily nazahradu. Takže proč nevypadat roztomile ve 30?! Nebo zkoušej různé vlnění...bud na tom stream.cz tam je jak se papilotuje a jiné vlvnění..nebo tam byl "koupelnový drdol" a ten se pletl tak, že se vlastně udělal francouzák, který se ale začínal od krku a nahoru k vlasům, to by ti stopro šlo, mamča bohužel neumí uplést francouzák a já sama už vůbec ne...a pak tam byl hezky tip, udělala sis culík, o gumičku sis protáhla nit, oddelila sis tenčí pramínek z culíku, ten pramínek sis rozdělila na 3 díky, jak na cop a s jedním z těch dílků zaplétáš i tu nit a nakonci se to stáhl ten upletený copeček o tu nit, takže se ten tenký copeček tak hezky shrnul. A tak pak zpracujes vlasy z celeho culíku, moc se mi to líbilo.....páčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sweet
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 1:01 pm    Předmět: Citovat

Simeek napsal:
Nebo zkoušej různé vlnění...bud na tom stream.cz tam je jak se papilotuje a jiné vlvnění..nebo tam byl "koupelnový drdol" a ten se pletl tak, že se vlastně udělal francouzák, který se ale začínal od krku a nahoru k vlasům, to by ti stopro šlo, mamča bohužel neumí uplést francouzák a já sama už vůbec ne...a pak tam byl hezky tip, udělala sis culík, o gumičku sis protáhla nit, oddelila sis tenčí pramínek z culíku, ten pramínek sis rozdělila na 3 díky, jak na cop a s jedním z těch dílků zaplétáš i tu nit a nakonci se to stáhl ten upletený copeček o tu nit, takže se ten tenký copeček tak hezky shrnul. A tak pak zpracujes vlasy z celeho culíku, moc se mi to líbilo.....páčko


poctivě (no...v práci Embarassed ) jsem zkoukla ty videa os BlaHo, fakt dobrý, vyzkouším ten francouzskej cop, konečně to chápu, aspoň teoreticky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.