Rýma a podobné svízele
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fa2638ad1d4df3411b22442045a1a7aaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 11:36 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:

….. ale stejne je mi blbe Confused
... v praci se jeste premaham, ....
... ale jakmile prijdu domu, tak se ploužím bytem jako matoha, rozhazuju kolem sebe posmrkany kapesnicky, lituju se a připadá mi, ze okoli mou zavaznoou chorobu nemistne zlehcuje…. Ze je dost mozne, ze to nebude jen tak lecjake nachlazeni, ale nejaka zakerna, neznama, jeste neobjevena, pravdepodobne cizokrajna choroba, na kterou brzo umru:-)
A on misto aby me opecovaval (kdovi jak dlouho tady jeste budu, ze? Smile, po me jeste porad neco chce!!!!
.....sem proste desnej chudak Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Niko - vydrž a neumírej!
Naštěstí na rýmy, nachlazení a podobná svinsva v posledních letech netrpím, rýmu jsem neměla aspon 6 let - ťuk ťuk ťuk( asi jsem se nastonala do zásoby v mládí Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 1:09 pm    Předmět: Citovat

Niko, drž se, to bude zase dobrý!!! Wink Zkus to ještě doplnit tím čajíkem z čerstvýho zázvoru s medem, jak jsem o něm o pár příspěvků dřív psala, mně zabírá víc než chroupání zázvoru syrovýho (i když ten si taky občas dám, ne že ne...)
Ale jinak jsem skoro měla pocit, jako bych tu druhou část Tvýho příspěvku psala já - exotická choroba, na níž určitě není léku, sebelítost, temný hlášky "já už tady dlouho nebudu..." a posmrkaný kapesníky všude po bytě... Very Happy Wink I když na druhou stranu pořád lepší takovýhle nachlazení, než když se mi to vrazí rovnou na ledviny, to je pak teprve tóčo a bez antibiotik se to bohužel neobejde. Letos to teda zatím musím zaklepat, žádná choroba z nachlazení se zatím nedostavila, ale však ono to přijde (jen co bude ta nejnevhodnější doba, kdy budu potřebovat bejt fit na 110%- většinou si to počká na Vánoce nebo Silvestra).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verculina
41-80
41-80


Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 2:23 pm    Předmět: Citovat

Niko, doufam, ze uz je ti aspon o trosicku lip Wink taky mi vzdycky pripada, ze okoli tu mou exotickou nemoc zlehcuje jak muze i kdyz ja osobne se citim na umreni Laughing Vzdycky si rikam, ze ta nejhorsi cast rymy prejde asi tak 3. den a ze 3 dny neni tak strasne vydrzet. Ale s rymou mi ty dny prijdou jak naprosta vecnost Rolling Eyes Ted jsem se z toho nastesti uz trochu dostala, ale pri dalsim nachlazeni vyzkousim ten zazvor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 1:48 am    Předmět: Citovat

verculina napsal:
cesnek na noc? Shocked obcas se nacpu na noc bramborkama s cesnekem a to pak jsou sny Laughing uplne divocarny Twisted Evil ale zda se mi, ze jsem to i nekde cetla, ze cesnek je na noc jedovaty nebo skodlivy na traveni


tak to jsem vubec neslysela Shocked ale spatne mi neni, nejsem pak zahlenena a spi se mi dobre. zazvor mam rada, ale nezabira.
radeji to zkusim tedy prozkoumat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

Takže jsem dneska dostala u Sindibáda (obchůdek s kořením) kalendář a je v něm kromě jiného vylepšený recept na ten již dříve zmiňovaný zázvorový lomcovák.

Čaj zmírňující rýmu
kousek zázvoru, kousek skořice, 4 hřebíčky, 4 černé pepře, trochu koriandru, vaříme v 1/2 l vody 10 minut. Scedíme, přidáme citron.


Ještě jsem to nevyzkoušela, ale zní to dobře, ne?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 6:24 am    Předmět: Citovat

Týjo, z toho mě pálí krk až do žaludku, jenom co to čtu. Wink Laughing Hned si to jdu někam zapsat, a jen co dolehne nějaký potvorný nachlazení, vyzkouším!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 8:18 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem to včera zkoušela a zas taková síla to není. Možná bych tam dala víc těch věcí nebo to dýl vařila. Dobré to je, ale na rýmu žádný zázrak.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 10:21 am    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Tak já jsem to včera zkoušela a zas taková síla to není. Možná bych tam dala víc těch věcí nebo to dýl vařila. Dobré to je, ale na rýmu žádný zázrak.

Dani, on taky není kousek zázvoru jako kousek zázvoru Laughing kolik jsi ho tam dala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Dana napsal:
Tak já jsem to včera zkoušela a zas taková síla to není. Možná bych tam dala víc těch věcí nebo to dýl vařila. Dobré to je, ale na rýmu žádný zázrak.

Dani, on taky není kousek zázvoru jako kousek zázvoru Laughing kolik jsi ho tam dala?

Jo, jasně, to je samozřejmé. Dala jsem ho tam opravdu malý kousek, dneska jsem experimentovala znova a bylo to silnější. Ale ty ostatní přísady mám pocit to vůbec neovlivní. Já jsem se třeba zhrozila toho pepře, ale ty 4 kuličky tam vůbec nejsou cítit.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.