Najde se zahraniční členka, co mi pomůže sehnat kosmetiku?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de6037f7e34b540e65e4f12196a04a34Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mak
81-160
81-160


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 8:56 pm    Předmět: Citovat

Asi tři stovky, ale pokud na to nespěcháš a není toho moc, tak ti to klidně můžu dovézt... pokud by třeba kocici.hrbet v Německu nenašla to, co chceš. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 10:03 am    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Já z Německa Smile Jestli na to Jani nechvátáš, jedu tam na srpen. Tam by to snad měli mít normálně v drogerce. Mohla bych ti to poslat z Čech, až se koncem srpna vrátim, bylo by levnější poštovný. Třeba někdo pojede na výlet dřív, ale klidně se ozvi, neni problém.
Už jsi něco od Johna Friedy zkoušela? Taky jsem uvažovala, že bych si něco pořídila Smile


Já nedám na Friedu dopustit, vlasy mi chválí kamarádky i moje kadeřnice Smile Používám řadu Sheer Blond Platinum to Champagne, masku na blond vlasy a pak řadu Color Renew. Spokojenost veliká Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

http://www.johnfrieda.de/20.asp No já právě koukala, že těch řad mají nějak hodně, kdo si má vybrat Shocked Je mi jasný, že si taky něco přivezu Very Happy Kde jsi to prosímtě kupovala? V DMku? Nevíš, kde ještě se dá JF sehnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 10:46 am    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
http://www.johnfrieda.de/20.asp No já právě koukala, že těch řad mají nějak hodně, kdo si má vybrat Shocked Je mi jasný, že si taky něco přivezu Very Happy Kde jsi to prosímtě kupovala? V DMku? Nevíš, kde ještě se dá JF sehnat?


V DMku a v Rossmannovi a prý je v Německu síť drogerií Müller a tam ho mají taky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 2:11 pm    Předmět: Citovat

Mein Deutsch ist nicht so gut, aber ich verstehe Smile
Chtěla bych tohle:
http://www.johnfrieda.de/20_160.asp
http://www.johnfrieda.de/20_112.asp
http://www.johnfrieda.de/20_107.asp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pali
81-160
81-160


Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 5:31 pm    Předmět: Citovat

ahojky, pokud by nekdo potreboval neco z Nemecka, tak pisnite vzkazik. Kdyz budu moct, tak rada pomuzu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 8:34 pm    Předmět: Citovat

sarah: a vo Francúzsku sa John Frieda kde dá kúpiť, nevieš? (zdá sa mi, že si spomínala, že máš aj odtiaľ niečo). idem tam na leto, tak by som tiež niečo vyskúšala (nejaký kondiš alebo masku na prejasnenie blond farby)
edit: už som to našla na ich stránke, tak netreba

no a keby niekto chcel niečo z Francúzska (ale vraciam sa až v septembri/září), kľudne sa ozvite.. (v najhoršom prípade sa mi posladáte na príplatok za batožinu Laughing Laughing )


Naposledy upravil Karmilla dne čt červen 25, 2009 8:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
sarah: a vo Francúzsku sa John Frieda kde dá kúpiť, nevieš? (zdá sa mi, že si spomínala, že máš aj odtiaľ niečo). idem tam na leto, tak by som tiež niečo vyskúšala (nejaký kondiš alebo masku na prejasnenie blond farby)

no a keby niekto chcel niečo z Francúzska (ale vraciam sa až v septembri/září), kľudne sa ozvite.. (v najhoršom prípade sa mi posladáte za príplatok za batožinu Laughing Laughing )


Já jsem ho kupovala v síti takový lékárno-drogerie, je v každým větším nákupním středisku, v mým případě to bylo u Geantu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 8:43 pm    Předmět: Citovat

jé, sarah, vďaka za ochotu, v momente kedy si mi odpovedala, som upravila svoj príspevok, že už som to našla Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
jé, sarah, vďaka za ochotu, v momente kedy si mi odpovedala, som upravila svoj príspevok, že už som to našla Smile Smile


Super, aspoň je vidět, že nekecám, Géant je tam taky Very Happy A ten je ve Francii na každým rohu Smile Teda ten větší, on je tam i malej Geant, ale tam nic nemají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.