Nejen drogérkové masky - Ökotest
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 2:32 pm    Předmět: Citovat

Jo, dobrý, už jsem si všimla Embarassed No, Balea je prostě dobrá... Síš by mě ještě zajímalo, jak jsou na tom ty ostatní maksy od Baley...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 3:42 pm    Předmět: Citovat

Dost mě překvapilo, že ta Balea je na tom tak dobře, protože už jsem několikrát očuchávala její různé výrobky a vůně mi přijde dost umělá. Confused
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 3:42 pm    Předmět: Citovat

To by mě taky zajímalo, tady v tom testu se zaměřili na masky pro zničený vlasy...ale podle mě na tom budou podobně, neymslím si, že by se namáhali a do každý masky dávali úplně rozdílný ingredience Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

Safra...to je zajímavé, ale co ta žlutá Elseve maska? Dopadla dost katastrofálně, přitom podle recenzí a zkušeností lidí na netu je jedna z nejlepších v drogerii. Na lámavé vlasy je prý dost fajn a hromadě lidí pomohla...
Klikla jsem, ale NOT FOUND, tak díky, že je to tu vypsáno Smile Celkem mě mrzí Dove, v čem to má být horší? Mě Dove kondicionéry přijdou úplně fantastické.
Zas chápu, je to "ekotest" a v komerčních značkách je hromada chemie, ale to nemusí znamenat, že to není dobrý na vlasy.
Každopádně zajímavé téma Smile

ještě doplním, rybízovou masku na vlasy od Baley jsem měla a co do účinku ji nemůžu třeba s Elsevem srovnat, ten vítězí na plné čáře, takže asi to bude individuální. Ale kondicionér s rybízem byl nepřekonatelný, prostě balada, to mě hodně mrzí že je fuč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 10:06 pm    Předmět: Citovat

http://denisa.web4fun.cz/haarkuren.pdf

tyhle odkazy na stránky co se pořád mění nejsou spolehlivý, dám to na statický web, měním i na prvním příspěvku Smile


Já jsem včera koupila poslední rybízový kondiš a masku, dokud jsou k sehnání Very Happy

Já si myslím, že dělají ty elseve a spol hezký vlasy právě proto, že jsou nadupaný těma chemiema a vlasy se zdají být super, ale podle mě to je jen vnější efekt...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 10:18 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Safra...to je zajímavé, ale co ta žlutá Elseve maska? Dopadla dost katastrofálně, přitom podle recenzí a zkušeností lidí na netu je jedna z nejlepších v drogerii. Na lámavé vlasy je prý dost fajn a hromadě lidí pomohla...
Klikla jsem, ale NOT FOUND, tak díky, že je to tu vypsáno Smile Celkem mě mrzí Dove, v čem to má být horší? Mě Dove kondicionéry přijdou úplně fantastické.
Zas chápu, je to "ekotest" a v komerčních značkách je hromada chemie, ale to nemusí znamenat, že to není dobrý na vlasy.
Každopádně zajímavé téma Smile

Já si myslím, že ten ökotest nehodnotí, jestli ty věci dobře fungujou, ale spíš obecně to složení s ohledem na životní prostředí (teda to je jenom můj laický názor Wink )
a celá žlutá řada Elseve je úžasná, svého času mi zachránila vlasy (ekologie neekologie Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2009 10:56 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že na oekotest.de je vícero výsledků testů na vlasovou kosmetiku, dám sem ještě výsledky šamponů na barvené, zničené a roztřepené vlasy, pokud by vás zajímaly i další (kondiše, šampony na jiný druh vlasů), tak můžu dodat, abych to sem nedávala zbytečně a nikoho to nezajímalo a já tu zabírala místo Laughing

Sehr gut - výborné
Dr. Hauschka - meruňkový
Lavera - hair repair
Logona - ginko

Gut - dobré
Alverde - divoká růže a pšeničný protein (nějaká stařičká řada)
Bluemoon - na roztřepené vlasy (Plus)
Gliss Kur - repair
Schauma - na roztřepené vlasy (další stará řada)
Urtekram - aloe vera
Vivality - na zničené vlasy
Yung - na suché a zničené vlasy (Rossmann)

Befriedigend - uspokojující
Corpal le plaisir - pečující šampon (Lidl)

Ungenügend - absolutně nedostačující!!
Vichy - dercap na poškozené vlasy
Dove - pečující š. na suché a poškozené vlasy
Elseve - barvené, zničené vlasy (opět starší řada)
Fructis - suché nebo pošk. vlasy
John Frieda - sheer blond
Kérastase - bain satin 2
Pantene proV - suché vlasy
Swiss Opar - poškozené vl.
Timotei - suché nebo poškozené vl.


Ještě odkaz http://denisa.web4fun.cz/shampoos_fuer_color_strap_haar2.pdf

Vynechala jsem u nás neznámé šampony, kdyžtak všechny jsou v PDF Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ackm
8-20
8-20


Založen: 16.12.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 10:51 am    Předmět: Citovat

Barthezko, moc děkujem!!
Tak to jsou docela překvapivé výsledky. Je pravda, že některá kosmetika může dělat hezké vlasy, ale po čase je zničí. Mě se to stalo s leske na vlasy z kadeřnictví. Běz něj pak byly hrozně matné. Tehdy jsem nevědělanic o silikonech Sad
Mě dělá hezčí vlasy přírodní kosmetika a na ksichtík mi taky sedí víc. Pomáhá mi víc než drahé Vichy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 12:30 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
tak můžu dodat, abych to sem nedávala zbytečně a nikoho to nezajímalo a já tu zabírala místo

Rozhodně, mě to připadá dost zajímavé a určitě nás bude víc Smile
barthezka napsal:
Gut - dobré
Alverde - divoká růže a pšeničný protein (nějaká stařičká řada)
Gliss Kur - repair

Tyhle jsem měla oba a oba fungujou dost odlišně. Alverde zezačátku odlehčilo, ale výživa žádná. Po čase mastilo vlasy a udělalo lupy, konce vyschlé. Glisskur zase leckdy zatěžuje, ale aspoň po něm ty vlasy nevysychají. Nicméně je pro glisskur pozitivní, že zatěžuje prostředí asi stejně jako Alverde Question Mohlo by i být, protože právě glisskur vyhrál jakýsi test zátěže organismu, prý nejméně zatěžuje játra. Jenom si dost dobře nedokážu představit, jak může právě šampon zatěžovat játra...když je na hlavě jen pár sekund...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 7:24 pm    Předmět: Citovat

Taky mě to docela překvapilo...Ale zas záleží, kdo to hodnotil, jestli nějaký eko-pošahanci Rolling Eyes
Já mám nejhezčí vlasy po Elseve a Johnu Friedovi, takže u nich zůstanu i nadále. Dneska je znečištěnej vzduch, voda, potraviny taky nejsou uplně košer, takže nějaká chemie v šamponech mě fakt nemůže rozházet. Kdyby to bylo závadné, už by to snad stáhli z prodeje. Mám to štěstí, že na sebe můžu napatlat téměř cokoliv a nic mi to neudělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.