Garnier
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 3:36 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Meadow napsal:
No, ale ona to zas bude chemie s bio výtažky na posledních místech... Teda složení jsem ještě neviděla, ale tipuju to stejně jak s tím Pantene.
To si nemyslím, že by to bylo jako Pantene, když to má hodnocení Eco cert.


Fakt jo? No jo, už to na tom obalu vidím. Tak to by mělo být ok. Tímto se Garnieru omlouvám.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 5:14 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem šampon s aloe. Dvakrát jsem mu dala šanci ale hrozně mi vlasy vysušil a byly úděsné, tak jsem v něm prala ponožky a spodní prádlo. Jo a občas jsem v něm umyla klec křečkům Very Happy Na tohle se hodil perfektně. Ale uzávěr má fakt pitomý...nejde otevřít a když už tak mi vykydne ven skoro celá lahvička. Nedokážu si představit že bych si takhle myla vlasy. Takže za mě podprůměr a jiný si už nekoupím....přestalo mě to lákat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krissie
41-80
41-80


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 10:17 am    Předmět: Citovat

Já mám pořád na Garnier zatím dobrý názor:) Dokonce ještě před docela nedávnou dobou, než přešla jsem na šampon od Dr. Müllera, Panthenol...tak používala jsem šampon Garnier Fructis pro energii vlasů a časté mytí..dalo se říci spokojenost:)
I teď, jednou za čas někdy použiji jejich kondicionér, buď z orchidejí, nebo jeden, myslím pro suché vlasy:) ...když to není často, tak si vlasy též nestěžujíWink
Ale tedy, jen co mohu říci, který mi opravdu nevyhovoval, tak je kondicionér ve žlutém obalu s Avokádem a Karité...vlasy po něm byly prostě splihlé, a tak nějak přepečovanéSmile ..mě asi nesedl, ale zase věřím, že pro nějaké opravdu sušší, třeba i zničenější vlásky může býti moc dobrý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krissie
41-80
41-80


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 12:06 pm    Předmět: Citovat

Krissie napsal:
Já mám pořád na Garnier zatím dobrý názor:) Dokonce ještě před docela nedávnou dobou, než přešla jsem na šampon od Dr. Müllera, Panthenol...tak používala jsem šampon Garnier Fructis pro energii vlasů a časté mytí..dalo se říci spokojenost:)
I teď, jednou za čas někdy použiji jejich kondicionér, buď z orchidejí, nebo jeden, myslím pro suché vlasy:) ...když to není často, tak si vlasy též nestěžujíWink
Ale tedy, jen co mohu říci, který mi opravdu nevyhovoval, tak je kondicionér ve žlutém obalu s Avokádem a Karité...vlasy po něm byly prostě splihlé, a tak nějak přepečovanéSmile ..mě asi nesedl, ale zase věřím, že pro nějaké opravdu sušší, třeba i zničenější vlásky může býti moc dobrý Wink


Tak ten dobrý názor na šampon Garnier, musím vzít asi zpětSad
Po nějakém tom měsíci jsem ho zase zkusila použít, a dodělat lahvičku-a mé vlasy protestují:-/
Jsou zplihlejší, jakoby rozlétané...a dnes, den po umytí mě svědí hlava, což se mi normálně nestáváSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 12:13 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusila šampon s aloe,mám po něm neskutečně nadýchané hladké vlasy i bez kondicionéru,takhle krásné vlas yuž jsme dlouho neměla,bohužel mám podezření,že mi dělá lupy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 3:47 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Tak jsem zkusila šampon s aloe,mám po něm neskutečně nadýchané hladké vlasy i bez kondicionéru,takhle krásné vlas yuž jsme dlouho neměla,bohužel mám podezření,že mi dělá lupy Sad


Také jsem měla tohle podezření... ale mi vlasy vysušoval takže nebylo co řešit... letěl Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 7:13 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Denynka napsal:
Tak jsem zkusila šampon s aloe,mám po něm neskutečně nadýchané hladké vlasy i bez kondicionéru,takhle krásné vlas yuž jsme dlouho neměla,bohužel mám podezření,že mi dělá lupy Sad


Také jsem měla tohle podezření... ale mi vlasy vysušoval takže nebylo co řešit... letěl Very Happy

Tak mě teda nevysušuje,tak nádherné vlasy jsem snad ještě neměla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunawyn
21-40
21-40


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 4:07 pm    Předmět: Citovat

Bohužel mám problém, že musím často měnit šampóny, jinak mám i po umytí vlasy splihlé a mastné. Garnier ale sem tam používám. Mám vychytávku, že abych se domluvila s přírodními šampony, tak dám do nich kapku-dvě oleje lisovaného za studena a pak už to s těmi šampony někdy i jde. Nemohu si stěžovat na ten žlutý, a teď jsem si pořídila ten kakaový a ještě orchideový, tak jsem zvědavá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem Garnier nikdy nemusela (sušil) tak teď chválímVery Happy Garnier Fructis šampon Pro odolnost barvy+kůra ve spreji (růžové). Dárek k Vánocům...tak jsem tedy použila a výborné. Vlasy vypadali dobře i 3dny po umytí a sprej neslepuje:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 7:47 pm    Předmět: Citovat

já jsem měla garnier na blond vlasy a voněl uplně úžasně a prvních pár použítí dobrý ale pak uplně katastrofa, s vlasama nešlo nic udělat hrozně ucápané tak sem ho musela dát pryč Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.