Siddhalepa - přírodní ayurvédská kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

Jsem absolutně nadšená z ajurvédského krému Sujatha od Siddhalepy. Mám kůži velice citlivou, smíšenou, občas pupínky, občas zarudnutí, občas šupinky, samá otrava. Na zimu prý oleje nejsou nejlepší a popravdě jsem už chtěla změnu, závidím těm, co můžou střídat voňavé krémy a mléka.. Tak jsem chvíli zkoušela, Lavera, Weleda, I hauschka nový meduňkový, všechno jsem již během používání vzorku věděla, že to není dobré, pupínky, lesk i sušiny.. Ale tento Sujatha krém, to je lahoda!! Cena kolem 150 Kč a blaho, nemožné na počkání, zázraky do druhého dne! Pleť matná celý den, zklidněná, žádné pupínky, žádná suchá místa, minerální makeup na něm drží jak přibitý!! Obal by mě nikdy nezaujal, zkusila jsem až po nadšených recenzích na Cestě přírody. Je v tom málo alkoholu, vlastně jen glycerin, takže přestože je velmi aromatický i na citlivou kůži úplně v pohodě, jestli někdo hledáte něco málo dráždivého a přece zázračného, zkuste Sujathu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 8:31 pm    Předmět: Citovat

ja som tiež maximálne nadšená z amlového oleja a hydratačného šampónu od Siddhalepy, sú fantastické, len škoda, že tie fľaštičky sú také malinké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 9:59 am    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenost s tímto mýdlem na vlasy NEELAYADI od značky Siddhalepa? Myslíte, že by smylo i olejový zábal? Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.