Rozšířené póry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 4:04 pm    Předmět: Citovat

mně póry stáhly věci od lush.. dark angels a herbalism..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
Já potírám okurkou. Pomáhá i citron, ale jednak je to nepříjemné a jednak také při častější aplikaci bělí. Wink


a pomáhá ta okurka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 8:16 pm    Předmět: Citovat

Mi moc pomáhá Microdermabrasion Cream od Silk Naturals a teď jsem si pořídila pleťovku na stažení pórů od stejné značky a jsem nadšená, fakt to funguje. A samozřejmě pleť hydratovat, hydratovat a hydratovat!
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: čt říjen 28, 2010 10:50 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
Margueritte napsal:
Já potírám okurkou. Pomáhá i citron, ale jednak je to nepříjemné a jednak také při častější aplikaci bělí. Wink


a pomáhá ta okurka?


Mě se zdá, že jo... ještě jsem si vzpomněla, že hodně stahuje bílek, ten mám taky odzkoušenej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nephilim
21-40
21-40


Založen: 12.10.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: 189

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 3:37 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Nephilim napsal:
Ja používam na čierne bodky náplaste od Balea a peeling a na stiahnutie porov pleťovú vodu s gáfrom, Very Happy


A pomáhají ti ty náplasti? Já na ně koukala už několikrát, ale vždycky jsem se přesvědčila, že to určitě nefunguje Embarassed



Hej ,dosť mi pomáhajú, aj ked nie tak, ako by som chcela. Ja mám tých čiernych bodiek veľmi veľa - na nose:-/ Tie náplaste nevytiahnu všetko , ale značnú časť áno:-) Ale ja som rada aj za to:-)Smile
Mala som aj náplaste od Nieva, ale tie neboli až také účinné ako tie od Balea, vlastne tuším neúčinkovali vôbec a to som za ne dala 6 éčok:-/ Balea stoja len tri:-)
Ale som rada, že mám niečo, čo celkom dobre účinkuje.
A tiež používam peeling na ne. Mám od Balea Young - Soft and Clear:-) Ale nedávam si peeling priamo na navlhčenú pleť, ale dám si ho najskôr na vatový tampon a s ním si potom peelingujem tvár. Náhodou som zistila, že vtedy je ten peeling oveľa inteznívnejšíSmile A dobrá je ešte aj pleťová maska od AB Young Care - sťahuje ako šialená.Very Happy Potom treba ale nakrémovať pokožku:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 3:51 pm    Předmět: Citovat

Podle mě se zanesené póry nestáhnou jakoukoliv péčí. Je třeba je vyčistit, tudíž prostě jednou za čas napařit pleť a černé tečky vymačkat. Ne násilím, ani ostrými nehty, ale prostě papírovým kapesníčkem a jemně tlačit na tu napařenou pokožku a poté umýt třeba mýdlem, nebo čistící vodou a pak ostatní péčí. Prostě starat se o to průběžně.

Dělám to tak a sice nemám pleť jak dětskou prdelku, ale ani nemám mega velké rozšířené černé tečky...
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 12:08 pm    Předmět: Citovat

Neví někdo, jestli sádlo ucpává póry? Přijde mi dobré na zjemnění pleti, ale nejsem si jistá, aby to neucpávalo ještě víc póry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 12:31 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla krém od Grešíka se sádlem a moc mi vyhovoval. Nepozorovala jsem nijak významné ucpávání pórů. Naopak dobře pokožku hydratoval, promastil a to já ráda. Smile
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 7:17 pm    Předmět: Citovat

Děvčata, nezkoušela jste některá sérum Idealist od Estée Lauder? Popis níže, a prý fakt funguje! Už mám objednané minibalení na zkoušku, tak jsem zvědavá. Jen ta cena není moc příznivá, ale co už...

Pod povrchem pleti, kterou vidíte, se skrývá pleť, kterou chcete. Mějte ji hned!
Tento výrobek obsahuje trojnásobek glukosaminu a exkluzivní jemně působící enzymatickou technologii. Odstraňuje šupinatost a hrubý povrch pleti, zmenšuje rozšířené póry. Dodává pleti hladkost a hedvábný pocit, pomáhá jí urychlovat přirozenou obnovu buněk. Dodává pokožce jednotný tón.
Obsahuje extrakt z kaštanu, který pomáhá zvyšovat aktivitu enzymu odpovědného za odstraňování odumřelých buněk z povrchu pleti.

Výsledky:
• okamžité - póry vypadají menší, ucpané póry se začínají pročišťovat a sérum tak může proniknout až do hloubky, kde pomáhá zastavit rozšiřování pórů přímo u zdroje
• průběžné - s otevřenými póry a přirozeným procesem obnovy buněk jsou odumřelé buňky průběžně odstraňovány, antioxidant NDGA pomáhá významně zmenšovat rozšířené póry pomocí redukce nadměrné tvorby mastnoty hluboko uvnitř pórů
• za 4 týdny - jemná a hladká pleť prakticky bez pórů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:57 pm    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:



• okamžité - póry vypadají menší, ucpané póry se začínají pročišťovat a sérum tak může proniknout až do hloubky, kde pomáhá zastavit rozšiřování pórů přímo u zdroje


mna by zaujmalo co je ten zdroj, ale fakt. lebo aj hocikde kde si ten por nevidim, tak zatlacim a vide ten biely sajrajt. sak to je pod celou tvarou, aj ked je napr pekna, bez vyrazok, alebo aj bez porov. co to je? a skade sa berie???
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.