Vnější vlivy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ab35f870bd61ac8230096d300beb5e62Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:51 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
A.d.é.l. napsal:

Máš opět pravdu, já jsem si vlasový olej taky zamilovala. Je nenahraditelný, vlasy mám po něm jak hedvábí a krásně se lesknou!


juj, můžeš prosím poradit značku ?



Já mrknu doma, je to obyčejný tmavý vlasový olej dostupný v drogerii, lahvička kolem 29,- Kč. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

Suometar napsal:
No ja si na vlasy davam normalni panensky olivovy olej, ale jestli mate nejaky lepsi tip, tak sem s nim Smile
Jo a jeste, co delate s vlasy, kdyz je venku velky mraz, tak -15, -20C (tam kde bydlim je to normalni teplota v zime)? Ja se je bojim nechat venku a nosim je pod bundou, ale to pak hrozne elektrizujou.


Já mám vlasy normálně venku i v mrazech. Když o ně pak pečuju víc než v jiném období, tak žádnou újmu nepozoruju. Ale co se týká elektrizování, elektrizují mi i tak. Ono v zimě je to v tomto hrozné, člověk nosí svetry a tak a to se potom elektrizování neubráníš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 11:52 am    Předmět: Citovat

s těmi oleji - já si teď našla jeden, co je pro mě zatím ouplně nejlepší - panenský kokosový od Reniu, než ho použiju, vždycky si vlasy navlhčím, když pak uschnou nejsou vůbec mastné, krásně se vstřebává a chrání konečky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 6:03 pm    Předmět: Citovat

Ježiš marjá, moc mě neděste, jedu k moři na 5 měsíců, to se vrátím na ježka? Ale k Severnímu, tam hrozí hlavně slaný vítr, aspoň sluníčka zůstanu ušetřena Confused
A co chlorovaná voda/ slaná voda v bazénu (tam kam jedu mají bazény s mořskou vodou a já bazény moc ráda, ale koupací čepičky nee Embarassed )?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Voda v bazénu asi taky není nic moc, pamatuju si, že jsem měla vlasy potom vždycky takové divné a hrubé Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Voda v bazénu asi taky není nic moc, pamatuju si, že jsem měla vlasy potom vždycky takové divné a hrubé Confused

No a dá se tomu nějak předcházet? Někde jsem myslím četla, že taky naolejovat, ale to se mi moc nezdá, to budu potom plavat a kolem mě bude olejová skvrna Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

Já zimu nějak přežívám,a le bojím se léta. Chystám se k moři, tak bych taky brala nějaký rady, abych ty moje vlásky potom nemusela moc zkracovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

Já když výjimečně lezu do nějaké vody, tak si vlasy zapletu a udělám si z nich korunku na vrcholu hlavy. A pak je nenamáčím. Vždycky trochu nasáknou, ale nikdy se nezmáčí úplně. Potápět se stejně nemohu kvůli očím. Nechci riskovat, že dostanu infkci do své poškozené rohovky. A stejně by mi uplavaly čočky Laughing
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
Já mám vlasy normálně venku i v mrazech. Když o ně pak pečuju víc než v jiném období, tak žádnou újmu nepozoruju. Ale co se týká elektrizování, elektrizují mi i tak. Ono v zimě je to v tomto hrozné, člověk nosí svetry a tak a to se potom elektrizování neubráníš.


Mně vlasy neelektrizují vůbec, že by to bylo tím barvením? Zima s mými vlasy nedělá nic- zimu nemám ráda a zimním sportům neholduji,takže jsem spíš doma, v létě je to horší, koupání a slunce dává docela zabrat.Používala jsem sprej s UV filtry, ale jsou v nich silikony, tak nevím,zda si ho ještě někdy naplácám na hlavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

[quote="dana"]
Daniela napsal:
Voda v bazénu asi taky není nic moc, pamatuju si, že jsem měla vlasy potom vždycky takové divné a hrubé Confused






To je pravda, na bazénovou vodu dávám velký pozor (už jen proto, že do ní mnohdy někdo přidává savo na úpravu vody) a vlasy do ní nenamáčím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.