Curls
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
naima
8-20
8-20


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 10:33 pm    Předmět: Citovat

víc hydratuje ten druhý, hair tea. coconut mě nevysušuje, ale ruku do ohně za to teď dát nemůžu, jelikož míchám několik kondicionerů dohromady, nejsem si teď stopro jistá. ale hair tea dávám samotný do délek a hydratuje.
osobně se moc zkušenostmi z naturallycurly neřídím, tam pro většinu to, co by mě totálně zmastilo, naopak vysuší.
od tigi používám jen after party a manipulator. měla jsem pár věcí ze starých řad catwalku, ale toho jsem se už zbavila. všechno beru jen z feelunique. většinou, když mají nějakou akci, což je téměř stále Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24, 2010 10:47 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za odpovědi:-) Uvazuju ted nad tím hair tea..a co se týká toho manipulatora, tak co ti to děláSmile) jak jsem psala jsem teď na misi hledám nejlepší stylingový přípravek a nad tímto jsem taky uvažovala..ale vypadá to, že máme celkem rozdílný typ vlasů, já je mám suchý ale u hlavy hned zas mastný, což je novinka zeď posledných pár měsíců takže super Razz nevím už vůbec co používat, třeba curly girl metoda nic pro mě co se týká toho mytí kondicionérem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
naima
8-20
8-20


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so prosinec 25, 2010 9:08 am    Předmět: Citovat

tak rozdíl je, že sice mám kudrnaté vlasy, ale nosím je vlnité, po pár dnech se narovnají. aby se pěkně kudrnatily bych je musela fénovat a to se mi nechce. takže jenom mokré zapletu. manipulator hodím trošku na ten zapletený cop, ony ty vlny pak líp drží.
ale co se týče stylingu kudrnatých, tak to jsem vzdala.
ale vybavila jsem si, že co se týče curls, ten quenched curls moisturizer je skvělý proti krepatosti (ale mám pocit, že je to to samo jako milkshake, akorát ve spreji). ten jsem nezkoušela, protože spreje vůbec nemůžu.
a jako styling je fajn to souffle, což je v podstatě to samé jako manipulator, ale bez silikonů a odstatního neřádu. vetřít do mokrých vlasů a udržuje kudrny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.