Nováček
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 9:34 pm    Předmět: Citovat

jejdanánky super a fakt moc díky.Budu se snažit a dám vám tady zase vědět jak pokračuji.Jsem ráda,že jste se mě kočky ujaly.
Dobrou noc a zítra jsem juknu,možná budu mít zase nějjakou přiblblou otázku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 9:46 pm    Předmět: Citovat

Když najedeš myší na "fórum" a hned neklikneš, rozbalí se ti to, a hned první je "vaše oblíbená témata". Tam najdeš ty, který sis přidala do oblíbených.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 7:09 am    Předmět: Citovat

Óó dekuji Wink. Jinak začíná me jemně svědit po tom bioaquanolu hlava,tak snad to ničemu nevadí.Jdu hledat na netu neco o tomto :O
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 1:05 pm    Předmět: Citovat

po "Učku" trošku svědit může, je to v tom vlákně o bioaquanolu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 9:27 am    Předmět: Citovat

Holky malej dotaz. Kde se dá koupit šampon Urtekram?a máte s ním někdo zkušenost?díky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 4:23 pm    Předmět: Citovat

schrankah napsal:
Holky malej dotaz. Kde se dá koupit šampon Urtekram?a máte s ním někdo zkušenost?díky Cool


Například v Brně ve zdravý výživě v pasáži hotelu Slovan. Záleží odkud jsi. Já mám šampon Henna s bahnem rhassoul, a je v pohodě, meje dobře, vlasy jsou super, nepřesušený, vypadaj hydratovaně. Ale já mám i růžovej kondicionér urtekram, takže to bude asi i tím. Mě sedne, ale každýmu samozřejmě nemusí. Měla jsem na vyzkoušení růžovej a aloe ještě. Aloe bych si asi nekoupila, ale růžovej třeba jo.

Kde koupit jinde to nevím, ale na netu to je určitě, koukni se na jejich stránky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 5:35 pm    Předmět: Citovat

schrankah napsal:
Moc díky taky za radu.
Úplně to nevyškrtnu to ne, ale co vím, tak díky silikonům se pak špatně nachytává barva při barvení vlasu, tak to me taky štve no.
Chci silikon kvůli ochraně, ale taky ho chci omezit.Hodně chci používat nějaký ty přírodní masky,balzámy,oleje a tak to by mohlo stačit ne?lepší než silikon.
A co se týče žehlení a foukání tak toho se bohužel nevzdám i když bych chtěla.
Kdybych si totiž vlasy nevyžehlila a nevyfoukala tak bych vypadala jako idiot.Mám jemné,poletující vlasy které musím vyfoukat v předklonu aby nabraly objem a pak ten neukázněný zbytek jemě dožehlit.Nějak drasticky je nežehlím to ne,ale i přesto musím Confused


ahoj, ty vlasy nebarvíš, ale odbarveješ. V tom, nezlob se na mne, podstatný rodíl. Při barvení se na ne vlas "lepí" barva. Při odbarvování je z vlasu vyžírán pigment Wink To je taky důvod, proč se blond barva nevymývá a nelze ji stahnout srakovačem barvy.

Pokud chceš přejít na přírodní kosmetiku bez silikonů, bude potřeba hooodně masek, kondicionérů a hydratačních zábalů. neznám čistě přírodní šampon, po kterém by mé už tak suché vlasy nebylly vysušenější. Proto ji nepouživám. Šampony kupuji bezsilikonové, u masek a kondicionérů je mi to šumák.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 7:31 pm    Předmět: Citovat

wensdy: no kdyby jsi mi to neřekla tak to asi nevím. Very Happy To víš, že vím a jaký je v tom rozdíl.
Ono totiž když mi vlasy odbarvuje, tak mi občas na to hodí barvu aby je sjednotila, díky těm časem nažloutlím tónům a nebo když přijdu později a odbarvuje mi odrosty tak to není hned dokonalé,tím, že mám tmavé vlasy a v něm dosti červeného barviva, tak to mám pak třeba i nažloutlé,pak dává pro jistotu na sjednocení barvičku, ale to bývá málo kdy, to už musí být...takže proto o tom mluvím.Zase taková blondýna nejsem.
Jinak tuším, že to nebude tak jednoduché ale dokážu to. A o to jde. Proto ty otázky tady.
Jinak všem děkuji za rady.
Nikinka: Já jsem z Olomouce a do Brna mám kousek, takže pokud to tady neseženu a pojedu do Brna jak jsem měla stejně v plánu, tak to tam koupím. No a jinak e-shop. A Niki proč by jsi nekupovala Aloe..na tu bych se asi zrovna podívala kdybych nevěděla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 7:46 pm    Předmět: Citovat

Schrankah: ono se ne nadarmo rika ze co clovek to jiny vlas, nekomu s jemnymi vlasy nejvic vyhovuji silikonove bomby a jine se stejne jemnymi vlasy plihnou jen co okolo nich projde v drogerce.

Doporucuju prolezt "Sampony a kosmeticke rady" a tam si procist temata, ktera te zajimaji, vetsinou tam holky (a panove Wink) pisou, kdo ma jaky typ vlasu, jak jim to sedlo, pripadne proc jim to nesedlo a jak jim to nesedlo (nektere vyrobky hodne masti, jine hodne vysusuji ...) i to ti muze napovedet: kdyz mas treba suche vlasy a najdes vyrobek, ktery hodne lidem vlasy zplihnul/zmastil, je vyssi pravdepodobnost, ze ti bude sedet, nez treba vyrobek, ktery vlasy spise vysusuje.

Ale jak jsem psala, co clovek to vlas ... nikdo ti tu asi presne poradit nedokaze, jelikoz sve vlastni vlasy znas nejlepe ty sama. Smile

A ne nadarmo tu vicemene kazdy po pul roce prohlasil, ze od doby, co zna dv.cz mu tyhle stranky delaji do penezenky ne diru, ale rovnou krater Laughing (tuhle novinka, tamhle zajimavost, hele, tohle by tem mym mohlo chutnat, to vyzkousim ... a uz to jede Smile)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrankah
21-40
21-40


Založen: 3.1.2012
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 8:58 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Schrankah: ono se ne nadarmo rika ze co clovek to jiny vlas, nekomu s jemnymi vlasy nejvic vyhovuji silikonove bomby a jine se stejne jemnymi vlasy plihnou jen co okolo nich projde v drogerce.

Doporucuju prolezt "Sampony a kosmeticke rady" a tam si procist temata, ktera te zajimaji, vetsinou tam holky (a panove Wink) pisou, kdo ma jaky typ vlasu, jak jim to sedlo, pripadne proc jim to nesedlo a jak jim to nesedlo (nektere vyrobky hodne masti, jine hodne vysusuji ...) i to ti muze napovedet: kdyz mas treba suche vlasy a najdes vyrobek, ktery hodne lidem vlasy zplihnul/zmastil, je vyssi pravdepodobnost, ze ti bude sedet, nez treba vyrobek, ktery vlasy spise vysusuje.

Ale jak jsem psala, co clovek to vlas ... nikdo ti tu asi presne poradit nedokaze, jelikoz sve vlastni vlasy znas nejlepe ty sama. Smile

A ne nadarmo tu vicemene kazdy po pul roce prohlasil, ze od doby, co zna dv.cz mu tyhle stranky delaji do penezenky ne diru, ale rovnou krater Laughing (tuhle novinka, tamhle zajimavost, hele, tohle by tem mym mohlo chutnat, to vyzkousim ... a uz to jede Smile)
ahojky,diky moc.Urcite to proctu,to me alespon inspiruje.Jo to věřím ze v peněžence kráter bude,ale zda chci hezky vlasy hold tomu budu muset obětovat ;-)jinak v úvodu jsem zapomnela dodat ne jenom ze mam suché konecky,to je i pochopitelné ale paradox toho všeho je ze mam vlastně dosti se mastící vlasy..ale používám ted tyden ten bioaquanol a ten mi od mastnoty zrejme částečně pomohl..což je částečně jeden problém vyřešen (skoro) Wink..dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.