Olejíčky Salus
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

Navic mam dojem, ze se Salus snazi vylepsovat, o cemz svedci napriklad jejich Bio balzamy a nektere oleje take maji v bio kvalite Smile, tak bych je neopoustela Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Navic mam dojem, ze se Salus snazi vylepsovat, o cemz svedci napriklad jejich Bio balzamy a nektere oleje take maji v bio kvalite Smile, tak bych je neopoustela Wink.


No - a ono to všechno přírodní s certifikáty stojí hezké peníze - a kdo na to má, že.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

Ja mam Salus taky rada Smile. Pouzivam oblicejovy olejicek Avenia, ruzovy balzam, jojobovy olej a ruzne masazni oleje a ted si delam chute na sprchovy levandulovy olej Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

brett tak ten sprchovy levandulovy olej moc a moc doporucuju,ja ho mam po nekolikate a meju s nim i oblicej,me osobne moc vyhovuje a nadherne voni Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 11:09 pm    Předmět: Citovat

a na jak dlouho jeden olej vydrzi? ja se nemuzu myt mydlem, jedine, ktere snesu vickrat nez jednou do tydne je moje milovane bambusove, to mi kuzi nevysousi, naopak, ale kdybych zatouzila po jine vuni. pouzivate ho vic nez klasickeho sprch.gelu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunflower
41-80
41-80


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 2:54 pm    Předmět: etericke oleje Citovat

ahoj chci se zeptat jak to je vlastne s e.oleji od salus nekde jsem cetla ze nejsou prirodni od te doby jsem k firme salus ztratila duveru aspon co se tyce vsech pripravku kde jsou pridany chapu to takze jedine co maji prave je ciste bambucke maslo a oleje no snad ve vsem ostatnim je ten chemicky eterak coz je skoda.je to pravda?tak jsem si koupila eteracek od nobilis moc prijemny .podle porovnani obou firem po cuchu bych se priklonila ze to pravda je.Dale chco rozjet diskuzi o dalsi stopro prirodnich eteraccich jestli jeste nejake vubec jsou a jake vam voni a jak je y pouzivate v teto oblasti jsem zatim novackem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

Mně vydržela jedna lahvička sprcháče cca měsícSmile a to jsem olej používala jednou denně..v množství prostě takovém, abych si namazala celé tělo, trpím dost vysušenou kůží, takže jsem to zrovna nechtěla odbývat. Bohužel jak píší že po umytí tímto sprchovým olejem, není třeba používat žádné krémy a tělové mléka, tak u mě to neplatí..ja si hlavně nohy musím ještě za mokra domáznout olejem abych se pořád nedrbala:)
Trošku mě mrzí, že to není čistě přírodní kosmetika..ale po dlouhé době je to něco co mi zabírá na celé tělo..na pleti se mi přestaly tolik zanášet pory a mám pokoj od akné. A hlavně..salus je cenově dostupný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 5:40 pm    Předmět: Citovat

Můžu se zeptat, jak to používáš na pleť a co? Akné mě taky štve. Není ho sice moc a jde to maskovat, ale nejraději bych žádné make-upy nepoužívala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 6:03 pm    Předmět: Citovat

No, takže na čištění pleti používám hydrofilní odličovací olej ylang-ylang, teďka mám objednanou levanduli, měla by mít dezinfekční a zklidňující účinky. Po čištění tímto olejem pleť opláchnu studenou vodou (jednak protože samotný tento olej vysušuje a jednak protože studená je zdraváSmile. Poté nastříkám na obličej květinovou vodu (první jsem měla levanduli, teďka mám tea tree lemon a sedí mi víc) a ještě když mám pleť mokrou nanesu asi tři větší kapky regeneračního obličejového oleje..tady používám taky ylang-ylang...měla by mít schopnost čistit póry. No a na rty používám jejich karité balzámSmile Celou tuto proceduru opakuju ráno a večer.
Každopádně..pleť se mi takhle zlepšila asi až po dvou a půl měsících každodenního používání, mezitím mi na tvářích rašilo akné víc než obvykle, občas jsem se někde malinko loupala..ale vydržela jsem a teďka jsem za to moc ráda:) akné zmizelo a pleť mám příjemně hebkou. Ale nechci tě moc namlsat..četla jsem i špatné ohlasy..jak slečnám oleje zanášejí póry a podobně, ale tak to je..každému sedí něco jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Myrra
21-40
21-40


Založen: 15.11.2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 8:06 pm    Předmět: Citovat

pletovy regeneracny olejik Avenia = nieco uzasne Cool Laughing velmi chvalim na moju suchu, citlivu, miestami v T-zone mastnu je to to prave orechove.. vyborne dokaze zjednotit ton pleti Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.