Henna na chemicky barvené vlasy a naopak
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 166, 167, 168  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 6:54 pm    Předmět: Citovat

No, jako dávat hennu a jednou za čas dát chemickou, tak v tom až takový problém nevidím, zvlášť pokud by to byl přeliv. U trvalé barvy je problém, že i když třeba nezezelená, tak pak jsou vlasy takové přesušené, henna to zvýrazní.
Takže půl roku to a druhou půlku to bych neriskovala.
Někomu to samozřejmě může vyhovovat, ale objevily se už i tady nějaké děsivé příběhy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 6:55 pm    Předmět: Citovat

Děkuji prozatím vám dvěma holky.
Barvím se čistou hennou, indigo nepoužívám.
Celkem jste mě prozatím uklidnily, já se bála, že mi to nedoporučíte.
Ano, zrz chci pořád, jen chci hennu prostřídat proto, aby mi vlasy tolik po henně netěžkly, nebo jak to říct. Henna je super, ale mám po ní vlasy spíše upláclejší - u hlavy. Navíc tu barvu bych asi dávala na odrosty.
Nicméně děkuji za ten nápad - jednou za dva měsíce hennu a tak. Fakt děkuju a budu moc ráda, když někdo obětuje trochu svého času a vědomostí se zkušenostmi k zodpovězení mého dotazu. Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
No, jako dávat hennu a jednou za čas dát chemickou, tak v tom až takový problém nevidím, zvlášť pokud by to byl přeliv. U trvalé barvy je problém, že i když třeba nezezelená, tak pak jsou vlasy takové přesušené, henna to zvýrazní.
Takže půl roku to a druhou půlku to bych neriskovala.
Někomu to samozřejmě může vyhovovat, ale objevily se už i tady nějaké děsivé příběhy.


Aha Rolling Eyes
A pokud se mohu zeptat jak bys to viděla optimálněji? třeba jednou za 2, 3 měsíce?
Jinak děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 7:16 pm    Předmět: Citovat

REBELKAAAAAA napsal:
Děkuji prozatím vám dvěma holky.
Barvím se čistou hennou, indigo nepoužívám.
Celkem jste mě prozatím uklidnily, já se bála, že mi to nedoporučíte.
Ano, zrz chci pořád, jen chci hennu prostřídat proto, aby mi vlasy tolik po henně netěžkly, nebo jak to říct. Henna je super, ale mám po ní vlasy spíše upláclejší - u hlavy. Navíc tu barvu bych asi dávala na odrosty.
Nicméně děkuji za ten nápad - jednou za dva měsíce hennu a tak. Fakt děkuju a budu moc ráda, když někdo obětuje trochu svého času a vědomostí se zkušenostmi k zodpovězení mého dotazu. Smile Smile

Střídavě hennou a barvou jsem barvila dlouho, než jsem začla používat pouze černou chemickou barvu.
Nebyl v tom žádný problém. Pokud nepoužíváš indigo, a také střídavě nezesvětluješ, není se podle mě čeho bát. Na zesvětlené vlasy ale henna reaguje tak, že je vysuší, já jsem měla a ještě trochu mám po hennování i umývání na hlavě drn, pak to slehne a po více hennováních to přejde, teď podruhé už cítím že je to lepší, ale to je reakce na zesvětlené vlasy.
Na normálně barvené henna podle mých zkušeností reaguje v pohodě, nikdy mě ani nevysušila, henna a barva se snáší celkem dobře, pokud je rozestup mezi barveními. Co se nesnáší, je právě ta henna a zesvětlovač, ale to se tě netýká, takže dobré Smile
Chceš použít tu světlou Wellu? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 7:28 pm    Předmět: Citovat

Co se tyce tech uplaclych vlasu ... jak je mas dlouhe?

Ja tedka dosahuju nekam k pasu (kousicek nad nej) a po hennovani mam dva dny takovy objem, ze se vsechny reklamy na sampony na objem muzou jit schovat ... (to stejne po gestilu).

Pripadne to "slehavani" muze byt prilisnou "prepecovanosti" vlasu: jakoze do henny davas prilis mnoho oleje treba, nebo kondicioneru, ktery je "uplacne".

Henna sama o sobe spise vysusuje, defacto pracuje na stejnem principu jako prave sampony na objem: vlasy mirne vysusi a tim je zvednou od hlavy.

A za odpoved neni zac, kdyz vim, rada odpovim a na druhou stranu jsem rada, ze nekdo tyhle znalosti vyuzije Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 11:13 pm    Předmět: Citovat

REBELKAAAAAA napsal:
jitty napsal:
No, jako dávat hennu a jednou za čas dát chemickou, tak v tom až takový problém nevidím, zvlášť pokud by to byl přeliv. U trvalé barvy je problém, že i když třeba nezezelená, tak pak jsou vlasy takové přesušené, henna to zvýrazní.
Takže půl roku to a druhou půlku to bych neriskovala.
Někomu to samozřejmě může vyhovovat, ale objevily se už i tady nějaké děsivé příběhy.


Aha Rolling Eyes
A pokud se mohu zeptat jak bys to viděla optimálněji? třeba jednou za 2, 3 měsíce?
Jinak děkuji za odpověď.


To musíš zkusit a uvidíš, tady můžem hádat z vlastních zkušeností, ale každý má vlasy jiné.
Hennu chceš kvůli regeneraci nebo i barvě?
To splácávání chápu a rozhodně to (u mě) není olejem, po henně vlasy prostě ztěžknou jak je postupně obaluje, to je jediná nevýhoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 7:08 am    Předmět: Citovat

Tak zbývá hennovat jen odrosty, aby netěžkly celé délky, myslím že to tu tak dělá více lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 1:13 pm    Předmět: hennecolour na chemku Citovat

Začínám opět silně uvažovat o henně...
Snažila jsem se dosáhnout zrzavé barvy a trochu jsem to přehnala s chemickým barvením a na vlasech se to projevilo... Sad a barva je pořád spíš do hněda.
Tak mě napadlo, že bych zkusila měděnou hennecolor, ale nevím, jak to chytne na ty chemicky barvené vlasy. Projeví se to vůbec?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 1:41 pm    Předmět: Citovat

záleží na jakou barvu, myslím, že chytne v pohodě, na hnědou spíš odlesky,ale záleží jak to máš tmavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 1:50 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
záleží na jakou barvu, myslím, že chytne v pohodě, na hnědou spíš odlesky,ale záleží jak to máš tmavé.

Viz galerie i ikonka Smile taková střední až světlá hnědá řekla bych.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 166, 167, 168  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.