Od začátku (jak od krátkých k dlouhým)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 10:38 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Zkusím ten anti-aging. Vyrábějí ho i jiné firmy, myslím, že i Avon a Yves Rocher něco mají. Nemáte někdo zkušenosti i s nimi?
Nic ve zlém s tím pravopisem, jsem holt úča, nedá mi to, abych neopravovala, když je co Embarassed Wink . Urtekramm má na obalu složení, výtažky z bylin v tom jsou. No, nevím samozřejmě kolik, jenže bydlím ve městě a mydlici věru na ulici nevídám Sad . To je výhoda vás z venkova, že si všechno natrháte za barákem. Krom toho si neumím představit, že bych si šampon vařila, asi bych neměla čas. Nicméně, jestli to není tajemství, mohla bys nám, Ještěrko prosím sdělit recept, až zas v létě budeme courat venku a potkáme mydlici?


To nic, to jsme asi dvě úči Very Happy to dovedu pochopit Smile
K té mydlici - je to z příbuzenstva hvozdíků a moc pěkně to voní a recept na výrobu šamponu z mydlice jsem už jednou popsala tady http://dlouhevlasy.cz/pece-o-dlouhe-vlasy/bylinky/bylinne-sampony.html
ale objevila jsem ještě pár dalších receptů a až dojdou úprav, zpracování a vyzkoušení, tak dám vědět Smile a vaření toho šamponu zabere kolem půl hodiny a to u toho nemusíš stát, vaří se to samo. A co se týče skladování, tak v lednici to vydrží. Mydlice hodně často roste u trati, roznáší jí vítr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 6:56 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, Ještěrko. U trati? Můj přítel má rád vlaky Wink . Už nás vidím zase v létě: on bude fotitvlaky a já zatím vedle dobývat kořeny pro oba Very Happy

.ham.
Návrat nahoru
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 10:40 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Děkuji, Ještěrko. U trati? Můj přítel má rád vlaky Wink . Už nás vidím zase v létě: on bude fotitvlaky a já zatím vedle dobývat kořeny pro oba Very Happy


A navíc ta mydlice docela příjemně voní, jako po malinách, tak budete mít oba vlásky krásně voňavé.Ty máš i milého vlasatého? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 11:29 am    Předmět: Citovat

Ano, mám. Soutěžíme, kdo bude mít delší Smile . Jenže on má, potvůrka, vlasy do špičky, protože vůbec nestříhá konečky a ta špička je pořád asi o centimetr delší než ta moje záclona Very Happy .
Návrat nahoru
Sony
8-20
8-20


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 10:06 pm    Předmět: Citovat

Zdravim, na začátku října sem byl u holičky a říkal sem jí že si chci narůst dlouhé vlasy, říkala že je ještě 2x prostříhá apak tomu dá nějaký střih. Kdy tam mám znovu zajít?? zapoměl sem se na to zeptat a ted nevim Smile
jo a ještě se chci zeptat, vlasy mám asi 5-6cm a vždycky jak je umyju a usuším ručníkem tak jsou první 2 dny hrozně suché, objemné, ztratí barvu a jsou takové, nevim jak to napsat ale horzně roztřepené a nabopnané, pak 3 a 4 den už vypadají líp. Takže si vlasy musim umývat vždycky večer než jdu spát, jinak bych celý den vypadal jak ko*ot. Dokoupil sem si nějaký levnější kondicionér. Ale to vlasum moc nepomohlo. je tam napasné "na vlasy usušené ručníkem rozvnoměrně naneste a neche působit 1-2 minuty a důkladně umyjte" tohle plním, umyju si vlasy usuším ručníkem nanesu kondicionér, nechám 2 minuty a umyju, než je zase usuším jsou tvrdé a dsné. Nevíte jak to spravit?? je lepší dávat víc nebo míň šamponu a kondicioneru?? vlasy suším stylem že prostě třu ručníkem na hlavě dokud nejsou suché. nejradši bych byl kdyby vlasy přiléhaly k hlavě... díky za návrhy

.milackove.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 11:29 am    Předmět: Citovat

Sony napsal:
Zdravim, na začátku října sem byl u holičky a říkal sem jí že si chci narůst dlouhé vlasy, říkala že je ještě 2x prostříhá apak tomu dá nějaký střih. Kdy tam mám znovu zajít?? zapoměl sem se na to zeptat a ted nevim Smile
jo a ještě se chci zeptat, vlasy mám asi 5-6cm a vždycky jak je umyju a usuším ručníkem tak jsou první 2 dny hrozně suché, objemné, ztratí barvu a jsou takové, nevim jak to napsat ale horzně roztřepené a nabopnané, pak 3 a 4 den už vypadají líp. Takže si vlasy musim umývat vždycky večer než jdu spát, jinak bych celý den vypadal jak ko*ot. Dokoupil sem si nějaký levnější kondicionér. Ale to vlasum moc nepomohlo. je tam napasné "na vlasy usušené ručníkem rozvnoměrně naneste a neche působit 1-2 minuty a důkladně umyjte" tohle plním, umyju si vlasy usuším ručníkem nanesu kondicionér, nechám 2 minuty a umyju, než je zase usuším jsou tvrdé a dsné. Nevíte jak to spravit?? je lepší dávat víc nebo míň šamponu a kondicioneru?? vlasy suším stylem že prostě třu ručníkem na hlavě dokud nejsou suché. nejradši bych byl kdyby vlasy přiléhaly k hlavě... díky za návrhy


Tak to máš asi tak stejné vlasy jako já Very Happy . No, teď jsem poprvé zkusila kondicioner od Glis Kuru - Asia Beauty - a musím říct, že je fakt dobrý - vlasy jsou viditelně (hlavně teda na dotyk) hladší - dají se líp česat - prostě jsou uhlazenější. No, zkus si koupit nějaký speciální šampon a kondicioner na suché a poškozené vlasy. Je lepší si lehce připlatit, než trpět. No, A s tím sušením - spíš vlas ručníkem jemně "hlaď" než drbej, a nemusíš úplně do sucha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 11:38 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Zajímavé, zajímavé...Tak anti-aging od Oriflame (mimochodem, takhle by to mělo být správně Wink ), ten jsem ještě nezkoušela. No, až budu zase bohatší, tak zkusím. A jak že se ta skvělost projevuje, Ještěrko? Já si zatím lebedím se svým Urtekrammem, už mám kromě kopřivového také ten bodlákový a aloe, bodlákový je asi nejméně dobrý z těch všech třech, ale všechny jsou kvalitní, krásně jemně voní a dělají lesklé vlasy. Mám k nim jedinou výhradu: bylinky jsou na mytí hodně jemné, takže komu se hodně mastí vlasy, bude potřebovat něco silnějšího nebo dvě dávky.
Jinak, Sony, vlasy se ručníkem nedrbou, pouze se z nich šetrně vymačká nad vanou přebytečná voda (neždímat kroucením!) a pak se zabalí do ručníku. prostě si uděláš na hlavě turban a chvíli necháš zabalené (5-10 minut stačí). Pak prohrábneš rukou nebo širokým hřebenem, necháš uschnout, a rožčešeš.


S tou anti-aging řadou od Oriflamu sice nemám osobní zkušenosti, ale mamči jsem ji koupila a musím říct, že rozdíl byl naprosto nepřehlédnutelný. Má velmi řídke, jemné vlasy pod uši a normálně je má splihlé a vypadá to, jako by měla na hlavě jen pár vlasů. Po tom anti-aging šamponu (i kondicioneru) je měla nadýchané, lesklé, hebké a sama říkala, že jsou mnohem pevnější a navíc je nemusí mýt tak často, jak s "obyčejnými, levnými" šampony. Je fakt, že jsou docela drahé, ale čas od času bývají v akci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 1:32 pm    Předmět: Citovat

S těmito anti-aging šampony má asi nejlepší výsledek ten, kdo je opravdu potřebuje a pro koho jsou určeny. Já jsem ještě mladá a vlasy mám poměrně v pořádku, tak je možné, že mi je tenhle šampon tou "péčí" jen příliš zatížil Sad . Zkrátka, pro mě se zjevně nehodí.
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 2:55 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ano, mám. Soutěžíme, kdo bude mít delší Smile . Jenže on má, potvůrka, vlasy do špičky, protože vůbec nestříhá konečky a ta špička je pořád asi o centimetr delší než ta moje záclona Very Happy .


fairy, chapu to dobre, ze tvuj pritel ma vlasy este delsi nez ty? To teda koukam Shocked Musite byt zajimavy par:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 5:53 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Fairy napsal:
Ano, mám. Soutěžíme, kdo bude mít delší Smile . Jenže on má, potvůrka, vlasy do špičky, protože vůbec nestříhá konečky a ta špička je pořád asi o centimetr delší než ta moje záclona Very Happy .


fairy, chapu to dobre, ze tvuj pritel ma vlasy este delsi nez ty? To teda koukam Shocked Musite byt zajimavy par:-)


Řekla bych - naprosto nepřehlédnutelný pár Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.