jak se starat o dlouhé vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 3:59 pm    Předmět: Citovat

To se neomlouvej, samozřejmě, že nám tady rovnou nepředložíš celý chrobopis:)
Ta henna - zkus se podívat na hennaforhair.com a tam najdeš i informace o barvení šedin hennou. Někomu to nekryje, někomu jo, tak uvidíš. Ještě probrouzdej vlákna o henně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

Wensdy, nejsem expert, ale cytostatika jsou látky zastavující dělení buněk... což znamená, že jejich účinkem může být zastaven růst vlasů. (Jinak cytostatika způsobují i jejich alopecii, když se užívají jako chemoterapie Confused ). Takže jestli Ti nerostou, tipovala bych to na ty léky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 8:55 am    Předmět: Citovat

ano. Proto ten methionin Very Happy
jinak užívám je již šest let a na vlasech se to zatím neprojevilo. Před vánoci mi snížili dávku. U mě se to používá na utlumení bujení "špatných" bílích krvinek. Ty způsobují tu artritidu. Můj lékař by mi je chtěl vysadit.
To abych mohla mít děti Laughing
Tak se to snad pak zlepší.
taky od vás nečekám zázraky. jen typy a rady jak to děláte vy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 10:36 am    Předmět: Citovat

Co jsem vyzkoušela, tak nejlíp barví hennecolor (má i webové stránky, kde je seznam prodejen, nebo mail, kam si můžeš o něj napsat, z hlavy adresu přesně nevím, ale když to hodíš do vyhledávače, určitě Ti vypadne). Pokud se nezadaří, psalo se tu o šetrné chemické barvě Sanotint light, k dostání a info na tomto odkazu http://www.bellitia.cz/index.html?pod=/_803.htm
Taky je to ve fóru-šampony a kosmetické řady. Ale doporučuju napřed zkusit tu hennecolor. Moc držím palce nejen pokud jde o vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:39 pm    Předmět: Citovat

Vy jste na mě tak hodnýýýýý, děkuji určitě zkusím , ale později. Na svatýho valentýna mi dělali melíry a přeliv tak ted je nechám odpočinout. Na svatbu jsem musela být dokonalá Laughing
Ted už jen vědět kde sehnat kokosový olej- ptala jsem se po něm, ale civěli na mě jak bych spadla z marsu.
Sehnat štěstí baronky-nějak mne to zaujalo
Lopuch mi dělá trochu starosti. objevila jsem lopuchovou vodu co se vtírá do kořínků- je to to pravé ořechové?
Skusím ve svém okolí nálézt takovej ten přírodní obchod Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:51 pm    Předmět: Citovat

Dobré oleje, i když asi kokosový zrovna ne, vyrábí salus(saloos). www.salus-mh.cz Když jim napíšeš, kde bydlíš, pošlou Ti seznam obchodů kam dodávají v okolí, nebo poradí nějaký internetový obchod. Na konečky od nich používám jojobový olej a makadamiový a obojí super. Makadamiový je možná o fous lepší, ale to záleží na typu vlasů. Hlavní je, aby olej vlasy hydratoval, tedy hlavně, aby byl lisovaný za studena, což tyhle jsou. V podstatě lze použít i olivový olej z potravin, ale právě pozor, aby to byl ten extra panenský, lisovaný za studena. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

tak mám čaj bylináře Váni na vlasy, zuby, nehty. Moc to prý nechutná. snad to vydržím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 4:14 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
na co? na necelej 1 cm za měsíc... to dřív než mi narostou, tak umřu Laughing Laughing Laughing Laughing

mě nerostou o nic rychleji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 9:11 am    Předmět: Citovat

musím zkonstatovat, že čaj mi velice chutná....
Včera jsem si dělala zábal z oliváku. Po umytí jsem vlasy nechala uschnout přirozeně a ted mám rýmu Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 1:57 pm    Předmět: Citovat

Mně taky docela chutnal, oliváč chválím a držím palce, ať se Ti péče vyplatí a rýmu teď snad sluníčko zažene... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.