hrozné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vipera_berus
8-20
8-20


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:21 pm    Předmět: Re: v Citovat

noo ja som si dnes kúpila šampón aj balzám značky alverde o ktorej už mi tu viacerí písali:) na tie ostatné, drahšie veci sa zameriam neskôr,..uvidím aká bude táto značka ale myslím že budem spokojná,.ale chcela by som sa opýtať kde zoženiem ten jojobový alebo kokosový alebo aký je to olejíček? to sú oleje priamo na vlasy alebo na celé telo? tá pani v drogérii vôbec nevedela o čom hovorímSmile mimochodom práve mám na vlasoch jogurt s medom a žĺtkom:) zaujímavý pocit:D uvidíme čo to urobíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:29 pm    Předmět: Re: v Citovat

vipera_berus napsal:
noo ja som si dnes kúpila šampón aj balzám značky alverde o ktorej už mi tu viacerí písali:) na tie ostatné, drahšie veci sa zameriam neskôr,..uvidím aká bude táto značka ale myslím že budem spokojná,.ale chcela by som sa opýtať kde zoženiem ten jojobový alebo kokosový alebo aký je to olejíček? to sú oleje priamo na vlasy alebo na celé telo? tá pani v drogérii vôbec nevedela o čom hovorímSmile mimochodom práve mám na vlasoch jogurt s medom a žĺtkom:) zaujímavý pocit:D uvidíme čo to urobíSmile


Jsou to čisté rostlinné za studena lisované oleje, často s označením bio. Nejlépe seženeš v bioobchůdkách.
Já osobně mám nejraději Saloos ... jsou opravdu hodně čisté. Snese se i Naturals. Topvet bych nedoporučovala, mají do toho nasekané další látky syntetické povahy.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vipera_berus
8-20
8-20


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 9:04 pm    Předmět: Re: v Citovat

ok ďakujem zajtra sa na to pôjdem pozriet...koľko asi tak stojí taký olejíček?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 8:28 am    Předmět: Citovat

no ja som si včera objednala 200ml panenský kokosový olej lebo ho už nemali na predajni a stojí 205 SK takže u vás to bude určite menej. Som bola prekvapená takou cenou ale všimla som si že jojobový je o dosť drahší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

Být tebou bych zkusila buďto jen olivový, nebo jojobový. Je to sice divný, ale pár lidí tu psalo, že kokosovej vysušuje, což musím potvrdit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucipuci87
21-40
21-40


Založen: 11.5.2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 11:43 am    Předmět: Re: hrozné vlasy Citovat

vipera_berus napsal:
ahoj....volám sa dominika a mám hrozné problémy s vlasmy....na toľko hrozné že už som taká zúfalá že hľadám pomoc na internete:) ide o to že moje vlasy sú zničené aj keď si ich už chemickými farbami nefarbím(len hennou) mala som asi pred rokom vlasy čierne ale farbu som si nechala odrásť.už ani neviem prečo:)ale odvtedy sa mi zdá že vlasy sú redšie a ešte zničenejšie.lámu sa mi v prelome medzi čiernou a ryšavou farbou ktorú používam teraz...ostrihať úplne si ich nemôžem lebo by som vyzerala už naozaj hrozne a už fakt neviem čo mam s nimi robiť...sú úplne krehké a strašne sa lámu:( myslím že už je to beznádejné a tak ani nečakám že mi niekto poradí...ale možno nejakou náhodou:)....ďakujem aj keď asi len tak do vzduchu:)
Ahoj holka, zkus žlutý Glisskur - šampon + balzám + maska, která pěkně hydratuje! Jsem s tím velmi spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.