Co se zbylou hennou?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 2:16 pm    Předmět: Citovat

I když je prášková zmrzlá, tak je to pořád prášek..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 2:19 pm    Předmět: Citovat

Super, šupnem do mrazáku celý sáčok. Very Happy
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

Můžu mít dotaz? O mražení henny jako prášku jaký to má smysl zmražení toho prášku? Prodlouží se tím trvanlivost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 6:39 pm    Předmět: Skladovanie henny Citovat

Hojky ľudia Smile..mám takú jednu otázku pre tých, čo hennia. Nedávno som vyskúšala prvý raz hennu (egyptskú) a keďže sme s mamou nevedeli, koľko toho bude treba, mama minula a zarobenie celý sáčok Very Happy ...a samozrejme, ako som predpokladala, dosť toho ostalo. Nakoniec sme to šupli do chladničky (nie prášok, ale tá vymiešaná zmes). Len neviem teraz, či to bude použiteľné aj nabudúce. Aby som niečo s vlasmi neurobila alebo čo Very Happy....môžem to použiť po vytihanutí z chladničky zas? nezáleží natom, ako dlho to tam bude v chlade? Ďakujem za odpoveď Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 7:31 pm    Předmět: Citovat

Spis nez do chladnicky bych to strcila do mrazaku, v chladnicce by to mohlo zacit po case plesnivet.
V mrazaku to pak muze zustat jak dlouho chce Smile Jen to pak bude chtit trochu naredit, aby se to dostalo do te spravne konzistence pri nanaseni Smile

Nekteri zde dokonce maji tu zkusenost, ze blaticko, prosle mrazem, pak lepe barvi, tak uvidis Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 9:33 pm    Předmět: Citovat

my sme sa malovali, teda ja a deti s hennou a zostalo nam asi tak 50 g. nechala som to v chladnicke, dokonca viac ako mesiac a nic sa tomu nestalo, nebolo to plesnive, akurat to malo peknu zrelu farbu - hnedu. pouzila som to normalne do henny co davam na vlasy a efekt vyborny, nato ze to bola len indicka henna, pisem len, pretoze mi nechyta tak cerveno ako egypt. Vysledok bol velmi dobry. Uz som uvazovala aj o tom ze aj ostatnu indicku budem pripravovat mesiac dopredu, ale zacali predavat aj moju oblubenu egyptsku na slovensku tak to nie je potreba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roroušek
0-7
0-7


Založen: 20.3.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 12:02 pm    Předmět: Citovat

Jej, tak to mě mrzí, že mě ta lednička nenapadla. Twisted Evil Zbytečně mi ta henna zplesnivěla. No, ale aspoň vím pro příště, moc děkuju za typy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2012 4:48 pm    Předmět: Citovat

Já dneska jaksi neodhadla množství henny Evil or Very Mad , takže mi zbylo třetina misky. no vyhazovat se mi to rozhodně nechtělo, takže jsem hennové blátíčko šoupla do pytlíku a do mrazáku. Laughing jsem zvědavá, jestli to bude za měsíc použitelné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 11:36 am    Předmět: henna v mrazničke :D Citovat

no tak som to urobila a po mesiaci hennu vytiahla z mrazáku môžem povedať, že to chytalo lepšie ako predtým Smile..možno to je aj tým, že som to použila už 2. raz, tá farba je intenzívnejšia....viac do medeno ryšava ako mám na profilovke Smile...som sa bála,a by sa s tou hennou niečo nestalo, ale v pohode nakoniec Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.