Rozšířené póry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3f04cde05089e249787cb1e4fc07cc2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miraclee
8-20
8-20


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 2:19 pm    Předmět: Citovat

Mně loni kdosi doporučil pleťovou masku od Ryoru z řady Aknestop a ta je opravdu úchvatná, je slupovací, takže když ji sloupnu, tak jsou na ní vidět i ty vyloupnuté černé tečky:-) Ale není to řešení na dlouho, po pár dnech už se znovu vyklubou:-( Jen teda se dost obtížně sháníSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 6:23 pm    Předmět: Citovat

kocici.hrbet napsal:
Děvčata, nezkoušela jste některá sérum Idealist od Estée Lauder? Popis níže, a prý fakt funguje! Už mám objednané minibalení na zkoušku, tak jsem zvědavá. Jen ta cena není moc příznivá, ale co už...

Pod povrchem pleti, kterou vidíte, se skrývá pleť, kterou chcete. Mějte ji hned!
Tento výrobek obsahuje trojnásobek glukosaminu a exkluzivní jemně působící enzymatickou technologii. Odstraňuje šupinatost a hrubý povrch pleti, zmenšuje rozšířené póry. Dodává pleti hladkost a hedvábný pocit, pomáhá jí urychlovat přirozenou obnovu buněk. Dodává pokožce jednotný tón.
Obsahuje extrakt z kaštanu, který pomáhá zvyšovat aktivitu enzymu odpovědného za odstraňování odumřelých buněk z povrchu pleti.

Výsledky:
• okamžité - póry vypadají menší, ucpané póry se začínají pročišťovat a sérum tak může proniknout až do hloubky, kde pomáhá zastavit rozšiřování pórů přímo u zdroje
• průběžné - s otevřenými póry a přirozeným procesem obnovy buněk jsou odumřelé buňky průběžně odstraňovány, antioxidant NDGA pomáhá významně zmenšovat rozšířené póry pomocí redukce nadměrné tvorby mastnoty hluboko uvnitř pórů
• za 4 týdny - jemná a hladká pleť prakticky bez pórů



Vypadá to lákavě, ale ta cena je opravdu přemrštěná. Třeba to časem někde zlevní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 1:32 am    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Podle mě se zanesené póry nestáhnou jakoukoliv péčí. Je třeba je vyčistit, tudíž prostě jednou za čas napařit pleť a černé tečky vymačkat. Ne násilím, ani ostrými nehty, ale prostě papírovým kapesníčkem a jemně tlačit na tu napařenou pokožku a poté umýt třeba mýdlem, nebo čistící vodou a pak ostatní péčí. Prostě starat se o to průběžně.

Dělám to tak a sice nemám pleť jak dětskou prdelku, ale ani nemám mega velké rozšířené černé tečky...


To je pravda, občas napařit, vyčistit a potřít třeba rozředěným tea tree olejem, nebo okurkovou vodou. Wink
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 4:53 pm    Předmět: Citovat

No jsem na to sérum Idealist zvědavá, v pondělí už ho snad budu mít. Objednala jsem na zkoušku balení 7ml, vyšlo na 2 stovky na mimibazaru. Pokud to bude fungovat, koupím větší balení, za tak úchvatné výsledky by to stálo Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 2:42 pm    Předmět: Citovat

Tak se hlásím opět ohledně séra Idealist. Používám ho tak dva týdny, že by to byl vyloženě zázrak, to ne. Ovšem počkám, co to udělá během těch 4 týdnů. Po dvou týdnech mám vyčištěné póry, bez černých teček, ale pleť úplně bez pórů zatím nehrozí. Stáhly se trochu, to ano, ale nevymizely úplně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evisska
0-7
0-7


Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so únor 05, 2011 1:03 am    Předmět: balea proužky Citovat

Tak jsem si koupila výše zmíněné proužky Balea a nic, vytáhly mi asi tři póry:// Ovšem chloupky mezi obočím mi odlepením vytrhaly dokonale:DD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 3:38 pm    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
Majdal_e_e_nka napsal:
Podle mě se zanesené póry nestáhnou jakoukoliv péčí. Je třeba je vyčistit, tudíž prostě jednou za čas napařit pleť a černé tečky vymačkat. Ne násilím, ani ostrými nehty, ale prostě papírovým kapesníčkem a jemně tlačit na tu napařenou pokožku a poté umýt třeba mýdlem, nebo čistící vodou a pak ostatní péčí. Prostě starat se o to průběžně.

Dělám to tak a sice nemám pleť jak dětskou prdelku, ale ani nemám mega velké rozšířené černé tečky...


To je pravda, občas napařit, vyčistit a potřít třeba rozředěným tea tree olejem, nebo okurkovou vodou. Wink

Já mám pocit, že takováhle pleť se napařovat nesmí, nebo jo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 4:26 pm    Předmět: Citovat

Proužky od Balea jsem měla taky. Dokonale se mi přilepily k nosu a když jsem je odlepovala, málem jsem brečela, ovšem účinek téměř nulový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 4:35 pm    Předmět: Citovat

Mne pomáhajú na stiahnutie porov masky na báze ílu.

Prúžky som neskúšala, zato som skúšala obdobnú variantu, kedy sa hmota vytvorila zo želatiny a vody/mlieka. Vtedy som to naniesla na celú tvár, pri zlupovaní som pomaly plakala, takže nabudúce už len nos Laughing

Cosi to vytiahlo, ale nie veľa. Možno by to bolo účinnejšie, keby som sa bola naparila Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 4:48 pm    Předmět: Citovat

S tým naparovaním/vytláčaním - to asi závisí od kozmetičky. ale skôr by som povedala, že od toho upúšťajú (aj keď som tam nebola sto rokov..)
inak kedysi tu niekto dosť chválil takú pomôcku na čistenie pórov z Profimedu: http://www.profimed.cz/cs/obchod/pece-o-plet/tweezerman-skin-care-nastroj-na-komedony-oboustranny/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.