Rozčesávací a antistatické spreje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 7:22 pm    Předmět: Citovat

A ještě něco . stejně bude zima, venku je nepříjemně, a trocha silikonu se hodí. Zvláště na vlasy kterým to přijde vhod. Si vzpomínám jak tu kdysi Ještěrka psala - "nezavrhujte ty silikony tolik".
Já třeba teďka po roce a půl vidím že měla úplnou pravdu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Déscantes napsal:
U hlavy?
Šampon silikoňák.
Nejlíp Glisskur, tam je jen jeden a vymývací. To snad na dredy u hlavy nemůže nezabrat. Very Happy

( dobře, už mlčím ) Very Happy
Laughing Laughing Laughing


Však jo...jsem dostala glisskur satin brown, Very Happy na hnědé...krásně uhladí ale vůbec nezatíží, češe se to skoro samo - já mám ale rovný vlasy - tak proč ne, výsledky to má Very Happy konec reklamy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 8:43 pm    Předmět: Citovat

Silikoňák už mám, a sice zmíněný bílkovinový Revalid. Ale - nebijte mě - dredy pořád stejné! Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Na lepší rozčesávání rozhodně doporučuji octrovou vodu. Ale pořádně zředit (lžička na půl litra). A polít tím vlasy po umytí. Hezky to uzavře šupinky a vážně jsou pak pěknější a lesklější a hlavně mají ten uhlazující účinek, při kterém zůstanou vlnky. Jen já to nemohla používat kvůli smradu, který měl vyčichnout, ale já ho prostě cítila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 7:20 am    Předmět: Citovat

Kath: Vím, o čem mluvíš, taky závan octa cítím, ať naředím sebevíc... Takže když opolachuji, tak potom ještě použiju kondiš, radili to v jedné kníce, když má člověk suché a lámavé vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 7:24 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Na lepší rozčesávání rozhodně doporučuji octrovou vodu.


Ehm ehm, vlasy se po ní víc leskou, to ano, ale na rozčesávání má u mne nulový vliv... Sad

Nevím, zatím opravdu nejvíc zabíraly silikoňáky (kondicionéry), ovšem za tu cenu, že se vlasy rychleji umastí. Na druhou stranu mi připadá lepší mít pěkné vlasy holt s častějším mytím, než kontinuálně zacuchanou koudel bez lesku.

Zkusím se dneska mrknout na ty vodičky Reellé, co to je za zázrak.

Question A když už jsme u toho, pozorovali jste nějaké změny v cuchání vlasů po jablkové Laveře? Uvažuju o její koupi, protože je na normální vlasy, ale po zkušenostech s ibišáckým Alverde jsem hooodně opatrná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 7:26 am    Předmět: Citovat

Jablkovou Laveru mám a vlasy se po ní necuchají. Ale jak tak koukám na tvou ikonku, tak máš vlasy kudrnaté a já rovné, tak nevím.
Ale je to takový jemný šampon, nějak brutálně to neodmašťuje, tím pádem by se opravdu po tom moc vlasy cuchat neměly...mě se necuchají ale jak u vlnitých a kudrnatých opravdu nevím Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 9:16 am    Předmět: Citovat

Díky Des, ale po nicmoc víkendové zkušenosti s Laverou na objem jsem přestala uvažovat i o té jablkové.

Zkusila jsem podle rad Fairy a Sid nastříkat na suché vlasy Gliss Kur bezoplachový kondicionér (Hydra Öl), ale bohužel efekt byl silně krátkodobý. Prvních deset minut byly vlasy hezky uhlazené a rozčesatelné na jeden tah, ale potom se vysušily a vyježily ještě víc. Ráno zase koudel. Takže tudy moje cesta nevede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 8:43 am    Předmět: Citovat

A co zkusit nejaky ten olej, ale naredit ho s vodou a dat do rozprasovace? Zkousel nekdo? (jen takovy napad Very Happy )
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 9:53 am    Předmět: Citovat

esi napsal:
A co zkusit nejaky ten olej, ale naredit ho s vodou a dat do rozprasovace? Zkousel nekdo? (jen takovy napad Very Happy )

esi, niekde vo vlákne o kučeravých vlasoch sa o tom tuším hovorilo:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.