Test šampónů v Černých ovcích 13.9.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=86d213d5715b6dc3fb6abf28ced37a92Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 1:29 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
hahaháááá opět míchají hrušky s jablkama. tentokrát test tělových mlék Very Happy http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/#diskuse Weleda nejhorší Very Happy


Klasika... nechápu co s tím obalem pořád měli, tím se snad nenatírám ne ? Laughing Pro mě teda bylo vždycky nejdůležitější jak hydratuje a jak se roztírá, na obal jsem vždycky házela bobek.... Cool
Jinak měla jsem tu možnost hodně z těch krému vyzkoušet (v jednu dobu jsem měla výpadek mého obvyklého krému). Naprosto jsem nechápala ten test...
Po Garnieru jsem se osypávala a flekatěla, Dove se vsáknul po dvou hodinách a pak jako bych se nenatřela, Neutrogena byla pro mě vysloveně nejhorší (i když krémy na ruce jsou fajn)....A vítěz testu EUCERIN bylo naprosto nemožné pořádně rozetřít a mastil mi oblečení...nivea takový průměr...

Nevíte někdo náhodou kde bych sehnala propadák testu hyd.mléko od WELEDY? Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 4:22 pm    Předmět: Citovat

Judy napsal:
Při pohledu, jak slečna svoje vlasy drhne spoustou šamponu a zblízka pálí horkým vzduchem fénu, pociťuji skoro bolest Shocked Musí mít extra odolné vlasy, když z nich ještě nemá chemlon Rolling Eyes
Dove sice v testu zvítězil, někde jsem ale četla, že patří ke kosmetice s nějvětším množstvím dráždivých látek. Prostě záleží na tom, co považujeme za kritérium kvality.
Tahle reportáž podle mě hezky ukazuje. jak by se s vlasy zacházet nemělo Confused

Souhlas, po Dove jsem měla hlavu plnou lupů.. Od té doby mi nesmí projít dveřmi.. To je opravdu kvalitní šampon, ale jak pro koho..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
Judy napsal:
Při pohledu, jak slečna svoje vlasy drhne spoustou šamponu a zblízka pálí horkým vzduchem fénu, pociťuji skoro bolest Shocked Musí mít extra odolné vlasy, když z nich ještě nemá chemlon Rolling Eyes
Dove sice v testu zvítězil, někde jsem ale četla, že patří ke kosmetice s nějvětším množstvím dráždivých látek. Prostě záleží na tom, co považujeme za kritérium kvality.
Tahle reportáž podle mě hezky ukazuje. jak by se s vlasy zacházet nemělo Confused

Souhlas, po Dove jsem měla hlavu plnou lupů.. Od té doby mi nesmí projít dveřmi.. To je opravdu kvalitní šampon, ale jak pro koho..


Dove nám doma celkově nesmí projít dveřmi, protože ze šamponu mě svědí hlava (seborea), z tělového mléka staršího data jsme se s mámou osypaly a z krému na ruce se moje maminka taky osypala a to byl nový. Dostala ho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 8:32 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Dove nám doma celkově nesmí projít dveřmi, protože ze šamponu mě svědí hlava (seborea), z tělového mléka staršího data jsme se s mámou osypaly a z krému na ruce se moje maminka taky osypala a to byl nový. Dostala ho...


No právě ten šampon mi stačil. Mamka koupila sprháč a mě se po něm udělali takové pupínky po těle. Tak už to taky nekupujeme. V přípravkách je něco co mi dráždí pokožku
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.