Intenzivní vlasová kůra D´oliva
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

popravde nevim co skutecne sedne(ja mam take suche trepici se vlasy),ale ja mela akorat tu prvni dolivu(tu druhou sem ani nikde nevidela)a zdala se mi dobra,ale ne zazracnis(asi mi spis vyhovuji ty oleje),tak uz nemam v planu si ji koupit(myslim,ze to neni nutnost),ale na zkousku urcite doporucuju,spouste lidem tu sedla a pouzivaji ji,ale ja holt,kdyz to nutne nepotrebuju,tak se do toho nehrnu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že právě na suché, třepící se vlasy se Doliva perfektně hodí. A to nejen ta kúra, ale hlavně šampon. Já si ho koupila a teda totální zklamání, protože se mi zdálo, že mi na hlavě zůstalo pár splihlých mastných vlasů - a to všechno chvilku po umytí.
Je to moje chyba, protože na mastící se háro se to opravdu vůbec nehodí. Právě proto bych řekla, že na suché vlasy to bude dobrý.
Ale šly mi hodně špatně rozčesat...

Tu kúru Dolivu má sestra a je z ní nadšená, a to se jí ty vlasy taky docela třepí.
Takže bod pro Dolivu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

no ja tu kuru pridavala do henny podle fairy a pri skoro kazdem myti ,ale jen na spodni tretinu vlasu a tyky mi docela vydrzela,i kdyz je ta lahvicka mala Very Happy jen ted chci to velke baleni kokosaku s frangipani a lopuch,takze vse ostatni jde hodne do pozadi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 9:22 pm    Předmět: Citovat

No mě právě vadí, že je toho dost málo, ale s tou druhou Dolivou to vyjde zhruba nastejno (100ml za 90,- nebo 150ml za 150,-), sice to chci zatím jenom "na zkoušku", ale vlásky už mám docela dlouhé a jak to nepění, tak toho ty vlásky sežerou trochu víc....tak nevim...

Jo ale jinak se přiznávám, že zas roupama nevim co bych si na vlasy pořídila a zneužívám toho, že jsem zrovna při penízkách Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynet
8-20
8-20


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 11:09 pm    Předmět: Citovat

Máte některá zkušenost s tou kurou na suché vlasy v doze? díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chuchorietka
21-40
21-40


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

asi tak před rokem jsem dostala dolivu šampón plus intenzivní vlasovou kůru, šampón mám skoro stále plnej - ani nevím proč jsem ho nepoužívala - budu muset vyzkoušet a ta kůra už zmizela - myslím že za to může maminka, jelikož mě vlasy hrozně vysušovala, měla jsem po ní takový ošklivý chuchvalce. Ale s mýma vlasama je to hodně těžký - rychle se mastí a konečky mam zníčený a přesušený, občas jsem z nich už zoufalá Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

Já jsem od Dolivy zkusila kúru pro lámavé vlasy a musím říct, že mi teda perfektně vyhovuje. Vlasy mi nezatíží, dobře se potom rožčesávají a řekla bych, že mým suchým konečkům docela dost prospívá. Takže za sebe ji můžu doporučit. Na druhou stranu, od Dolivy jsem zkusila i šampon a ten už moc slavný nebyl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 7:26 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem koupila kúru Doliva a jsem příjemně překvapená Smile Moje vlasy zachrání už jen nůžky, ale i tak vypadají mnohem líp, jsou takové hebké a necuchací Razz Šampon už pár dní používám a taky se mi zdá docela fajn, nevysušuje a hlavně nezatěžuje. Takže další alternativa, když nemám přístup k přírodní kosmetice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 7:50 pm    Předmět: Citovat

jéé a nechce se ti prosím sem hodit složení? docela mě tohle vlákno nalákalo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 8:40 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy: mockrát děkuju za ochotu, jsi zlatá Exclamation Smile

Naposledy upravil porcelainswan dne út duben 05, 2011 8:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.