Růžový olejík
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 10:12 pm    Předmět: Citovat

Misch napsal:
Zní to hezky, ale pak ještě dodávají: Okvětní lístky Damascenské růže ve směsi luxusních olejů... Takže čistý olej to není. Ani se podle mě nedá sehnat. Viděla jsem i růžový esenciální olej a bylo ho snad 5 ml a stál 10 000,-, tak kolik by muselo stát 100 ml balení?! Navíc Topvetu nevěřím, s čistě přírodním složením si nedělají hlavu, občas se tam i nějaké to paraffinum liquidum najde Sad To nebrat nebo nejdřív pečlivě zkontrolovat.

Já jsem od Topvetu zatím nic neměla, tak nevím, jak na tom jsou. Ale já ani nečekala, že by to byl čistý olej z růže - to by pak byl esenciální olej a ten by se na vlasy dát nedal. Já si to spíš představila tak, že je nějaká směs olejů (třeba jojobový, makadamiový, mandlový atd atd a do nich se dají okvětní lístky růže, které se v té směsi olejů macerují po určitou dobu) - tomu by odpovídal popisek "okvětní lístky růže ve směsi luxusních olejů"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 10:50 am    Předmět: Citovat

blueberry39 napsal:
Já mám taky ten Alverde růže/rakytník, on je sice masážní, ale používám ho na vlasové zábaly a neublížil mi, ba naopak, vlasy jsou po něm hebké a hlavně provoněné, ta vůně drží i po umytí. Zábaly dělám pravidelně, tak jednou týdně, a i přestože myju obden, cítím ji i když jsem si olej na hlavu nedávala. Takže vlasy mi mírně (když si je třeba naráz rozpustím) voní pořád. Můžu doporučit Very Happy


Nechala jsem se inspirovat a včera jsem přidala ten Alverde olej ke kokosáku. A nezdá se mi to špatné Wink Ale po vůni tedy není ani stopy... Crying or Very sad


Naposledy upravil Klarusa dne út leden 20, 2009 10:53 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 10:51 am    Předmět: Citovat

Tak cisteho ruzoveho oleje byste se nedoplatily,holky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 11:01 am    Předmět: Citovat

Až bude velká a bohatá.... Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 12:55 pm    Předmět: Citovat

Však já nemluvila o čistém růžovém oleji Crying or Very sad Já se ptala na ten topvet, já vím, že to není čistý olej, ale ty okvětní plátky se můžou macerovat i v jiném základovém oleji, ne? Zkusím se někdy podívat v obchodě, jaký tam ten základový olej je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Však já nemluvila o čistém růžovém oleji Crying or Very sad Já se ptala na ten topvet, já vím, že to není čistý olej, ale ty okvětní plátky se můžou macerovat i v jiném základovém oleji, ne? Zkusím se někdy podívat v obchodě, jaký tam ten základový olej je...

Neplač Smile Já jsem to hned pochopila, že nemyslíš čistý olej, přestože z mého příspěvku to pak vyznělo naopak. Chtěla jsem jen informovat, jak je čistý olej šíleně drahý, protože mě to dost překvapilo. Měla jsem od Topvetu mandlový olej a tam byl navíc akorát Tocopherol, myslím, takže ten byl čistý, ale v obchodě jsem koukala na levandulový koupelový olej a tam byl základ ten parafín, navíc docela smrděl, přestože levanduli miluji. Chce to pořádně kouknout, tak dej pak vědět, co jsi zjistila. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 8:59 am    Předmět: Citovat

a co růžový olej od utekramu? máte někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 9:43 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
a co růžový olej od utekramu? máte někdo zkušenosti?


taky by mě zajímalo, jestli jste ho někdo zkoušeli Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 9:45 am    Předmět: Citovat

já teď na vlasy používám skoro každý večer ten olej růže od saloosu s kapátkem, takže myslím že je to ten regenerační. teda ne že bych to kupovala přímo kvůli vlasům, ale po ruce jiný nebyl tak jsem to vyzkoušela a spokojenost. vlasy spokojené a vůbec jsem po něm neměla mastné vlasy krásně se vsákl. ale taky to není čistý růžový olej.no.je fakt že je docela drahý, takže to je jen dočasné řešení, ale stačí navlhčit konce, jedna kapka do dlaně a bohatě to stačí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
**SILVIA**
21-40
21-40


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 9:27 pm    Předmět: Citovat

ja si robím vlastný ružový olejček takto:základ bio olivový olej(alebo aký komu vyhovuje)asi tak 2 deci a do toho asi 10 kvapiek čistého éterického oleja z ruže.ten si kupujem zásadne od Primavery.5 ml stojí 19 euro.
niekomu sa to môže zdať pálka,ale ja si ho vždy takto nariedim a vydrží ma fakt dlho.a to je nádhera....tá vôna....a ten pocit...vau.a mimochodom,ten éterák z ruže je samozrejme koncentrát...čistý by stal neuveritelne peniaze Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.