Vlásky uplně od začátku...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 5:38 pm    Předmět: Citovat

Já jsem metionin jeden čas užívala... předepisují ho celkem s oblibou kožní lékaři proti padání vlasů. Je to vlastně aminokyselina která je pro vlasy nezbytná, dokonce se používá třeba u žen po chemoterapii aby jim vlasy začaly znovu růst rychleji. Ale já teda o účincích nic moc říct nemůžu, používala jsem toho v čase svého padání vlasů fakt hodně a těžko říct co zabralo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mojekaami
21-40
21-40


Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
já ted nehci aby to vypadalo... no, když má někdo něco dané geneticky tak se s tím moc dělat nedá. Ale chtěla jsem se zeptat. Zkoušely jste methionin?

METHIONIN - PN-68-98 tbl.
tablety


S: Methionin.

CH: Aminokyselina methionin Ä výchozí látka cysteinu, kreatinu a karnitinu, zvyšuje hladinu glutathionu, zvyšuje celkový cholesterol a LDL-cholesterol. Obsahuje 40% uhlíku, 7,5% vodíku, 21,5% kyslíku, 9% dusíku, 22% síry. Důležitá součást krevního barviva, tkání a krevního séra. Podílí se na funkci sleziny, slinivky břišní a lymfatických uzlin. Potraviny dodávající methionin: růžičková kapusta, zelí, květák (syrové), šťovík, křen, pažitka, česnek, řeřicha potoční, ananas, jablka, paraořechy a lískové ořechy.

já jej s úspěchem užívám rok a půl ( a přestávkama). Hranice vlasů se mi posunula centimetr do čela. Většina těch "přirostlých" vlasů se docela drží.
Samozřejmě to nepomůže každému jelikož příčina padání vlasů bývá různá (u kamarádčiny mamky to dokonce byla autoimunitní reakce).
To jenom kdyby chtěl někdo experimentovat


Wensdy... Smile Já ráda zaexperimentuji...Hned sepo tom začnu shánět, ještě jsem o tom ale neslyšela...Volněkoupim v lékárně?Nebo potřebuji recept?A děkujem za radu...

Kathory: Nemáš s tím zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 8:11 am    Předmět: Citovat

Já užívám cytostatika takže to na mne dost zabírá. kožní mi to nenapsala. Naopak. Vyhodila mě. Doporučila mi to bývalá kolegině. Loni v září mi padali vlasy. (jsem to počítala jednou pokoupání a zkončila jsen někde u 600 a ještě jsem měla nezpočtenou hromádku). Také mi tenkrát doporučila nepít černý čaj a brát vitamín E.
Dá se to koupit volně.
Známé po tom aspon přestala svědit pokožka hlavy-což jí potěšilo

Ale jak říkám, na mě spoustu věcí učinkuje jinak. Což nejvíc vadí doktorům Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 2:37 pm    Předmět: Citovat

Mojekaami: S methioninem zkušenosti osobní nemám, ale už jsem o něm dost četla. Každopádně není určen na to, co mám já, a než začnu něco používat, je třeba si zjistit, kde je příčina a tu léčit. Nevím, moc tomu nevěřím, ale já už jsem na nějaké zkoušení docela zanevřela. Vyzkoušela jsem toho dost a nic nepomohlo, teď už to prostě vzdávám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mojekaami
21-40
21-40


Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:04 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Mojekaami: S methioninem zkušenosti osobní nemám, ale už jsem o něm dost četla. Každopádně není určen na to, co mám já, a než začnu něco používat, je třeba si zjistit, kde je příčina a tu léčit. Nevím, moc tomu nevěřím, ale já už jsem na nějaké zkoušení docela zanevřela. Vyzkoušela jsem toho dost a nic nepomohlo, teď už to prostě vzdávám...


Kathory:A co kdybychom zkusily najít něco,co máme společného..?Třeba příjdeme na příčinu samy... Embarassed Nemáš poruchu štítné žlázy??Třeba?Mohlo by to být i tím...si myslim...Jinka co se padání vlasů týče...Zcela upřímně bych doporučila Revalid...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.