Essence
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ještě mám lak na nehty Multi Dimension černý Fatal. Hrozný, při sebemenším nárazu praská a olupuje se Evil or Very Mad

To ma prekvapuje, mám od nich tiež tento lak, len iná farba,ale drží v pohode aj 3 - 4 dni.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 2:44 pm    Předmět: Citovat

Já vyzkoušela takový třpytkatý gel na nohy s mátou a myslím něco s kokosem, co dodá honám lesk/třpyt. Nemám ho teď u sebe, tak nemůžu dost dobře popsat, ale na opálené nohy je fakt super, nohy mají úplně kovový lesk, ale jen z určitého úhlu. Napřed mě překvapila taková zajímavá vůně, ale je i chladivý, takže moc příjemný, doporučuju! Takže pokud hledáte nějaké třpytkaté mlíko, tak toto je nejlepší a i nejlevnější. Od Avonu to mlíko docela smrdí, Dermacol co dodával i opálenou barvu, tak přestali vyrábět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 9:38 am    Předmět: Citovat

U nás mají essence jen ve Shleckeru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efcaa
21-40
21-40


Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 1:25 pm    Předmět: Citovat

ja som tiež spokojná s touto značkou, mám od nich lesk, veľmi pekná farba a drží a cena super, taktiež šedú ceruzku na oči-pre mňa veľmi vyhovujúca a tiene sú super, veľmi pekné, lacné a dlho vydržia, kamoške som teraz kúpila od nich štetec na púder a líčka a tiež je spokojná..myslím, že nemci majú celkovo kvalitnú kozmetiku a cenovo dostupnú, keď som bola v nemecku tak essence mali všade, bohužiaľ ceny som nepozerala, tak neviem porovnať...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 1:36 pm    Předmět: Citovat

Též mám ráda od essence výrobky - například jejich stříbrnout tužku na oči, vysouvací si kupuji tam a nemá konkurenci... Stíny jsou dobré... a řasenky nejhorší rozhodně nejsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

Já nedám dopustit na hnědou vysouvací tužku na oči, 40 kč, ale je skvělá....daleko lepší než třeba Chanel za 900, ale zase řasenky mi přijdou hrozné, to zase Chanel je nejlepší, co jsem kdy měla...za ty peníze to stojí, protože udělá úplně jiné řasy...ta Essence mi docela matlala řasy :-/ lak jsem měla červený a nebyl špatný, docela držel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linddalin
41-80
41-80


Založen: 1.11.2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

Já mám od Essence řasenku (asi Multi Action, jsem líná se dívat, taková černo-růžová Very Happy) a ještě tu sadu na obočí (tu jsem si koupila nedávno, zkoušela jsem asi dvakrát, ale přijde mi docela dobrá).
Jinak souhlasím s Denynkou, nejlepší řasenka, jakou jsem kdy měla, je Chanel Inimitable. Drahá, ale stojí za to. Momentálně se nelíčím pravidelně, spíš sporadicky, takže by se mi drahá řasenka nevyplatila (asi by vyschla dřív, než bych spotřebovala třeba jenom pětinu Laughing ).
Jo a to hlavní, co jsem vlastně chtěla -- ta řasenka Essence mi nepřijde špatná, za tu cenu je víc než dobrá Smile
Jo a ještě jsem měla (ach ta skleróza!) gel na obočí, nebyl špatnej...
A matující papírky, ty jsou super. A pak jsem si kdysi koupila takový maličký mejdlový papírky, skvělá věc, když někde na toaletě zjistíte, že tam neni mejdlo (nebo je, ale takový, že byste se ho nedotkly)... pokud je teda máte zrovna po ruce, ale jsou tak malý, že se vejdou snad všude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 10:50 am    Předmět: Citovat

linddalin napsal:
Já mám od Essence řasenku (asi Multi Action, jsem líná se dívat, taková černo-růžová Very Happy) a ještě tu sadu na obočí (tu jsem si koupila nedávno, zkoušela jsem asi dvakrát, ale přijde mi docela dobrá).
Jinak souhlasím s Denynkou, nejlepší řasenka, jakou jsem kdy měla, je Chanel Inimitable. Drahá, ale stojí za to. Momentálně se nelíčím pravidelně, spíš sporadicky, takže by se mi drahá řasenka nevyplatila (asi by vyschla dřív, než bych spotřebovala třeba jenom pětinu Laughing ).
Jo a to hlavní, co jsem vlastně chtěla -- ta řasenka Essence mi nepřijde špatná, za tu cenu je víc než dobrá Smile
Jo a ještě jsem měla (ach ta skleróza!) gel na obočí, nebyl špatnej...
A matující papírky, ty jsou super. A pak jsem si kdysi koupila takový maličký mejdlový papírky, skvělá věc, když někde na toaletě zjistíte, že tam neni mejdlo (nebo je, ale takový, že byste se ho nedotkly)... pokud je teda máte zrovna po ruce, ale jsou tak malý, že se vejdou snad všude Smile


Souhlasím, že za tu cenu je dobrá, ale raději si připlatím, protože ve srovnání s jinými mi dobrá nepřijde :-/ měla jsem asi 2, když bylo málo peněz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 9:18 am    Předmět: Citovat

Kupila som si 10 ml verziu vone "like a first day in spring" z novej edicie (je aj vacsia 50 ml). Zo vsetkych sa mi zdala byt najprijemnejsia. Je jemna a svieza. Najviac mi vonia cerstvo po streknuti. Vona sa postupne skoro vobec nevyvija, ani dlho nevydrzi, ale vsak od lacneho drogerkoveho parfemu sa ani viac cakat neda Smile Celkovo z nej mam dobry dojem a to male balenie je idealne do kabelky.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 9:32 am    Předmět: Citovat

Používám pěnový make-up a ten je naprosto perfektní! Cena asi 99,- perfektně se roztírá a nevypadá nepřirozeně jako krusta, ale krásně přirozeně kryje. Na mé extra světlé pleti byl každý make- up vidět a vypadal nepřirozeně, ale tenhle je naprosto perfektní.
Jinak používám i tužky na oči a ty jsou také dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.