Růžový olejík
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71013f01144856aa03e415b081a4ab44Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ariella
21-40
21-40


Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 6:33 am    Předmět: Citovat

nezkoušel jste někdo dát ten růžovo-rakytníkový olej do henny?? myslíte, že by to šlo?? Smile

Morganna napsal:
Davam ho na vlasy, telo i ksicht. Ksicht se mi diky tomu prestal tolik mastit (kombinace s lavovkou)


taky jsem ho zkoušela na obličej, ale myslím, že se mi po něm delaly více pupínky... Sad ale tu lávovku jsem nezkoušela... tak nevím jestli to nemůže být tím?? na obličej mi tedy rozhodně více vyhovuje od Saloos Ylang-Ylang
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 10:27 am    Předmět: Citovat

Kdyz jsem jeste mela lavovku, tak jsem si parkrat za tyden udelala takovy masko-peeling. Vzala jsem trosku lavovky, kapla dve kapky olejiku, rozmichala s vodu, placla na xicht. Pak uz nebylo treba vubec kremovat, ci domastovat. Momentalne nemam lavovku, tak vezmu 2-3x tydny parkapek olejiku a vmasiruju do jeste vlhkeho xichtiku po sprseni. Kam se hrabou pitome kremy Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ariella
21-40
21-40


Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 10:52 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
vmasiruju do jeste vlhkeho xichtiku po sprseni. Kam se hrabou pitome kremy Smile


no taky jsem ho dávala na vlhký obličej... ale pleť jsem měla pupínkovou... na rozdíl od Ylang-Ylang... Ale kdo ví... třeba se pleť rozhodla, že budou pupínky a byly by, i kdybych si dala ten saloos... použila jsem ten růžový na obličej asi jenom 2 krát, tak mu možná ještě dám šanci... Smile (ale na tělo je moc fajn Smile a hezky voní)

A souhlasím, že ten olej je na obličej opravdu lepší než krém... a i to nanášení mě víc baví Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fox
21-40
21-40


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 4:17 pm    Předmět: Citovat

ja pouzivam uz asi rok na plet len olejceky,ziadne kremy(vynimka je jediny-dr.hauschka)zrovna minule,som bola v lese nazbierat sipky a jalovcove bobulky,tie som potom rozdrtila v maziari,zaliala panenskym olivovym olejom,zazatkovala a uz sa mi to treti tyzden luhuje na parapete v kuchyni.vzdy si to spravim na jesen a mam na cely rok luxusny olejcek na tvar.vzdy do toho supnem este trochu eteraku(levandulu,ruzu) a hotovo
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so prosinec 18, 2010 12:24 am    Předmět: Citovat

fox: na čo je dobrý ten jalovec? šípky sú fajn (teda mám skúsenosti len s olejom, krásne sa vsiakne, vypne pleť a vyživí.. a aj na vrásky je dobrý).. inak tá zmes vyzerá celkom sympaticky, len ja by som asi dala iný olej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fox
21-40
21-40


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so prosinec 18, 2010 9:52 am    Předmět: Citovat

ten jalovec detoxikuje plet,pomaha pri akne,ekzemoch,ked mas opuchnutu tvar..atd..atd..
ale ja aj dobry na celulitidu.
a mam rada jeho lesnu vonu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 3:54 pm    Předmět: Citovat

Holky, mám doma růži a ta má moc květů, tak jsem si myslela, že bych ji využila na výrobu růžového oleje. ale jak na to? jen naložit lístky do olivového oleje? Na výrobu potopurri jsem četla že lístky růži se mají nechat macerovat asi 3 týdny a to tak, že se prosypou solí a uzavřou. prý se lépe vyloučí vůně. Myslíte, že takto macerovaný je můžu taky použít do toho oleje. Mám je už ve skleničce týden, a pustily kapky vody...
ted jsem si k nim čichala a fakt to voní a hoooodně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 7:41 pm    Předmět: Citovat

hadecko napsal:
Holky, mám doma růži a ta má moc květů, tak jsem si myslela, že bych ji využila na výrobu růžového oleje. ale jak na to? jen naložit lístky do olivového oleje? Na výrobu potopurri jsem četla že lístky růži se mají nechat macerovat asi 3 týdny a to tak, že se prosypou solí a uzavřou. prý se lépe vyloučí vůně. Myslíte, že takto macerovaný je můžu taky použít do toho oleje. Mám je už ve skleničce týden, a pustily kapky vody...
ted jsem si k nim čichala a fakt to voní a hoooodně...


já to zrovna dneska chtěla taky tvořit,naloží se to do oleje a pak se používá na suchou kůži.a ten olej by měl být myslím kvalitní slunečnicový,asi kvůli tomu,aby neměl vůni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 8:19 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
hadecko napsal:
Holky, mám doma růži a ta má moc květů, tak jsem si myslela, že bych ji využila na výrobu růžového oleje. ale jak na to? jen naložit lístky do olivového oleje? Na výrobu potopurri jsem četla že lístky růži se mají nechat macerovat asi 3 týdny a to tak, že se prosypou solí a uzavřou. prý se lépe vyloučí vůně. Myslíte, že takto macerovaný je můžu taky použít do toho oleje. Mám je už ve skleničce týden, a pustily kapky vody...
ted jsem si k nim čichala a fakt to voní a hoooodně...


já to zrovna dneska chtěla taky tvořit,naloží se to do oleje a pak se používá na suchou kůži.a ten olej by měl být myslím kvalitní slunečnicový,asi kvůli tomu,aby neměl vůni.


no jo, je fakt, že olivový má takovej příčuch.... a necháváš to taky macerovat s tou solí nebo ty lístky rovnou šoupneš do oleje? a na jak dlouho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 8:31 pm    Předmět: Citovat

hadecko napsal:
jitty napsal:
hadecko napsal:
Holky, mám doma růži a ta má moc květů, tak jsem si myslela, že bych ji využila na výrobu růžového oleje. ale jak na to? jen naložit lístky do olivového oleje? Na výrobu potopurri jsem četla že lístky růži se mají nechat macerovat asi 3 týdny a to tak, že se prosypou solí a uzavřou. prý se lépe vyloučí vůně. Myslíte, že takto macerovaný je můžu taky použít do toho oleje. Mám je už ve skleničce týden, a pustily kapky vody...
ted jsem si k nim čichala a fakt to voní a hoooodně...


já to zrovna dneska chtěla taky tvořit,naloží se to do oleje a pak se používá na suchou kůži.a ten olej by měl být myslím kvalitní slunečnicový,asi kvůli tomu,aby neměl vůni.


no jo, je fakt, že olivový má takovej příčuch.... a necháváš to taky macerovat s tou solí nebo ty lístky rovnou šoupneš do oleje? a na jak dlouho?


já to našla tady,nedělala jsem ho nakonec,protože ty lístky nebyly správně voňavé.
http://www.fler.cz/blog/ruze-nezna-pece-o-citlivou-suchou-plet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.