Reseni pro ridke ci jemne vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec625ed75b04547072748442d9eb848eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 8:08 am    Předmět: Citovat

Podle mě ty fotky neodpovídají tomu, že by se vlasy jen obalily. Takže ze mě ne-e. A můžeš si sem tu Tvou reklamu věšet jak chceš Twisted Evil
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 1:10 pm    Předmět: Citovat

Wensdy, to je pro lidi, co to potřebují, ne pro ty, co to nepotřebují Wink

Já bych si to objednala strašně ráda, protože mé kouty mě dost ničí. Zase se mi zdá, že se to horší... Jediná možnost, jak udělat, aby to nešlo vidět, je nosit rozpuštěné vlasy, jenže to je při mé délce a cuchání, jen zřídka. V sepnutých vypadám čím dál hůř a trvá i hodinu, než ty vlasy vepředu poskládám tak, aby to vypadalo aspoň na chvíli přijatelně... Než tedy foukne vítr Rolling Eyes Takže já bych do toho hned šla, jenže na to jsou potřeba v těch místech aspoň nějaké vlasy, já tam už žel nemám žádné, takže se to nemá na co nalepit. Budu doufat, že se objeví něco jiného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

Kathory: však jo Wink Jako ono to možná pomůže..ale na některých fotkách mi to přijde vážně zahnané do extrému Smile
Tak já to už nejen nepotřebuji, ale bála bych se, že bych to pak potřebovala čím dál víc Wink
A taky..jak se to pak z těch vlasů umývá..to by mě zajímalo Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 7:19 pm    Předmět: Citovat

Mně hlavně přijde, že na těch diskuzích jsou samí krátkovlasatci - a fakt bych se docela bála, co by to mohlo udělat s delšíma jemnejma vlasama. Pokud se ten vlas takhle výrazně obalí (a pokud by se obalil po celý dýlce), tak si fakt nejsem jistá, jak moc by to zatížilo kořínek a jak moc by to při pravidelným používání přispělo k dalšímu vypadávání. Ale neříkám, že když má někdo kratší vlasy a vážnejší problém s prosvítáním vlasový pokožky, že by mu to nemohlo (přinejmenším psychicky) pomoct.
I když mně by navíc mejma suššíma vlasama dost odrazovala nutnost mejt každý tři dny, protože mejm vlasům se častější mytí moc nezamlouvá, ale to už je hodně individuální záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulicek
41-80
41-80


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: so září 25, 2010 10:06 am    Předmět: Citovat

no ja osobne bych si to h hlAVE taky nikdy nenastrikala aby se mi to nedotklo s vlas. pokozkou, ale do delek klidne, kdyby to zabranilo praminkovani a zlepsilo ty ztencene konce tak klidne, takze asi zkusim a pak napisu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulicek
41-80
41-80


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 5:39 pm    Předmět: Citovat

takze vyzkouseno a hruza, doporucuju nekupujte.. mam ted polodlouhe vlasy nastrikala jsem to do delek a vetsi objem:? ani nahodou , este horsi, prvni aplikace silena, vytrhala se spoustu vlasu, druha amlikace lepsi ale vetsi hustota vubec , vlasy suche fuj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
artee812
8-20
8-20


Založen: 9.1.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 4:10 pm    Předmět: Citovat

Problém je v tom, že pokud to použijete na husté vlasy, tak je to k ničemu, efekt to mít nebude. Je to určené pro lidi, kteří ty vlasy mají řídké. Když si představím, že jste to nastříkali do hustých vlasů, tak mě úplně mrazí. To snad nemůže jít ani rozčesat. Pro někoho s řidší partií vlasů nebo celoplošně řídkými vlasy je to absolutněúžasná věc. A nemluvím jenom ze své zkušenosti, ale i ze zkušenosti lidí v mém okolí. Hlavně pro ty, kterým začíná prostvítat pokožka hlavy je to jako dar z nebe. Ono totiž neplatí, že jmneé vlasy jsou nutně řídké vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.