Sponky, které neničí vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:20 am    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
to jsou pérka, vlásenky jsou toto




No a jak se toto sakra používá? Very Happy Já jsem asi debilek, ale fakt mi nejde do hlavy, jak tímhle nějak přikurtovat vlasy k hlavě nebo ostatním vlasům Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:27 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
SilkyJane napsal:
to jsou pérka, vlásenky jsou toto




No a jak se toto sakra používá? Very Happy Já jsem asi debilek, ale fakt mi nejde do hlavy, jak tímhle nějak přikurtovat vlasy k hlavě nebo ostatním vlasům Embarassed


Mně to taky není jasný.. Laughing Jednou jsem je měla s kamínkem, nějak aplikovala a pak je v divadle střílela kolem jak kulomet.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:37 am    Předmět: Citovat

Jestli používáte jehlice do vlasů, tak mně to přijde dost podobný. Zatím jsem je zkoušela všehovšudy třikrát, z toho jednou to byl plesový účes (a povedl se Smile ). Udělala jsem culík, vlasy jsem zatočila kolem své osy a omotala okolo culíku. Pak jsem vždycky kraj toho drdolu chytila tímhle pérkem a zapíchla ho do vlasů k hlavě - jako při zapichování jehlice. Akorát je potřeba dát těch pérek třeba 5 po obvodu celého drdolu. A ještě snazší na první vyzkoušení to je, když z toho culíku uděláte cop, normálně ho zagumičkujete, omotáte okolo culíku a připnete vlásenkama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:41 am    Předmět: Citovat

Jo takhle jo.. Tak díky za radu..Smile Akorát už jsem se strašně zmlsala jehlicema a flexkou... Embarassed Tolik vlásenek už mi přijde moc.. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:47 am    Předmět: Citovat

Ježíš, tyhle vlásenky jsou příšerné!Jednou jsem si je koupila.Byly z měkkého drátu (a ne,nebyl to Vietnam),z vlasů vyjížděly a neudržely ani male praminky.Okamžitě letěly do koše a k popisovaným účelům uz používám výhradně pevná pirka po babičce,protoze i ta současná jsou měkká a nic neudrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:49 am    Předmět: Citovat

Je to pracnější, mě k tomu dohnala nouze o pěknou sponu - žádnou takovou sponku, jako je flexka, nemám, a jehlice mi stylově neseděla k oblečení na ten ples. A jak jsi psala, že jsi jima střílela, tak to jsi myslela, že ti vylézaly? Mně totiž lezly ven, vždycky jednou za čas jsem musela drdol obhmátnout a zase je do něj zarazit Smile Ale koukala jsem, že takhle lezly i holkám, které měly účes od kadeřnice a zabetonovaný lakem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 10:56 am    Předmět: Citovat

Jojo, přesně tak, lezly ven a kdyby jen lezly.. Fakt se občas ozvalo cinknutí.. Shocked Pak mě tato ozdoba přestala bavit, tak jsem si je ještě v tom divadle vytahala..

Ale zas jsem je měla i ve svatebním účesu a tam zase ven nelezly.. Měla jsem je v drdolu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 11:01 am    Předmět: Citovat

Tak nevím, možná je to i našima rukama Twisted Evil Asi to chce nějak vylepšit ten grif, nebo jak píše Fairy, sehnat si vlásenky z pevnějšího kovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 11:07 am    Předmět: Citovat

Jojo, u mě to rukama asi bude.. Very Happy Ale tak bez vlásenek jsem žila doteď.. Tak to přežiju i nadále..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 11:16 am    Předmět: Citovat

Mně se právě strašně líbí hladké drdoly, takže hodlám trénovat dál Smile Akorát netuším, jestli mi budou držet bez tuny laku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.