Módní příšernosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 8:37 pm    Předmět: Citovat

REBELKAAAAAA napsal:
Daniela napsal:
Mně se tedy hrozně nelíbí bokovky, přijde mi, že i holky, které mají zadek pěkný a jaksi "nenadměrný" , si na něm těmi kalhotami zbytečně dělají špek. Ale o tom už tu někde debata byla... Laughing


Mě se též bokovky nelíbí ta prdel co vylézá je pak gigantická zvlášť u holek co mají trochu větší zadek.

Tak to mě tedy nic jiného než bokovky nesluší,vážně všechno co není na nohy úzké a upnuté na mě vypadá hrozně,ale naštěstí mi z bokovek špeky nevylézají,ale je fakt,že některé holky to nosí jen kvůli módě a vypadá to....no.....hrozně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

Já teda trošku větší zadek mám a taky širší boky a právě bokovky ten nepoměr podle mě hezky opticky vyrovnávají - navíc jsou pro mě i praktické, protože nemusím u každých kalhot zužovat pas. Takže já si s módou bokovek docela lebedím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

Jsou bokovky a bokovky, že Wink Nikdo by mě nedostal do těch hnusů. co mají přední délku od konce zipu 10cm a lezl by mi z toho celý břišní špek. Ani omylem.
Ja se snažím kupovat ty, které jsou na půl cesty mezi kalhotama do pasu a bokovkama. Čili pas je někde pod pupíkem lehce. a zvonové samo. Na slovanskou hruškovitou postavu jak dělané Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 10:10 pm    Předmět: Citovat

Morgyš: Přesně ty kalhoty na půl cestu mi zkritizovaly spolužačky, že jsem v nich tlustá . Nechápu proč si to myslí. Podle mě to jsou jediný kalhoty, který šikovně schovaj větší zadek a břicho.
Ale spolužačka mě dostala Very Happy "víš Veru v těhlech kalhotech máš velkou pr***" Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 10:47 pm    Předmět: Citovat

Já právě měla na mysli ty holky co to nosí jen pro to, že je to v módě. Nepopírám, že některým lidem bokovky nesluší to ne. Když je na to postava tak proč ne. Ale ty přetékající špeky vážně nemusím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2010 10:55 pm    Předmět: Citovat

Taky se mi to nelíbí na postavě úzké boky a větší břicho, hlavně to je hrozně nepraktické - kamarádka to takhle nosila a potřebovala by k těm kalhotám kšandy, aby jí pořád nepadaly. Ale na postavu přesýpací hodiny a hlavně hruška jsou tohle podle mě ideální kalhoty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

ja za taku prisernost povazujem elastaky, teda leginy...
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 11:03 am    Předmět: Citovat

bože..Very Happy a co máme teda nosit my, které máme silná stehna a lýtka.. k tomu samozřejmě i zadek... já nic jinýho než bokovky jaksi neobleču, protože dnešní móda nemyslí na silná stehna.. Evil or Very Mad navíc jsem k tomu docela v pase štíhlá, ale špek tam je,.. takže le logické, když si sednu, tak ten špek prostě vyleze... ale já zas nenosím krátká trička, abych ho ukazovala, tak asi tak..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 11:11 am    Předmět: Citovat

V podstatě se shodnem na tom, že člověk nosí, co mu sluší a taky to chce soudnost Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 12:02 pm    Předmět: Citovat

uznávám, teď jsem asi bez soudnosti.. na ubytovně, kde muž pracuje v lesích a já se učím, chodím v triku FBI a ne zrovna slušným nápisem.. Laughing ale kdo mohl čekat, že zrovna dneska přijede tlupa rodina s celou škálou věků a budou ze mě pohoršeni? Laughing do toho přišla správcová a její syn.. no trapas.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.