Homeopatika a celostní medicína
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 2:16 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:

...Někdy to není ve stravě, ve způsobu života, někdy prostě nevíme, v čem to je, možná v psychice, můžu se jen dohadovat, ale po tu dobu musím fungovat, pracovat a aspoň mít minimální pocit že žiju, ne že jen přežívám. Někdy to není tak jednoduché, že nasadím makrobiotiku, změním styl života a myšlení a všechno si vyléčím...


Já vím, máš pravdu. Věřím i v jiné vlivy, psychické bloky, které nám to či ono blokují, atd. Strava samozřejmě vše nevyřeší, to si ani nemyslím. Může však posloužit jako jeden z důležitých kroků... Taky chápu, že není úplně nejjednodušší vše najednou změnit, lepší je asi postupný přechod nebo částečná změna, zvlášť když člověk, jak píšeš, potřebuje "normálně fungovat". Já jsem měla v dobách nejhorších stavů a počátku léčby velkou výhodu, měla jsem volnou pracovní dobu a spoustu času si to nějak srovnat, změnit, přehodnotit, prožít všechny ty počáteční hrůzostrašné eliminace atd.

Držím každopádně palce, opravdu moc!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 2:25 pm    Předmět: Citovat

no tak na mňa by to asi fungovalo, čo písala Virgo Very Happy
som sa divila, že prečo počas letných táborov (kde som sa hýbala a stravu mala bez mlieka) som pomaly ani necítila, že mám menštruáciu...a o mesiac potom, na dovolenke, kde som váľala šunky som v noci kvôli tomu zasa raz vracala Very Happy
ale keď mlieko, mäso, cukor...sú také chutné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 7:41 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Virgo, píšeš to moc hezky, je vidět, že máš osobní zkušenost, jenže...
Za 10 let jsem toho zkusila hodně, včetně makrobiotiky, detoxikace různými metodami (nebude je rozepisovat, asi je stejně znáš) jsou pro mě zcela samozřejmé a jsem v podstatě úplně zdravý člověk, až na tu pekelnou alergii. Někdy to není ve stravě, ve způsobu života, někdy prostě nevíme, v čem to je, možná v psychice, můžu se jen dohadovat, ale po tu dobu musím fungovat, pracovat a aspoň mít minimální pocit že žiju, ne že jen přežívám. Někdy to není tak jednoduché, že nasadím makrobiotiku, změním styl života a myšlení a všechno si vyléčím...


Ahoj, nedalo mi sa ti neozvať, pretože presne viem čo zažívaš. Tak isto som mala atopický ekzem, a nieje to tak dávno - 4 roky dozadu som vyzerala ako s leprou. Doslova a do písmena. Ako dieťa som nane trpela, ale potom sa mi stratil. A zrazu v 17 som sa behom mesiaca začala osypávať, a skončila som s obrovskými ložiskami ekzému. Fľaky veľlké ako dllaň na rukách, na stehnách, cez celé ramená...cez deň som to dokázala prežiť - ale v noci som sa budila na to ako sa škrabem zo spánku. Vyskúšala som všetky kortikoidy, antihistaminiká nič nezabralo. Oblečenie som si prala v octe pre dezinfikciu, nejedla som pomaly už nič, a stále sa to len zhoršovalo. Tým škrabaním nočným som to len zhoršila a skončila som s mokvajúcimi ranami a naozaj ako s leprou. Popravde horšia bola už len moja psychická stránka, pretože som sa za to strašne hanbila, trápilo ma to , stále som mala pocit že všetci na to pozerajú a šepkajú si otom. Takto to šlo tri roky a nič sa nelepšilo . Až sa vomne niečo zlomilo a ja som to prestala riesiť, nebavilo ma sa stále vo všetkom obmedzovať a stále sa dokola stresovať niečim čo som vôbec nevedela ovplyvniť.(cez zimu to bolo úplne najhoršie, cez celé stehno som mala obrovské ložisko nemohla som pomaly ani chodiť ako to stále svrbelo a čím viac som sa snažila tým to bolo horšie) A možno mi neuveríš ale pomohlo to. Ked som to prestala riesiť a nevšímala si to , bol to prvý krok, vysadila som všetky lieky na alergiu, všetky maste , a robila jediné = prestala som sa tým zaoberať a koncentrovala som sa na iné veci, prikladala som si na ložiská vývar z echynacei vždy na hodinku, ráno pila aloe vera gél a nahrievala som si ložiská bio lampou. Až táto kombinácia mi zabrala tak, že dnes sú mi jedinou pamiatkou jazvy z tých najhorších rán (áno až tak strašné som to mala) a fotky. Ak budeš chceť pošlem ti fotku aké rany som mala a ako to vyzerá teraz.

prepáč za tak dlhú reč , ale ked si spomeniem ako som trpela a ako som sa trápila nemohla som ti nenapísať Sad dúfam že sa aj tebe podarí zbaviť sa toho !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem byla u obvodní lékařky, aby mi poradila něco na děsnou rýmou, která mě mučí už čtvrtý týden - kromě spreje do nosu mi napsala ještě homeopatika, tak jsem si to všechno v lékárně vyzvedla a začala homeopatika užívat s tím, že sprej si nechám na noc, abych mohla vůbec dýchat.
Ačkoliv homeopatii doteď tak napůl nevěřím, tak musím říct, že Coryzalia mi na rýmu zabrala hned a překvapivě dobře - ne že bych jí už neměla, ale je mnohem snesitelnější.
Takže Coryzalii doporučuju (dle letáku je jak na rýmu z nachlazení, tak na alergickou rýmu, prostě na otok sliznic) a možná teď věřím homeopatii o něco málo více Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 10:53 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenosti s výrobky OKG? Dnes jsem s nimi měla po Skypu prezentaci, protože sháním brigádu a oni zrovna hledají někoho na propagaci, ale do toho teda nevím, jestli půjdu, spíš jsem si říkala, že bych něco od nich nejprve vyzkoušela. Hlavně něco na trávení, už od malinka trpím průjmy a normální prášky (i když mám teď jedny přímo od doktora na předpis) evidentně nepomáhají, tak jsem si říkala, že zkusím něco přírodního.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út červen 04, 2013 4:41 pm    Předmět: Homeopatika Citovat

Dá homeopatiky odstranit i třeba nějaký psychický blok?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 12:22 pm    Předmět: Re: Homeopatika Citovat

gab napsal:
Dá homeopatiky odstranit i třeba nějaký psychický blok?

Loni jsem byla na homeopatické přednášce a tam doktorka zabývající se homeopatikou dávala spoustu příkladu z praxe právě na odstranění různých "psycho-blokád" . Chce to navštívit odborníka ,někdy i s matkou (protože údajně celkem dost takových blokád vzniká během těhotenství a porodu) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.