Kdy se růst vlasů zastavuje?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=86023e0baa04d7d0eced651e1c7e2e6dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Webgirl
81-160
81-160


Založen: 14.2.2007
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 6:58 pm    Předmět: :-) Citovat

Jedna kámoška mi říkala, že se jí růst vlasů zastavil...Ale osobně si myslim, že to nemůže s jistotou prohlásit, když si je stříhá skoro jednou za měsíc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 4:11 pm    Předmět: Citovat

Mě se vlasy nezastavily , zatím rostou pěkně pořád dál a doufám , že tomu tak ještě hodně dlouho bude. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 2:13 pm    Předmět: Citovat

Tak to já můžu s jistotou říct, že ty moje vlasy se zastavili už pod ramenou pár cm... Confused Od Vánoční fot´ky co jsem tu dala (a pak smazala) se vlasy ani nehly o cm což už je skoro 4měsíce a já mám minimální odrůstek pár mm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 8:27 pm    Předmět: Citovat

Já mám pocit, že se mi zastavily teď ( i když dřív rostly jako z vody), ale možná je to tím, že neustále pozoruji, jestli povyrostly Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 8:45 pm    Předmět: Citovat

Mne sa zastavil rast ked dosiahli pasik podprsenky.Teda ak nie zastavil tak aspon spomalil za mesiac mozno tak dva milimetre.to je sakra malo! Evil or Very Mad nic to hlavne ze nechty rastu zbesilo,ked ich nechcem a nebavi ma to strihat a zavadzia to !! Twisted Evil Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishlady
41-80
41-80


Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

Medúzka napsal:
Mne sa zastavil rast ked dosiahli pasik podprsenky.Teda ak nie zastavil tak aspon spomalil za mesiac mozno tak dva milimetre.to je sakra malo! Evil or Very Mad nic to hlavne ze nechty rastu zbesilo,ked ich nechcem a nebavi ma to strihat a zavadzia to !! Twisted Evil Laughing Rolling Eyes


Mně asi také tak, teda...rostou, ale co jsem je před měsícem henila, mám odrost tak max. půl centimetru...to je sakra málo... Evil or Very Mad Sad Chtěla bych dlooooouhé vlasy...sice ne jako Adél... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

ja mam zasa pocit, ze sa mi spomalil rast na zadnej casti hlavy, ofina rastie, aj ostatne casi rastu rovnako rychlo, ale vzadu sa mi to vidi nejake pomalsie. Este by som tu chcela napisat svoj nazor na strihanie u kadernikov, zakazdym ma ostrihali privelmi a zakazdym sa snazia prehovorit ma na kratke vlasy, jednoducho su tym asi posadnuty. Chcem sa strihat sama, skor prestrihavat konceky, ked stocim vlasy, pretoze ich nemam rovnako dlhe, neviete mi poradit ,ako na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

Mam pribuznou a te vlasy vyrostou maximalne po ramena a pak uz proste nic,i kdyby cekala kdo vi jak dlouho tak proste nevyrostou a nevyrostou... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

Nu, tak mě zase nerostou přední prameny po ofině, kterou jsem si z nenadálého pomatení smyslů udělala před osmi lety, ty se mi už před lety zastavily na hrudníku. A ty zadní už x let zastřihávám na úroveň zadku... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

Tak se nezastavily, od té doby, co jsem sem psala příspěvek, zase o slušný kousek povyrostly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.