Dlouhe vlasy v kultuuuuuuuuure
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 9:51 am    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Závěr z videa zní, že v kombinaci délka kvalita jí můžu přiznat jen tu délku. Zajímalo by mě, kdy si paní Erbenová naposledy zastřihovala konečky Very Happy posledního půl metru by potřebovalo urazit, má to poničené...skoro bych řekla, že honit délku tím, že nzastřihnu konečky nemá v celkovém efektu význam, jelikož ty vlasy nestojí za nic


Já souhlas s ještěrkou... ty konečky (aspoň 30 čísel) jsou u té paní rekordmanky jen jako takový košťátko...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 11:36 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Ještěrka napsal:
Závěr z videa zní, že v kombinaci délka kvalita jí můžu přiznat jen tu délku. Zajímalo by mě, kdy si paní Erbenová naposledy zastřihovala konečky Very Happy posledního půl metru by potřebovalo urazit, má to poničené...skoro bych řekla, že honit délku tím, že nzastřihnu konečky nemá v celkovém efektu význam, jelikož ty vlasy nestojí za nic


Já souhlas s ještěrkou... ty konečky (aspoň 30 čísel) jsou u té paní rekordmanky jen jako takový košťátko...


K souhlasu se připojuji. Camfourky na konci nejsou hezké. A na těch vlasech je docela vidět hlodající zub chemie. No, moc nadšená nejsem.
Návrat nahoru
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

Mně se ty vlasy líbí. Nevadí mi, že je nemá srovnané. Co se týče kvality, tak to vzhledem ke komprimaci videa nemůžeme porovnávat, protože to nejde.
Jinak paní působí sympaticky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

Anglicky mluvící dlouhovlásky takový konečky nazývají (myslím, že to tak je) fairy tale ends. Některým se to tak líbí, že si je pěstují. Pokud ta paní nosí většinu času vlasy v drdolu, což asi při téhle délce ano, tak to ani není vidět. Každýmu se holt líbí něco jinýho, nebyla bych tak přísná, já taky nemám vlasy precizně zarovnané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem byl na maturáku a nutno říct, že tolik dlouhý vlasů pohromadě jsem nikdy neviděl... je vidět, že řady dlouhovlásek a dlouhovlasců se rozšiřují... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 5:47 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Závěr z videa zní, že v kombinaci délka kvalita jí můžu přiznat jen tu délku. Zajímalo by mě, kdy si paní Erbenová naposledy zastřihovala konečky Very Happy posledního půl metru by potřebovalo urazit, má to poničené...skoro bych řekla, že honit délku tím, že nezastřihnu konečky nemá v celkovém efektu význam, jelikož ty vlasy nestojí za nic


Presně tak....ty konce byly ubohé.... Embarassed Chtělo by to nůžky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza7775
81-160
81-160


Založen: 17.1.2007
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

Ještě jednou mé stanovisko k vlasům N.Erbenové Rolling Eyes
Její vlasy se mi taky líbí. Ty konce mi příjdou v pohodě. K případným následkům používané chemie akorát podotýkám, že s příbývajícími léty vlasy "mění" barvu; tedy šediví. Mladší ročníky jsou v tomto dočasně ve výhodě Confused Věřím, že udržet je v kondici, kvalitě a barvě je bezesporu kumšt. Všechna čest Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza7775
81-160
81-160


Založen: 17.1.2007
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Asi 3-5 roků zpátky bylo na TV N@HA v tel.novinách reportáž o mladé plavovlasé mamince s dcerkou. Dnes by byl příspěvek zařazen do rubriky "Borec na konec". Maminka tehdy měla vlasy někde ke stehnům a údajně dcerka měla za cíl mamince se vyrovnat. Pamatuje te si to? Matně si vzpomínám, že příspěvek šlo zobrazit v archívu i-netových stránek TV Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 7:42 pm    Předmět: Citovat

Honza7775 napsal:
Ještě jednou mé stanovisko k vlasům N.Erbenové Rolling Eyes
Její vlasy se mi taky líbí. Ty konce mi příjdou v pohodě. K případným následkům používané chemie akorát podotýkám, že s příbývajícími léty vlasy "mění" barvu; tedy šediví. Mladší ročníky jsou v tomto dočasně ve výhodě Confused Věřím, že udržet je v kondici, kvalitě a barvě je bezesporu kumšt. Všechna čest Wink


no tak ja taky zaujmu stanovisko:-) me se jeji vlasy taky libi, ty konce mi pripadaji takove jako vili... rostou si a vlaji , jak chteji, a nikdo je neumezuje:-) divozenky si je urco taky nezastrihujou:-) dokonce se mi to mozna libi i vic, nez vlasky vzorne zastrizene do rady....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 8:00 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
no tak ja taky zaujmu stanovisko:-) me se jeji vlasy taky libi, ty konce mi pripadaji takove jako vili... rostou si a vlaji , jak chteji, a nikdo je neumezuje:-) divozenky si je urco taky nezastrihujou:-) dokonce se mi to mozna libi i vic, nez vlasky vzorne zastrizene do rady....

Přesně tak, souhlasím do slova. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.