Dlouhe vlasy v kultuuuuuuuuure
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e408ef49221289cdd98aee34afaa08dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 10:30 am    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
S Tarjou jsem se dvakrát setkala a byla vždycky veeeelmi milá a příjemná (což se teda nedá říct o Marcelovi), se Simone ne, takže to opravdu vím jen z doslechu, zato od lidí, co by si nevymýšleli. Ale však je to fuk, každému je sympatický někdo jiný a navíc se mi zdá, že začínáme být malinko OT. Embarassed Jen se mi nelíbila ta "namyšlená kravka"....


Vím, že to sem nepatří, ale při jaké příležitosti jsi měla tu možnost? Nějaký koncert? Jůůů, já tak závidím, Tarju mám hrozně ráda Smile Mmch, namyšlená kravka mi k ní nějak nesedí, mě je děsně sympatická i při vystoupeních na mě tak působí, ale tak to je subjektivní, že Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 10:45 am    Předmět: Citovat

Monica Bellucci má krásné vlasy - vím že nejsou zas tak dlouhé, ale ona je prostě úžasná celá Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 3:39 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Malonek napsal:
S Tarjou jsem se dvakrát setkala a byla vždycky veeeelmi milá a příjemná (což se teda nedá říct o Marcelovi), se Simone ne, takže to opravdu vím jen z doslechu, zato od lidí, co by si nevymýšleli. Ale však je to fuk, každému je sympatický někdo jiný a navíc se mi zdá, že začínáme být malinko OT. Embarassed Jen se mi nelíbila ta "namyšlená kravka"....


Vím, že to sem nepatří, ale při jaké příležitosti jsi měla tu možnost? Nějaký koncert? Jůůů, já tak závidím, Tarju mám hrozně ráda Smile Mmch, namyšlená kravka mi k ní nějak nesedí, mě je děsně sympatická i při vystoupeních na mě tak působí, ale tak to je subjektivní, že Smile

Jj, po dvou koncertech, poprvé v Ostravě v říjnu 2008, podruhé v Pardubicích v říjnu 2009. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 8:54 am    Předmět: Citovat

Nevedela som, kam to napísať, takže sa vopred ospravedlňujem, ak sa to už niekde inde riešilo.

Po hereckej kolegyni a rovesníčke Emme Watson "zhodila" svoje vlasy aj krásna Rachel Hurd-Wood známa napríklad z filmov Perfume: Story of a Murderer, Dorian Gray či Peter Pan. Možno je to kvôli filmu, ktorý práve natáča, možno z jej vlastnej vôle. Podľa môjho názoru, hoci si Rachel pre svoje krásne črty môže dovoliť hocičo, dlhé vlasy boli rámom pekného obrazu a teraz zbytočne zostarla (má čerstvých 20 rokov). Posúďťe sami.




Nový účes:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 10:13 am    Předmět: Citovat

Vypadá jak zachovalá čtyřicítka Confused Já tohle stříhání úplně na krátko nemám u žen vůbec ráda, a spíš se mi z toho dělá zle Confused Jinak herečku jsem obdivovala, je krásná... Jak v Dorianovi, tak myslím hrála i v Solomonu Kaneovi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

Áno, hrala aj tam. Mňa tá zmena tiež prekvapila, pretože jej tvár pôsobí tak nežne, k čomu sa práve hodia dlhé vlasy a nie vrabčiak. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 1:26 pm    Předmět: Citovat

strašně zestárla...připomíná mi herečku co hrála v Hvěždný bráně Carterovou a tý je tak přes 40. Je to škoda, vypada s dlouhýma moc pěkně, taková jemná..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 1:46 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
strašně zestárla...připomíná mi herečku co hrála v Hvěždný bráně Carterovou...

toto presne napadlo aj mne, keď som zbadala tú fotku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 1:59 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
strašně zestárla...připomíná mi herečku co hrála v Hvěždný bráně Carterovou a tý je tak přes 40. Je to škoda, vypada s dlouhýma moc pěkně, taková jemná..

Přesně tak. Naprostej souhlas.
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 3:10 pm    Předmět: Citovat

Ona taky ta rtěnka je otřesná, zajímalo by mě, jak by vypadala normálně nalíčená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.