Cannaderm
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4be6d15ceff6c4fb71c75a15271b2c67Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 5:01 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
zděšená? =-o no po potěš, za ty peníze Sad - 188 korun za 200 ml .. tak uvidim, je to balzám, tak by nemusel bejt tak zlej snad...


tak třeba ti sedne...někomu určitě sedět musí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: so červenec 10, 2010 2:05 pm    Předmět: Citovat

tak poslušně hlásím jak dopadl ten kondicionér Very Happy .. myslim, že je celkem v pohodě, vlasy mi po něm přijdou pevný a pěkný, akorát na moje dost suchý konce by mohl jetě trošku víc hydratovat, jinak mi přijde ok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitten
321-600
321-600


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 5:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chci se zeptat, zda jste náhodou někdo neměl toto opalovací mléko. Potřebovala bych ho hlavně na obličej, tak by mě zajímalo, zda se dobře vsakuje, lze na něj použít make - up a hlavně jestli má opravdu dobré ochranné účinky. Předem děkuji.
http://www.edenshop.cz/cannaderm/cannaderm-robatko-opalovaci-mleko-s-of-30-prod_2050.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 5:44 pm    Předmět: Citovat

Tak po dopotřebování kondicionéru přišla řada na kondicionér Cannaderm pro suché vlasy. Myslím, že se budeme kamarádit - konzistenci má příjemnou (t.j. nepříliš tekutou), dobře se vymývá a s rozčesáváním jsem problémy neměla. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út duben 26, 2011 9:18 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem naštvaná - zplesnivěl mi krém na ruce od Cannadermu - tento Je nechutně zelený a smrdí. A to ho mám nějak od prosince, expiračku má psanou na květen 2012, mám ho tam tak 3/4... Kdybych měla účtenku, jdu to normálně reklamovat, stát se mi to s Indulonou za 40 kaček, mávnu rukou, ale tohle mě naštvalo. Tak pokud ho někdo máte, rychle ho vypotřebujte. (a ne, opravdu jsem s ním nedělala nic strašného, prostě ho tahala s sebou a občas se namazala, nikde nepsali, že má ležet třeba v lednici nebo tak). Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 8:19 am    Předmět: Citovat

já teda krém na ruce měla, a docela dlouhou dobu, a nic takového se mi nestalo...zelený je myslím od začátku? nebo není? (už jsem vyzkoušela hodně krémů od cannadermu, tak je možné, že se pletu, nekteré zelené byly)..třeba jsi měla jen nějaký vadný kusk, nebo nevím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 1:39 pm    Předmět: Citovat

Nene, na začátku zelený nebyl, znám taky jiné, které jsou zelené, tenhle zrovna ne... Byl bílý, i kolem víčka byla taková šedozelená plíseň, no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 1:45 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Nene, na začátku zelený nebyl, znám taky jiné, které jsou zelené, tenhle zrovna ne... Byl bílý, i kolem víčka byla taková šedozelená plíseň, no...


aha, tak přesně tato plíseň mi vyrašila na rakytníkovém balzámu od saloosu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 10:58 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
a ještě bych se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s tím konopným olejem lisovaným za studena? požíváte ho? docela mě to láká, mám atop. ekzém.


hmmm asi mimo téma trochu, ale je dost dobrej na saláty, takže když nepomůže zvenku, může pomoc zevnitř Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2011 11:01 pm    Předmět: Citovat

Kitten napsal:
Ahoj, chci se zeptat, zda jste náhodou někdo neměl toto opalovací mléko. Potřebovala bych ho hlavně na obličej, tak by mě zajímalo, zda se dobře vsakuje, lze na něj použít make - up a hlavně jestli má opravdu dobré ochranné účinky. Předem děkuji.
http://www.edenshop.cz/cannaderm/cannaderm-robatko-opalovaci-mleko-s-of-30-prod_2050.html


mlíko výborný, mám dva stavy pleti: bílou a rodou barvu a stímhle zůstává pěkně bílá a vstřebává se mi celkem dobře, lepší než to serum, to je fakt mastnota, s make-upem ti neporadím já když potřebuju tohle, tak ze mě stejně leje potu že bych se stejně celá rozmazala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.